Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpgBūreliai

Visas merginas ir vaikinus, norinčius žaisti krepšinį, tinklinį, stalo tenisą, futbolą ir kitus sportinius žaidimus, kviečiame į "Sportinių žaidimų" būrelį. Būtina turėti sportinę aprangą. Jūsų lauks kūno kultūros vyr. mokytojas Tadas Gulbinas.

 

Renginių organizavimo būrelis "Harb Varb TV"

Norintys gyventi įdomiai ir turiningai, išreikšti save bei šauniai praleisti laisvalaikį, organizuoti įvairius renginius skyriaus bendruomenės nariams, kurti filmus, dalyvauti įvairiuose Šiaulių miesto šventėse, socialiniuose projektuose,  kviečiami į Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus renginių orgnizavimo būrėlį "Harb Varb TV". Renginių organizavimo būrelio tikslas - ugdyti gebėjimą planuoti bei organizuoti laisvalaikį, praktinių užsiėmimų pagalba tenkinti saviraiškos poreikį.

Jei esi drąsus, aktyvus, sumanus ir kūribingas aba nori tokiu tapti - prisijunk! Jūsų lauks profesijos mokytojas Ramūnas Snarskis.

 

Konditerijos būrelis ,,Sakura“


Norintiems pagaminti subtilų konditerijos gaminį, išlavinti gerą skonio pojūtį, įkvėpti kūrybinės ugnelės, sugebėti ieškoti naujų skonio derinių – konditerijos būrelio ,,Sakura“ veikla kaip tik Jums. Čia galima tapti konditeriu ar aistringu mėgėju. Išmoningai pagamintas ir gražiai patiektas gaminys visiems – ne tik smaližiams – pakelia nuotaiką bei įkvepia naujiems atradimams.
Sakydami ,,Desertas“, turime galvoje tikrą malonumą, nors ir nebūtiną kiekvieną dieną. Čia ir glūdi visas saldumynų žavesys. Juk ir gėlės žiedas iš tikrųjų nėra būtinas, tačiau traukia mūsų akį ir suteikia gyvenimui daugiau džiaugsmo.
Konditerijos būrelio ,,Sakura“ veikloje atrasite visko po truputį – bandymą plačiau žvelgti į konditerijos meną ir paslėptą raginimą kiek giliau jį suvokti, išmokti pasigaminti nepakartojamo skonio gardėsių, o kartu išlikti laisviems ir kūrybiškiems kepant, puošiant ir pasidalinant gaminiais su draugais. Būrelio nariai turi galimybę dalyvauti Prekybos ir verslo skyriaus, Šiaulių PRC, miesto renginiuose.
Jūsų lauks profesijos mokytoja Daiva Vidugirienė.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif