Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpgUgdymas karjerai

18-oji tarptautinė VPM firmų mugė „KAUNAS 2014"

2014 03 26


Tai jau aštuonioliktoji VPMF mugė, kurios tema buvo verslo etika. Šioje mugėje dalyvavo 41 verslo praktinio mokymo firma (VPMF) iš Lietuvos ir Suomijos. VPMF spektras buvo įvairus: banko, draudimo, turizmo, ekspedijavimo, renginių organizavimo ir kitas paslaugas teikiančios bendrovės, prekybos ir gamybos bendrovės. Mugėje dalyvavo ir Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus verslo praktinė mokomoji firma „Šagrenė“, kuri pristatė naują odinių rūbų ir galanterijos asortimentą, kvietė įsiamžinti prie stendo ir sudalyvauti loterijoje. Šiemet firmai atstovavo prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės mokiniai Laura Vaicekauskienė, Laima Salah ir Evelina Petrukonytė bei apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės mokinys Bernardas Maksimavičius, komandos vadovas – profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus. Mugei buvo ruoštasi ilgai. Prie pasiruošimo prisidėjo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.
Visas mugėje dalyvaujančias VPMF vertino kompetentinga komisija, sudaryta iš verslo, Kauno prekybos ir amatų rūmų, Simulith centro ir Aleksandro Stulginskio universiteto atstovų. Komisija VPMF vertino pagal dvi kategorijas: aukštąsias mokyklas, profesines ir bendrojo lavinimo mokyklas.
Už geriausią gebėjimą bendrauti tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų VPMF „Šagrenė“ apdovanota „AUKSINE MUGĖS VPMF KAUNAS 2014“, taip pat apdovanota už geriausią elektroninį prisistatymą (www.youtube.com įveskite sagrene). Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus VPMF „Šagrenė“ firmai tai ne pirmas auksinis apdovanojimas, praeitais metais ji laimėjo už geriausią savo produkcijos pristatymą tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų.
Komanda dėkoja visiems prisidėjusiems prie laimėjimo.

Elektroninis prisistatymas:  https://www.youtube.com/watch?v=h29sANHbdG4

 

 

 


 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif