Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpgBūreliai

„Jaunasis verslininkas“ – tai versliai gudrių ir kūrybingų mokinių susibūrimo vieta. Būrelio metu nekalbama apie teorijos mokymąsi, pagrindinė būrelio specifika išmokti ar plėtoti kūrybingumą. „Jaunieji verslininkai“ ne tik taps drąsesni, sugebės dirbti grupėje, išsisukti iš įvairių sunkių situacijų, sutiks gerų draugų ir gerai praleis laiką. Be to būrelio nariai galės prisidėti prie įvairių renginių organizavimo, vedimo. Būrelio dalyviams bus sudarytos sąlygos dainuoti, bei vaidinti.
Jūsų lauks profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus.

 Visas merginas ir vaikinus, norinčius žaisti krepšinį, tinklinį, stalo tenisą, futbolą ir kitus sportinius žaidimus, kviečiame į "Sportinių žaidimų" būrelį.  Būtina turėti sportinę aprangą. Jūsų lauks kūno kultūros vyr. mokytojas Tadas Gulbinas.

  Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje vyksta konditerijos būrelio veikla. Būrelio nariai supažindinami su konditerijos tradicinėmis ir naujausiomis žaliavomis, technologijomis, jų panaudojimu ir pritaikymu. Aptariami Lietuvos konditerių darbai, parodos, Šiaulių miesto konditerijos įmonių produkcija. Bendraujama su konditerinių žaliavų firmų technologais, dalyvaujama seminaruose – praktikumuose ir susitikimuose su meistrais.
Prekybos ir verslo skyriuje mokiniams suteikiama galimybė ruošti paprastus ir skanius, šiuolaikiškus konditerinius gaminius.
Konditerijos būrelio užsiėmimai padeda mokiniams tapti savarankiška, kūrybinga asmenybe. Ugdo norą kurti, nestovėti vietoje, bendrauti, sukurti gerą nuotaiką sau ir kitiems.
Didėjantis gyvenimo tempas, dažnas stresas, nepilnavertė mityba, žalingi įpročiai – nepageidaujami mūsų gyvenime. Jums gali pritrūkti energijos mėgautis gyvenimu. Nepraleiskite progos ir išbandykite savo jėgas ir gabumus konditerijos būrelyje – pasaldinkite savo gyvenimą subtilaus skonio bandele, burnoje tirpstančiais sausainėliais, traškiais, lengvais, puriais pyragaičiais.
Atvykite į Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje vykstančius konditerijos būrelio užsiėmimus. Čia atrasite visko po truputį – bandymą plačiau žvelgti į konditerijos meną ir paslėptą raginimą kiek giliau jį suvokti, išmokti pasigaminti nepakartojamo skonio gardėsių, o kartu išlikti laisviems ir kūrybiškiems.
Jūsų lauks būrelio vadovė vyr. profesijos mokytoja Daiva Vidugirienė.

 


 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_eNature.png
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif