Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpgSpecialybės

10. June 2021

 

NUO 2021 BIRŽELIO 1 D. SIŪLOME RINKTIS ŠIAS SPECIALYBES

Įgijusiems vidurinį išsilavinimą:

 • Ekspeditorius (mokymasis nuotoliniu būdu)
 • Konditeris
 • Multimedijos paslaugų teikėjas (mokymasis nuotoliniu būdu)
 • E. pardavėjas-konsultantas
 • Socialinio darbuotojo padėjėjas

Įgijusiems vidurinį išsilavinimą ir baigusiems aukštąją mokyklą ar profesinę mokyklą:

 • Ekspeditorius (mokymasis nuotoliniu būdu)
 • Multimedijos paslaugų teikėjas (mokymasis nuotoliniu būdu)
 • E. pardavėjas-konsultantas
 • Finansinių paslaugų teikėjas
 • Padavėjas ir barmenas
 • Socialinio darbuotojo padėjėjas
 • Virėjas

Įgijusiems pagrindinį išsilavinimą

 • Virėjas įgyjant vidurinį išsilavinimą
 • Padavėjas ir barmenas įgyjant vidurinį išsilavinimą

Specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems asmenims:

 • Virėjas
 • Duonos ir pyragų gaminių kepėjai (turintiems jau vieną profesiją)

Modulis 9 ir 10 kl. mokiniams

 • Nesudėtingos technologijos tautinio paveldo patiekalų gaminimas

Priėmimo tvarka

Stojimas nuo 2021-06-01 vyks per profesinis.lamabpo.lt

 

 


 

Finansinių paslaugų teikėjas (nauja programa)

Būsimasis finansinių paslaugų teikėjas mokosi teikti finansines paslaugas, aptarnauti klientus, naudojantis informacinėmis komunikacinėmis technologijomis, atlikti finansines operacijas grynaisiais pinigais, atlikti kliento pateiktus mokėjimo nurodymus pavedimu, tvarkyti klientų banko sąskaitas, išduoti klientams mokėjimo korteles, sudaryti elektroninių paslaugų naudojimosi sutartį.

 

Plačiau...»

Padavėjai ir barmenai

Būsimasis padavėjas ir barmenas mokosi aptarnauti įvairaus amžiaus klientus, patarti ir paaiškinti, kaip išsirinkti norimus patiekalus, prie jų tinkamus gėrimus, patiekti lankytojams patiekalus ir gėrimus, serviruoti stalus salėje ar prie baro, priimti atskirus užsakymus, aptarnauti lankytojus šventiniuose pobūviuose ir priėmimuose.

Plačiau...»

Virėjas

Būsimasis virėjas mokosi naudotis receptūromis, gaminti pirmuosius, antruosius, trečiuosius patiekalus ir juos patiekti, dirbti su maisto ruošimo mašinomis ir inventoriumi, pažinti pagrindines žaliavų rūšis, kokybės rodiklius, saugojimo sąlygas ir terminus, technologinius įrenginius, inventorių, mitybos technologijos, gamybos organizavimo pagrindus.

Plačiau...»

Konditeris

Būsimasis konditeris mokosi naudotis gaminių receptūromis, ruošti įvairias tešlas, gaminti ir ruošti įvairius miltinius konditerijos gaminius: bandeles, keksus, sausainius, vyniotinius, pyragus, kreminius gaminius, kepti pusgaminius, ruošti kremus, glajus, šokoladą ir jais puošti konditerijos gaminius, dirbti su technologiniais įrengimais.

Plačiau...»

Duonos ir pyrago gaminių kepėjas

Būsimasis duonos ir pyrago gaminių kepėjas mokosi pažinti pagrindines žaliavų rūšis, kokybės rodiklius, saugojimo sąlygas ir terminus, parinkti ir paruošti maisto produktus duonos ir pyrago gaminių gaminimui, naudotis receptūromis, gaminti ruginės ir kvietinės duonos gaminius, gaminti mielinės ir paprastos tešlos pyragus, spurgas, kruasanus, pagaminti kremus, formuoti ir apipavidalinti paruoštus gaminius.
 

Plačiau...»

E. pardavėjas-konsultantas (nauja programa)

E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam e. pardavėjui-konsultantui parengti, kuris gebėtų savarankiškai projektuoti ir kurti e. verslo formas, pirkti, priimti ir sandėliuoti prekes, parduoti prekes ir paslaugas elektroninėje aplinkoje, komunikuoti su vartotoju e. aplinkoje.

Plačiau...»

Socialinio darbuotojo padėjėjas

Būsimasis socialinio darbuotojo padėjėjas mokosi - nustatyti individualių socialinių paslaugų poreikį, sudaryti socialinio darbo veiksmų planą, teikti socialines paslaugas skirtingoms klientų grupėms, taikyti tinkamus socialinio darbo metodus, tvarkyti dokumentus, tinkamai bendrauti su klientu.

Plačiau...»

Ekspeditorius

Būsimasis ekspeditorius mokosi priimti užsakymą, priimti ir išduoti krovinius, prižiūrėti saugomus krovinius, paruošti krovinius pervežti, parinkti transportą, organizuoti muitinės kontroliuojamų krovinių gabenimą pagal tarptautinę garantijų sistemą, parengti krovinio lydraščius,tvarkyti sandėlio logistikos operacijų apskaitą, planuoti ir kontroliuoti vežimo maršrutą.

Plačiau...»

Multimedijos paslaugų teikėjas

Būsimasis multimedijos paslaugų teikėjas mokosi eksploatuoti kompiuterinę techninę įrangą, parinkti, naudotis ir išmanyti taikomąsias programas, pateikti vizualinį turinį įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis, generuoti ir plėtoti idėjas, projektuoti multimedijos produktus, redaguoti vaizdo medžiagą, taikyti įrangą, kurti, montuoti ir taikyti garso takelį, kurti ir apdoroti animaciją ir trimatę grafiką.

Susipažinkite su multimedijos paslaugų specialybė čia

Plačiau...»

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif