Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpgUgdymas karjerai

Jaunimo verslumo turnyras FIX’13

2013 02 22


Nuoroda>>

Š.  m. vasario 13 ir 20 dienomis Prekybos ir verslo skyriaus suburta komanda „Kodas“ nariai, PĮVP12 ir PK12 grupės mokiniai: Evelina Petrukonytė, Iveta Kalinauskaitė, Dženeta Cirtautaitė ir Kęstutis Mosėjus, dalyvavo jau 9 – ąjį kartą vykusiame Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakulteto organizuotame „FIX13“ II etapų jaunimo verslumo turnyre.
Jaunimo verslumo turnyras FIX’13 - tai tęstinis nuo 2005 m. ŠU SMF Interaktyvių studijų centro inicijuojamas idėjų generavimo projektas, kurio metu kolegijų studentai, profesinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviai, besidomintys verslu, atlieka užduotis, bendrauja su patyrusiais verslininkais, semiasi patirties ir varžosi tarpusavyje dėl veržliausios komandos vardo. Projekto tikslas – užmegzti ir stiprinti glaudų ryšį tarp grandžių: moksleivis – studentas – praktika – potencialus darbdavys – verslininkas, skatinti jaunimo verslumą, kūrybišką ir lankstų mąstymą. Turnyre užsiregistravo 18 komandų. Mūsų skyriaus komanda „Kodas“ pasirinko UAB „Splius“ užduotį: sukurti Splius virusinę reklamą.
I etapo metu vasario 13 d. visos komandos buvo supažindintos su turnyro taisyklėmis, užduočių atlikimo kriterijais, komisija. Taip pat buvo pristatomos verslo sėkmės istorijos, kuriomis, noriai pasidalino UAB „Splius“ aktyvių pardavimų grupės vadovas, UAB „Televizijos ir ryšio sistemos“ marketingo vadybininkas bei SMF Ekonomikos programos ketvirto kurso studentai, kurie papasakojo apie projektą Kastuvas.lt ir apie naują idėją - projektoriausnuomasiauliuose.lt. Komandoms teko dalyvauti veiklos idėjų generavimo modelyje „Ramunė“, kurio metu sudarytos komisijos nariai išklausė visų komandų pasirinktų užduočių atlikimo idėjas ir išsakė savo nuomonę.
II etapo metu vasario 20 d. vyko finalinis visų komandų užduočių pristatymas. Mūsų skyriaus komanda komisijai pateikė nufilmuotą Splius virusinę reklamą „Irkluok per gyvenimą su Splius“ ir sulaukė komisijos narių gerų vertinimų ir pateko į finalinį šešetuką. Finalinėje kovoje komandai sekėsi neprastai. Buvo žaidžiamas imitacinis verslo modeliavimo žaidimas „Kietas riešutas“. Šio žaidimo „lukštenimas“ teoriškai komandai sekėsi, bet praktiškai nelabai. Bendroje suvestinėje komanda liko 6 vietoje.
Komanda savo dalyvavimu turnyre buvo patenkinta, buvo pasiektas užsibrėžtas tikslas: patekti bent į geriausių komandų šešetuką, ir finalinėje kovoje nebankrutuoti. Mūsų skyriaus komandai „Kodas“ atiteko UAB „Splius“ įsteigtas prizas nemokamas internetas 6 mėnesiams už geriausią virusinės reklamos idėjos įgyvendinimą.
Komanda dėkoja: profesijos mokytojams – Ramūnui Snarskiui už filmavimą ir reklamos video montažą, Mindaugui Bartkui už idėjų generavimą ir ruošimąsi verslo modeliavimo žaidimams, Virginijai Gedmantienei, Natalijai Garus, Kristinai Butkuvienei ir mokytojai Rūta Ribokienei už idėjas.

 


 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif