Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpgBūreliai

BŪRELIŲ TVARKARAŠTIS

Sporto būrelis

Visas merginas ir vaikinus, norinčius žaisti krepšinį, tinklinį, stalo tenisą, futbolą ir kitus sportinius žaidimus, kviečiame į sportinių žaidimų ,,Aš galiu'', ,,Stalo žaidimai'' būrelį. Užsiėmimai vyksta pirmadienį ir trečiadienį. Jūsų lauks kūno kultūros vyr. mokytojas Tadas Gulbinas (el. p. gulbinastadas@yahoo.com)

 

Konditerijos būrelis ,,Sakura“
Norintiems pagaminti subtilų konditerijos gaminį, išlavinti gerą skonio pojūtį, įkvėpti kūrybinės ugnelės, sugebėti ieškoti naujų skonio derinių – konditerijos būrelio ,,Sakura“ veikla kaip tik Jums. Čia galima tapti konditeriu ar aistringu mėgėju. Išmoningai pagamintas ir gražiai patiektas gaminys visiems – ne tik smaližiams – pakelia nuotaiką bei įkvepia naujiems atradimams.
Sakydami ,,Desertas“, turime galvoje tikrą malonumą, nors ir nebūtiną kiekvieną dieną. Čia ir glūdi visas saldumynų žavesys. Juk ir gėlės žiedas iš tikrųjų nėra būtinas, tačiau traukia mūsų akį ir suteikia gyvenimui daugiau džiaugsmo.
Konditerijos būrelio ,,Sakura“ veikloje atrasite visko po truputį – bandymą plačiau žvelgti į konditerijos meną ir paslėptą raginimą kiek giliau jį suvokti, išmokti pasigaminti nepakartojamo skonio gardėsių, o kartu išlikti laisviems ir kūrybiškiems kepant, puošiant ir pasidalinant gaminiais su draugais. Būrelio nariai turi galimybę dalyvauti Prekybos ir verslo skyriaus, Šiaulių PRC, miesto renginiuose.
Jūsų lauks profesijos mokytoja Daiva Vidugirienė.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif