Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpgProjektinė veikla

2018–2019 m. m.

Prevencinė programa „Savu keliu“. 2019 m. vasario 11 dieną Prekybos ir verslo skyriuje startavo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programa „Savu keliu“. Programos paskirtis – įgalinti mokyklos bendruomenę mažinti mokinių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo riziką ir skatinti apsauginių veiksnių formavimąsi
Projektas „Atokvėpis“. 2019 m. Prekybos ir verslo skyrius prisideda prie VŠĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir saugos centro įgyvendinamo projekto ,,Atokvėpis“. Projekto tikslas – paliatyvios pagalbos paslaugų prieinamumo gerinimas, skatinant savanorystę ir empatiją sunkiai sergantiems ligoniams, pagalba sunkius ligonius slaugančiųjų artimųjų grąžinimui į visuomeninį gyvenimą, paskatinant grįžti į darbo rinką.
Projektas el. parduotuvė „Inobio“. Prekybos ir verslo skyriaus projektas su UAB „Ruvera“. Projekto tikslas – sumodeliuoti el. parduotuvę „Inobio“ prekių linijos produkcijai pardavinėti. Dalyvavimas projektas bus puiki patirtis elektroninės prekybos agento specialybės mokiniams. Mokomoji Prekybos ir verslo skyriaus ir UAB „Ruvera“ elektroninė parduotuvė atidaryta 2018 m. spalio 16 dieną.
Projektas „Gebėjimų asimetrija“. 2018 m. rugpjūčio 21 dieną Prekybos ir verslo skyriuje startavo projektas „Gebėjimų asimetrija“. Projekto tikslas – didinti socialiai pažeidžiamų asmenų socialinę įtrauktį ir aktyvumą darbo rinkoje mokymosi visą gyvenimą kontekste.
Projektas „Sidabrinė linija“. Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai ir mokytojai nuo 2018 m. vasario 2 dienos sėkmingai prisijungė prie „Sidabrinės linijos“ savanorių. „Sidabrine linija“ – tai nemokama draugystės, bendravimo telefonu ir pagalbos linija vienišiems, atskirtį ir izoliaciją išgyvenantiems garbaus amžiaus žmonėms, jaučiantiems poreikį būti išklausytiems, mėgstantiems ir norintiems bendrauti. Svarbiausia užduotis savanoriui – nuoširdus noras prisidėti prie projekto veiklos ir praskaidrinti vienišo senolio kasdienybę bei galimybė pokalbiui skirti 10–30 minučių kiekvieną savaitę.

Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojai dalyvauja projekte „Įvairiais būdais įgytų kompetencijų ir kvalifikacijų vertinimo ir pripažinimo sistemos tobulinimas“ (Projekto kodas 09.4.1-ESFA-V-734-02-0001). Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2018-05-31 – 2022-05-31.
Projekto tikslas – tobulinti įvairiais būdais asmens įgytų kompetencijų ir kvalifikacijų vertinimo ir pripažinimo sistemą.
Projekto uždaviniai:
• Plėtoti asmens įgytų kompetencijų vertinimą siekiant kvalifikacijos
• Plėtoti asmens įgytų bendrųjų kompetencijų vertinimą
• Plėtoti užsienyje įgytų kvalifikacijų pripažinimo sistemą
• Vykdyti asmens įgytų kompetencijų vertinimo stebėseną
Projektas „Įvairiais būdais įgytų kompetencijų ir kvalifikacijų vertinimo ir pripažinimo sistemos tobulinimas“ finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.
 

2015–2016 m. m.
Projektas ,,Keliauk maloniai". Nuo 2016 m. kovo 1 d. tęsiamas projektas „Keliauk maloniai“, vykdomas kartu su UAB „Busturas“. Keleiviai, vykstantys į Vilnių ir atgal, ir toliau džiuginami karštos kavos puodeliu ir šokoladiniu keksiuku. Mokiniai, dalyvaujantys projekte, patenkinti: ne tik galėdami aplankyti sostinę, bet ir girdėdami nuoširdžias keleivių padėkas ir gražius atsiliepimus
http://www.busturas.lt/lt/naujienos/item/468-pavasario-pradzia-kovo-1-aja-uab-busturas-pradejo-kelione-kvepiancia-sokoladu-ir-kava
Projektas el. parduotuvė „PraVerS". 2015 m. spalio 19 dieną Prekybos ir verslo skyrius atidarė pirmąją el. parduotuvę „PraVerS" (http://parduotuve.sprc.lt/12-paslaugos). El. parduotuvėje „PraVerS" galima įsigyti Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių gaminių bei teikiamas paslaugas. Vienos populiariausių Prekybos ir verslo skyriaus mokinių teikiamų paslaugų – šventiniai pietūs, furšetai, barmenų paslaugos, gyvi sveikinimai, renginių organizavimas. Parduotuvėje prekės ir paslaugos nuolat atnaujinamos. Taip pat šioje el. parduotuvėje būsimi elektroninės prekybos agento specialybės mokiniai gali atlikti praktiką.
 

2014-2015 m. m.
Projektas ,,Susipažink su profesija“. 2015 m. balandžio 20 dieną Prekybos ir verslo skyriuje prasidėjo užsiėmimai Europos Socialinio fondo finansuojamo projekto „Pasitikėk savimi“, projekto kodas VP1-1.2-SADM-05-V-02-001, dalyviams tema „Susipažink su profesija“. Projekto tikslas – padėti jaunimui nuo 16 iki 25 metų efektyviau spręsti asmenines profesinio pasirinkimo problemas, kryptingai susipažinti su paklausiomis darbo rinkoje profesijomis – logisto-ekspeditoriaus, konditerio bei virėjo. Projekto metu jaunuoliams ne tik bus pristatytos įsidarbinimo galimybės Lietuvoje, su jais dirbs psichologai, kurie juos konsultuos, bet ir jaunuoliai savo gebėjimus galės ugdyti pas darbdavius praktiškai – realiose įmonėse pamėginti vieną iš paklausių profesijų. Projektas truks nuo balandžio iki liepos mėnesio, jame dalyvaus 96 jaunuoliai.
Projektas ,,Keliauk maloniai". 2015 m. balandį startavo Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus ir UAB „Busturas" bendras projektas „Keliauk maloniai“. Projekto tikslas – vykti maloniai ir smagiai. Skyriaus mokiniai vyksta maršrutu ŠIAULIAI–VILNIUS. Kelionę „Busturo“ keleiviams mokiniai paįvairina pasakojimais apie pakelyje esančius objektus. Kelionės metu keleiviai ne tik susipažins su netoli maršruto esančiomis lankytinomis bei įdomiomis vietovėmis, legendomis, bet kelionės metu jų lauks ir malonios staigmenėlės. Projektas tęsis iki birželio 12 dienos. http://busturas.lt/lt/

Projektas ,,e-ruta.lt"
2013-11-28 tęsdami ilgalaikį bendradarbiavimą kartu su Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriumi UAB ,,Rūta“ įkūrė virtualią firminę mokomąją elektroninę parduotuvę {e-ruta.lt}. Šią elektroninę parduotuvę administruoja mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojo. http://www.e-ruta.lt/
 

Projektas ,,Mokomoji parduotuvė"
2009-10-01 Bendradarbiaujant su UAB ,,Rūta" įsteigta mokymo bazė „Rūtos“ firminiame skyriuje (parduotuvėje), esančioje PC „Tilžė“, Tilžės g. 225, kurią pilnai aptarnauja Šiaulių profesinio rengimo centro prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojai ir mokiniai. Tokia pat parduotuvė atidaryta 2014-09-26 ir PC „Iki“, Gardino g. 2.

 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif