Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Virtualus susitikimas su Egle Aukštikalnyte Hansen

2021 03 03
Kovo 3 dieną yra minima Pasaulinė laukinės gamtos diena, kviečianti švęsti laukinės gamtos grožį ir domėtis laukine gyvūnija ir augalija. Ta proga Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė virtualiai bendravo su Egle Aukštikalnyte Hansen, kuri šiuo metu keliauja ir fotografuoja laukinę gamtą, gyvūnus po MASAI MARĄ (Kenija, Afrika). Plačiau...»

Paskaita „Technologijos ≠ programavimas“

2021 03 02
Kovo 2 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje „Technologijos ≠ programavimas“ Pranešėja: Justina Kasiulevičiūtė, Procesų ir automatizavimo skyriaus vadovė (ESO), dirbanti procesų robotizavimo srityje. Plačiau...»

Paskaita „Projektų vadovai – margi paukščiai“

2021 03 01
Kovo 1 diena Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo paskaitoje „Projektų vadovai – margi paukščiai“ Pranešėja: Gintarė Milkevičiūtė, Klientų procesų valdymo skyriaus vadovė (ESO). Plačiau...»

Kalbos kultūros konkurse – prizinės vietos

2021 02 26
Vasario 26 dieną baigiamajame Gimtosios kalbos savaitės renginyje buvo apdovanoti įvairiausių kalbos konkursų nugalėtojai. Kalbos kultūros konkurse Prekybos ir verslo skyriaus mokinė Emilija Sakalauskaitė užėmė I-ąją vietą, o Gvidas Jokubauskis – III-ą vietą. Plačiau...»

Asmens įgytų kompetencijų vertinimas

2021 02 26
Vasario 26 dieną vyko asmens įgytų kompetencijų vertinimas Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Gebėjimų asimetrija“ dalyvių, kurie Prekybos ir verslo skyriuje mokėsi sandėlininko operatoriaus specialybės. Plačiau...»

Skaitomiausia mokinių knyga

2021 02 26
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje vasario mėnesio mokinių skaitomiausia knyga tapo Renatos Šerelytės „Rebekos salos“. Plačiau...»

Skaitomiausias darbuotojų knyga

2021 02 26
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje vasario mėnesio darbuotojų skaitomiausia knyga tapo Ryčio Sabo „Gaono kodas“. Plačiau...»

Atranka į respublikinį konkursą

2021 02 25
Vasario 25 dieną vyko atrankinis turas į Respublikinį profesinio meistriškumo konkursą „Profesionaliausias prekybininkas“. Atranka vyko nuotoliniu būdu. Plačiau...»

Prevencinė paskaita „Žalingi įpročiai“

2021 02 25
Vasario 25 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo vaiko gerovės komisijos inicijuotoje nuotolinėje prevencinėje paskaitoje „Žalingi įpročiai“, kurią vedė Šiaulių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Inga Spudienė. Plačiau...»

Pamoka su ekspertu Pauliumi Andruškevičiumi

2021 02 24
Vasario 24 d. Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje su lektoriumi Pauliumi Andruškevičiumi. Pamokos tema "Dizainas kiekviename mūsų gyvenimo žingsnyje". Susitikimo metu lektorius kalbėjo apie tai, kas yra svarbu kuriant vizualinę reklamą ir kokių klaidų reikėtu vengti. Plačiau...»

Šaškių turnyras

2021 02 24
Vasario 24 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo virtualiame šaškių kombinacijų sprendimo konkurse, kurį organizavo kūno kultūros mokytojas Tadas Gulbinas. Plačiau...»

Kvietimas

2021 02 24
Dėmesio!! Visus prekybinės srities mokinius kviečiame dalyvauti atrankoje į respublikinį profesinio meistriškumo konkursą „Profesionaliausias prekybininkas“. Jau šį ketvirtadienį (vasario 25 d.) visi norintys gali dalyvauti atrankoje ir pasitikrinti savo gebėjimus. Plačiau...»

Virtualus susitikimas su Ligita Grišiene

2021 02 23
Vasario 23 dieną vyko Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės virtualus susitikimas su Ligita Grišiene. Plačiau...»

Mokiniai ruošiasi atrankai į konkursą

2021 02 22
Vasario 25 dieną vyks mokinių atranka į tradicinį respublikinį profesinio meistriškumo konkursą „Profesionaliausias prekybininkas“. Plačiau...»

Siūlome paskaityti

2021 02 19
Šaltą besibaigiančios žiemos savaitgalį siūlome paskaityti H. Morris „Cilkos kelias“. Tai tarptautinio bestselerio „Aušvico tatuiruotojas“ tęsinys. Plačiau...»

Nuotolinis seminaras mokytojams

2021 02 18
Vasario 18 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokytojai dalyvavo nuotoliniame seminare „Nuotolinio mokymo principai ir vyraujančios tendencijos profesinio mokymo kontekste“, kurį vedė Kauno technologijos universiteto profesorius Aleksandras Targamadzė. Plačiau...»

Užgavėnių blynai

2021 02 15
Artėjant Užgavėnėms Prekybos ir verslo skyriaus kulinarai siūlo išsikepti įvairiausių blynų. Plačiau...»

Ponios S. Smetonienės „Napoleonas“

2021 02 15
Prekybos ir verslo skyriaus konditeriai siūlo išsikepti gardų tortą „Napoleoną“ pagal ponios Sofijos Smetonienės receptą. Plačiau...»

Dovanos gyvūnų globos namams „Binada“

2021 02 15
Spaudžiant šaltukui Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė, žinodama, kaip svarbu gyvūnams šaltuoju metų laiku nelikti alkaniems, suskubo paremti beglobius. Plačiau...»

Dovana pasiekė signatarę

2021 02 15
Prekybos ir verslo skyriaus konditerių keptas „Napoleonas“ jau pasiekė signatarę Nijolę Oželytę. Ji dėkoja skyriaus bendruomenei už skanią dovaną Vasario 16-osios proga. Plačiau...»

Paminėta Šv. Valentino diena

2021 02 12
Vasario 12 dieną paminėta Šv. Valentino diena. Šventės viešnia – Klaipėdos dramos teatro aktorė Eglė Jackaitė. Plačiau...»

Vasario 16-osios minėjimas

2021 02 12
Vasario 12 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė minėjo Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Minėjime nuotoliniu būdu dalyvavo garbi viešnia – Lietuvos nepriklausomybės akto signatarė, aktorė, politinė bei visuomenės veikėja Nijolė Oželytė. Plačiau...»

Praktiniai užsiėmimai

2021 02 12
Vasario 10 dieną virėjo specialybės (PVt20ž gr.) mokiniai modulio ,,Patiekalų pobūviams gaminimas ir patiekimas" praktinių užsiėmimų metu gamino vaisių ir uogų putėsius. Plačiau...»

Virtualus sveikinimas „Esi svarbus, nes mylime“

2021 02 11
Vasario 11 dieną pasitinkant vasario mėnesio šventes: Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Užgavėnes ir meilės dieną, nepamiršti ir VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro globos namų „Prasmė“ gyventojai. Plačiau...»

Užgavėnių belaukiant

2021 02 11
Vasario 11 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė dalyvavo virtualiame renginyje „Užgavėnių belaukiant...“. Jo metu profesijos mokytojos Ingrida Vaišnorienė ir Ginta Marčenkienė bei jų mokiniai – būsimieji virėjai – pristatė pagal įvairiausias bendruomenės pasiūlytas receptūras keptus blynus. Plačiau...»

Išbandomas ponios Sofijos Smetonienės receptas

2021 02 10
Konditerio specialybės mokiniai kartu su profesijos mokytoja Daiva Vidugiriene bando kepti netradicinį gaminį – tortą „Napoleoną“ pagal p. Sofijos Smetonienės receptą. Plačiau...»

Skyriaus bendruomenė ruošiasi Užgavėnėms

2021 02 10
Artėjant žiemos išlydėjimo ir pavasario sutikimo šventei Užgavėnėms Prekybos ir verslo skyriuje prasidėjo pasiruošimo darbai. Virėjo specialybės mokiniai ir mokytojai išbando įvairiausius blynų receptus, kad vėliau galėtų juos pasiūlyti bendruomenei ir ne tik. Plačiau...»

Paminėta saugaus interneto diena

2021 02 09
Vasario 9 dieną 150 pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena. Tai iniciatyva, kuri nuo 2004 m. tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Šią dieną virtualiame tiesioginiame renginyje „Kurkime saugų internetą kartu“ dalyvavo ir Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai. Plačiau...»

Paminėta Tarptautinė picos diena

2021 02 09
Vasario 9-ąją minima Tarptautinė picos diena. Ją minėjo ir Prekybos ir verslo skyriaus būsimieji virėjai kepdami picas. Profesijos mokytojos Ginta Marčenkienė ir Ingrida Vaišnorienė organizavo „Skaniausiai atrodančios picos“ konkursą. Plačiau...»

Susitikimas su veterinarijos gydytoja Indre

2021 02 09
Vasario 9 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė bendravo su MB „Adutis“ savininke , veterinarijos gydytoja Indre ir jos kolege Lina. Virtualiame susitikime kalbėta apie gyvūnus, jų priežiūrą, atsakomybę auginat gyvūną. Plačiau...»

Dalyvauta susitikime su LR Socialinės apsaugos ir darbo ministre

2021 02 08
Vasario 8 dieną Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojos K. Butkuvienė, B. Prišmantienė, nuo 2018 m. vasario 2 d. savanoriaujančios M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo projekte „Sidabrinė linija“, dalyvavo susitikime su Socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene. Plačiau...»

Virtualus susitikimas su Andriumi Trijoniu

2021 02 08
Vasario 8 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė virtualiai susitiko su UAB „Jonyne" direktoriumi Andriumi Trijoniu. Plačiau...»

Kryžių kalnas per speigą

2021 02 08
Jei bijote žiemos šaltuko ir neinate niekur iš namų, pasigrožėkite Prekybos ir verslo skyriaus darbuotojo Leono Nekrašo darytomis nuotraukomis. Plačiau...»

Susitikimas – pamoka „Svajonės ir tikslai“

2021 02 05
Vasario 5 dieną vyko nuotolinis susitikimas – pamoka su jaunųjų bendrovių, veikiančių Prekybos ir verslo skyriuje, konsultantu Algiu Smirnovu, įmonės FinAkcentai struktūros regiono vadovu. Susitikimo tema – „Svajonės ir tikslai“. Plačiau...»

Paskelbti parodos laimėtojai

2021 02 05
Vasario 5 dieną – Šv. Agotos – duonos globėjos dieną paskelbti duonos ir pyrago gaminių parodos nominacijas laimėję mokiniai. Plačiau...»

Paminėta Šv. Agotos diena

2021 02 05
Vasario 5 dieną Prekybos ir verslo skyriuje buvo paminėta Šv. Agotos – duonos globėjos diena. Tą dieną buvo kepama duona, bažnyčioje per apeigas šventinama. Mūsų protėviai tikėjo, kad bažnyčioje pašventinta duona saugo nuo gaisro, ligų, nelaimių ir nugali bet kokį blogį. Plačiau...»

Paskaita „Jaunimo gerieji pavyzdžiai. Savanorystė – puiki prevencijos priemonė“

2021 02 04
Vasario 4 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniams vyko vaiko gerovės komisijos inicijuota e. prevencinė paskaita „Jaunimo gerieji pavyzdžiai. Savanorystė – puiki prevencijos priemonė“. Ją vedė Šiaulių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Inga Spudienė. Plačiau...»

Gauta padėka

2021 02 04
Gauta padėka už dalyvavimą pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Plačiau...»

Praktiniai užsiėmimai

2021 02 03
Vasario 3 dieną virėjo specialybės (PVt20ž gr.) mokiniai modulio ,,Patiekalų pobūviams gaminimas ir patiekimas" praktinių užsiėmimų metu gamino ,,Tiramisu“. Plačiau...»

Atidaryta e. mugė

2021 02 03
Vasario 3 dieną Prekybos ir verslo skyriuje veikiančios dvi jaunosios bendrovės, kuruojamos profesijos mokytojos J. Džiautienės, atidarė e. mugę, kurioje galima įsigyti skyriaus mokinių ir mokytojų keptų gaminių. Plačiau...»

Pokalbis su Vyčiu Lembučiu

2021 02 03
Vasario 3 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė dalyvavo virtualiame susitikime su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu Vyčiu Lembučiu. Plačiau...»

Praktinis mokymas

2021 02 02
Vasario 2 dieną Prekybos ir verslo skyriaus virėjo specialybės (PVt20ž gr.) mokiniai modulio ,,Patiekalų pobūviams gaminimas ir patiekimas" praktinių užsiėmimų metu gamino itališką desertą ,,Cannoli" ir prancūziškus ,,Macarons". Plačiau...»

Susitikimas su klebonu Sauliumi Paliūnu

2021 02 02
Vasario 2 dieną vyko virtualaus susitikimas su Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonu Sauliumi Paliūnu. Plačiau...»

Pokalbis apie muitininko profesiją

2021 02 01
Vasario 1 dieną Prekybos ir verslo skyriaus vedėja R. Veršinskienė nuotoliniu būdu kalbino Klaipėdos teritorinės muitinės muitinės kontrolės organizavimo skyriaus vyr. inspektorę Virginiją Šidlauskienę. Plačiau...»

Praktiniai užsiėmimai

2021 01 29
Sausio 29 dieną Prekybos ir verslo skyriaus virėjo specialybės (PVt20/1) grupės mokiniai praktinių užsiėmimų „Saldūs drebutiniai patiekalai“ metu mokėsi gaminti 3D želė gėles. Plačiau...»

Kario paskaita mokiniams

2021 01 29
Sausio 29 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniams paskaitą vedė Lietuvos kariuomenės karys, vyr. seržantas Darius Pileckas. Plačiau...»

Kompetencijų vertinimas

2021 01 28
Sausio 28 dieną kompetencijų vertinimas vyko padavėjo-barmeno specialybės mokiniams. Plačiau...»

Skaitomiausia mokinių knyga

2021 01 28
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje sausio mėnesio mokinių skaitomiausia knyga tapo James Patterson „Samos laiškai Dženiferei“. Plačiau...»

Skaitomiausia darbuotojų knyga

2021 01 28
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje sausio mėnesio darbuotojų skaitomiausia knyga tapo Svetlana Aleksijevič „Černobilio malda: ateities kronika“. Plačiau...»

Konditerių baigiamieji darbai

2021 01 27
Konditerio specialybės mokiniai, dalyvavę kompetencijų vertinime, pagamino gardžius ir skanius gaminius. Kviečiame pasigrožėti. Plačiau...»

Dalyvauta nuotolinėje paskaitoje

2021 01 27
Sausio 27 dieną Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo grupės mokiniai dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos organizuotame virtualiame susitikime su psichologėmis, kuriame kalbėta tema „Psichikos sveikata, veikla ir poilsis". Plačiau...»

Kompetencijų vertinimas (II)

2021 01 27
Sausio 27 dieną kompetencijų vertinimas vyko konditerio specialybės mokiniams. Laikantis saugumo reikalavimų vertinami buvo II srauto mokiniai. Po sėkmingai išlaikytos teorinės dalies, mokiniai demonstravo savo įgūdžius atlikdami praktinę užduotį: gamino biskvitinį plokštainį. Plačiau...»

Prevencinė paskaita „Elgsena viešoje e. erdvėje“

2021 01 27
Sausio 27 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo vaiko gerovės komisijos inicijuotoje prevencinėje paskaitoje „Elgsena viešoje e. erdvėje“. Paskaitą vedė Šiaulių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Inga Spudienė. Plačiau...»

Kompetencijų vertinimas (I)

2021 01 26
Sausio 26 dieną kompetencijų vertinimas vyko I srauto konditerio specialybės mokiniams. Po sėkmingai išlaikytos teorinės dalies, mokiniai demonstravo savo įgūdžius atlikdami praktines užduotis. Plačiau...»

Prisimenant sausio 13 d. įvykius

2021 01 26
Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio ir okupacinio režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti dar kartą kviečia prisiminti 1991 m. sausio 13 d. vykusius įvykius ir dalinasi savo išleistu naujienlaiškiu. Plačiau...»

Praktiniai užsiėmimai

2021 01 25
Sausio 25 dieną PVt20ž grupės mokiniai modulio ,,Patiekalų pobūviams gaminimas ir patiekimas" praktinių užsiėmimų metu gamino baltyminės tešlos desertus ,,Pavlova" su pistacijų kremu ir aviečių įdaru. Plačiau...»

Virtualus susitikimas su žydų bendruomenės atstovais

2021 01 25
Sausio 25 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė dalyvavo virtualiame susitikime su Šiaulių regiono žydų bendruomenės vadovu Sania Kerbeliu ir šios bendruomenės nariu Chackeliu Karoliu. Susitikimas organizuotas minint artėjančią Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną (minima sausio 27 dieną). Plačiau...»

Praktiniai užsiėmimai

2021 01 22
Sausio 22 dieną Prekybos ir verslo skyriaus konditeriai (PK18 gr.) praktinių užsiėmimų metu mokėsi gaminti ir dekoruoti plikytos tešlos gaminius. Praktinius užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Daiva Vidugirienė. Plačiau...»

Nuotolinė pamoka „MOKOnomika“

2021 01 21
Sausio 21 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „MOKOnomika“, kurią organizavo ir į kurią kvietė jungtis Swedbank. Plačiau...»

Konsultacijos konditeriams

2021 01 21
Sausio 20–21 dienomis Prekybos ir verslo skyriaus konditeriams vyko konsultacijos. Plačiau...»

Virtuali pamoka – paroda

2021 01 20
Sausio 20 dieną Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojos Z. Šuminskienė ir S. Šimkaitienė pristatė PDPK19, PDPK20, PK18 grupių mokinių darbų virtualią parodą „Duonos ir konditerijos gaminiai“. Plačiau...»

Susitikimas su profesoriumi A. Targamadze

2021 01 19
Sausio 19 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokytojai dalyvavo virtualiame susitikime su nuotolinio mokymosi ekspertu, profesoriumi Aleksandru Targamade. Plačiau...»

Konsultacija padavėjams-barmenams

2021 01 19
Sausio 18–19 dienomis Prekybos ir verslo skyriaus padavėjams-barmenams vyko konsultacijos. Plačiau...»

Konsultacija pardavėjams

2021 01 18
Sausio 18 dieną Didmeninės ir mažmeninės prekybos praktinio mokymo centre vyko konsultacija pardavėjų grupės mokiniams. Plačiau...»

Konsultacijos padavėjams-barmenams

2021 01 15
Sausio 13–15 dienomis Prekybos ir verslo skyriaus padavėjams-barmenams (PPBt20ž gr.) vyko konsultacijos. Jų metu mokiniai tobulino stalo serviravimo, svečių aptarnavimo praktinius įgūdžius. Plačiau...»

Žiemos pavojai

2021 01 15
Prasidėjus žiemos šalčiams, kyla įvairiausių sunkumų, didėja nelaimių tikimybė. Prekybos ir verslo skyriaus civilinės saugos mokytojas Česlovas Abromaitis pataria, kaip elgtis ekstremalių žiemos reiškinių metu. Plačiau...»

Mokinių mintys apie laisvę, Sausio 13-osios įvykius

2021 01 14
Sausio 13-oji svarbi kiekvienam lietuviui. Nebūtina kažkur eiti, kad pagerbtum šį žygdarbį, tiesiog reikia pribręsti iki to, kad suprastumėm šio įvykio reikšmę. Štai ką prisimena, mąsto ir jaučia Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė. Plačiau...»

Mokinių piešiniai Laisvės gynėjui dienai paminėti

2021 01 14
Sausio 13 dieną Prekybos ir verslo skyriaus PDPK19 ir PDPK20 grupių mokiniai kartu su profesijos mokytoja R. Misiuliene minint tragiškų Sausio 13-osios įvykių 30-tasias metines ir Laisvės gynėjų dieną, piešė piešinius ir rengė pristatymus. Plačiau...»

Laisvės gynėjų dienos minėjimas

2021 01 13
Sausio 13 dieną Prekybos ir verslo skyriuje paminėtos tragiškų Sausio 13-osios įvykių 30-tosios metinės ir Laisvės gynėjų diena. Plačiau...»

1991–2021. Prisiminimai nuotraukose

2021 01 13
LRT anonse apie Sausio 13-ąją sakoma, jog per 30 metų „laisvėje gimusios kartos Sausio įvykius pažįsta tik iš istorijos vadovėlių ir negausių dokumentinių kadrų“. Todėl labai svarbu perduoti žinią jaunajai kartai apie 1991 metų sausio įvykių prasmę mūsų valstybei. Prekybos ir verslo skyriaus darbuotojo Leono Nekrašo nuotraukose užfiksuoti 1991 m. sausio 13 d. įvykiai. Plačiau...»

Konsultacijos pardavėjams

2021 01 12
Sausio 11–12 dienomis Prekybos ir verslo skyriaus būsimiesiems pardavėjams (PPt20 gr.) vyko konsultacijos. Plačiau...»

Atsargiai! Slidu

2021 01 12
Tikrai žiemai prasidėjus, dėl permainingų orų susidaro pavojingos sąlygos tiek keliuose, tiek šaligatviuose bei pėsčiųjų takuose. Dauguma traumų (paslydimai, nugriuvimai) patiriamos dėl susidariusios slidžios dangos. Labai daug traumų nutinka užsiimant žiemos sportu ar aktyviai pramogaujant lauke. Plačiau...»

Paroda, skirta Laisvės gynėjų dienai

2021 01 12
Prekybos ir verslo skyriaus biblioteka prisideda prie Sausio 13-osios minėjimo, čia surengta paroda, kur eksponuojama knygos, straipsniai, susiję su šiais įvykiais. Plačiau...»

„Laiptų galerija“ kviečia

2021 01 11
Visą sausio mėnesį „Laiptų galerijoje“ vyksta 28-oji Kalėdinė miniatiūrų paroda „Laiptų galerijoje“. Plačiau...»

Virtualus susitikimas su Daliumi Mockevičiumi

2021 01 08
Sausio 8 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė virtualiai bendravo su Varle.lt vadovu Daliumi Mockevičiumi. Plačiau...»

Skyriaus virėjai siūlo pasigaminti

2021 01 07
Prekybos ir verslo skyriaus virėjo specialybės mokiniai ir jų profesijos mokytoja Ginta Marčenkienė siūlo pasigaminti išbandytų ir pamėgtų patiekalų receptus. Plačiau...»

Trijų Karalių sulaukus

2021 01 06
Sausio 6 dieną, minint Trijų karalių šventę, Prekybos ir verslo skyriaus nuotolinių šventinių susitikimų cikle dalyvavo etnologė, tautosakininkė Gražina Kadžytė. Susitikime kalbėta apie Trijų karalių šventę, jos kilmę, tradicijas. Plačiau...»

Skyriaus konditeriai siūlo pasigaminti

2021 01 05
Prekybos ir verslo skyriaus konditerio specialybės mokiniai ir jų profesijos mokytojos Daiva Vidugirienė ir Reda Daučionienė siūlo Trijų Karalių šventei išsikepti gardžių sausainių. Plačiau...»

Belaukiant Trijų Karalių

2021 01 04
Belaukiant trijų karalių, žvelgdami į Eugenijaus Barzdžiaus fotografijų parodos „Ora et labora. Palendriai“ nuotraukas (užfiksuota Leono Nekrašo) prisimename malonų vizitą į Palendrių vienuolyną. Plačiau...»

Siūlome perskaityti

2020 12 31
Artėjant naujiesiems metams, norisi rekomenduoti knygą, kuri suteiks sveiko proto. Knyga „NEPAVALDI LIKIMUI. Gydytojos Jelenos Tulčinos mitybos revoliucija: kai maistas tampa vaistu“. Plačiau...»

Šiauliai 2019 m. sausį

2020 12 31
Prekybos ir verslo skyriaus darbuotojo Leono Nekrašo nuotraukose užfiksuoti Šiauliai 2019 m. sausį. Įdomu, kokie jie bus 2021 m., po saugaus Naujųjų metų sutikimo? Plačiau...»

Šventininiai patiekalai

2020 12 30
Prekybos ir verslo skyriaus virėjo specialybės mokiniai siūlo pasigaminti lengvus patiekalus Naujųjų metų vakarienei. Plačiau...»

Skaitomiausia mokinių knyga

2020 12 29
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje gruodžio mėnesio mokinių skaitomiausia knyga tapo John Green „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“. Plačiau...»

Skaitomiausia darbuotojų knyga

2020 12 29
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje gruodžio mėnesio darbuotojų skaitomiausia knyga tapo Glenn Beck „Kalėdinis megztinis“. Plačiau...»

Akimirkos iš V. Vaišvilos tapybos darbų parodos

2020 12 28
Akimirkomis iš dailininko, poeto Vilijaus Vaišvilos tapybos darbų parodos „Sapnų alchemija“ dalinasi Prekybos ir verslo skyriaus darbuotojas Leonas Nekrašas. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (XVIII)

2020 12 24
Gruodžio 23 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė kalbina Kalėdų Senelį. Plačiau...»

Šventiniai sveikinimai ir dovanos socialinėms įstaigoms

2020 12 23
Gruodžio pradžioje, artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms, Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo grupės mokiniai su profesijos mokytoja Kristina Butkuviene visus kvietė prisidėti prie gerumo iniciatyvos „Kalėdos visiems“ rašant šventinius sveikinimus senjorams ir vargstantiems, taip nepamirštant tų, kam trūksta dėmesio ir palaikymo. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (XVII)

2020 12 23
Gruodžio 23 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Raimondą Žilinskienę. Plačiau...»

Socialinė akcija „Kalėdos visiems“

2020 12 22
Kasmetinė Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės socialinė iniciatyva „Kalėdos visiems“ nepamiršta ir šiais metais. Gruodžio 22 dieną skyriaus profesijos mokytojai Č. Abromaitis, M. Bartkus, K. Butkuvienė kartu su Šiaulių Vyskupu E. Bartuliu lankėsi Labdaros valgykloje ir dovanojo čia ateinantiems šiauliečiams skyriuje keptus kalėdaičius. Plačiau...»

Protmūšis „Kalėdų tradicijos ir papročiai pasaulyje“

2020 12 22
Gruodžio 22 dieną artėjant gražiausioms metų šventėms mokytoja Jurgita Jasnauskaitė siūlė bendruomenei dalyvauti virtualiame protmūšyje „Kalėdų tradicijos ir papročiai pasaulyje“. Plačiau...»

Virtualus pašnekesys su Juozu Gaižausku

2020 12 22
Gruodžio 22 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė turėjo galimybę virtualiai pabendrauti su aktoriumi, knygos „Dievas su šlepetėmis“ autoriumi Juozu Gaižausku. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (XVI)

2020 12 22
Gruodžio 22 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Aldoną Kairienę. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (XV)

2020 12 21
Gruodžio 21 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją metodininkę Anetą Salinkienę. Plačiau...»

Dovana Binados gyvūnams

2020 12 18
Artėjant gražiausioms metų šventėms, tęsiant kasmetinę socialinę paramos iniciatyvą „Nepamirškime beglobių gyvūnų“, Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė rinko paramą šeimininkų pamirštiems keturkojams. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (XIV)

2020 12 18
Gruodžio 17 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją metodininkę Daivą Vidugirienę. Plačiau...»

Atvira pamoka „Kalėdos logistikoje“

2020 12 17
Gruodžio 17 dieną profesijos mokytoja Rasa Jarošienė vedė atvirą virtualią pamoką „Kalėdos logistikoje“. Plačiau...»

Dalyvauta nuotolinėje konferencijoje

2020 12 17
Gruodžio 17 dieną Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo grupės mokiniai ir profesijos mokytoja K. Butkuvienė dalyvavo virtualioje konferencijoje „Pagalba po krizinio įvykio asmenims ir organizacijoms“, kurią organizavo Krizių įveikimo centras. Plačiau...»

Virtualus naujų įrengimų pristatymas

2020 12 17
Gruodžio 17 dieną virtualiai pristatyti nauji įrengimai. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (XIII)

2020 12 17
Gruodžio 17 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Edgarą Martinkų. Plačiau...»

Po praktinio mokymo pamokų

2020 12 16
Gruodžio 14–15 dienomis duonos ir pyrago gaminių kepėjai (PDPK19 gr. mokiniai) su profesijos mokytoja S. Šimkaitiene modulio „Duonos gaminių gaminimas“ nuotolinių pamokų mokėsi apie bandeles su įdaru. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (XII)

2020 12 16
Gruodžio 16 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Gintą Marčenkienę. Plačiau...»

Tarptautinė arbatos diena

2020 12 15
Gruodžio 15 dieną minima Tarptautinė arbatos diena. Šiai dienai paminėti Prekybos ir verslo skyriaus padavėjo barmeno specialybės (PPBm18 ir PPBt20 gr.) mokiniams buvo skirta užduotis – paieškoti arbatų receptų, jas pabandyti pagaminti, o tada išrinkti skaniausią arbatą. Plačiau...»

Integruota IT ir užsienio kalbos pamoka

2020 12 15
Gruodžio 15 dieną PDPK20 grupės mokiniams vesta integruota informacinio raštingumo ir socialinių tinklų ir užsienio kalbos mokymo pamoka „Laiškas Kalėdų seneliui“. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (XI)

2020 12 15
Gruodžio 15 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Arną Abadauską. Plačiau...»

Šv. Liucijos diena

2020 12 14
Jau tradicija tapo minint šv. Liucijos – Šviesos – dieną įžiebti Prekybos ir verslo skyriaus eglutę. Šiais metais šalyje paskelbus karantiną, bendruomenės vardu eglutę įžiebė Kalėdų Senelis. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (X)

2020 12 14
Gruodžio 14 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Vidą Butavičenę. Plačiau...»

Parodos atidarymas

2020 12 11
Gruodžio 11 dieną Prekybos ir verslo skyriaus 4 aukšto fojė atidaryta Šiaulių rajono Aukštelkės socialinės globos namų gyventojų Gintauto Kviekos ir Ričiardo Norvaišos tapybos darbų paroda „Spalvų pašnekesiai“. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (IX)

2020 12 11
Gruodžio 11 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Birutę Prišmantienę. Plačiau...»

Fotografijų paroda „Per gyvenimą – su šypsena“

2020 12 10
Gruodžio 10 dieną naujoje lauko galerijoje „Pietinia promenada“ pristatyta Prekybos ir verslo skyriaus Multimedijos paslaugų teikėjo tęstinės programos (PMPTt20 gr.) mokinių – Gitanos Evseičikaitės, Ligijos Valterės, Gerdos Simonavičiūtės ir profesijos mokytojos Ritos Misiulienės fotografijų paroda. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (VIII)

2020 12 10
Gruodžio 10 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Kristiną Butkuvienę. Plačiau...»

Integruota IT ir užsienio kalbos pamoka

2020 12 10
Gruodžio 10 dieną PDPK19 grupės mokiniams vesta integruota informacinio raštingumo ir socialinių tinklų ir užsienio kalbos mokymo pamoka „Laiškas Kalėdų seneliui“. Plačiau...»

Šventinių stalų pristatymas

2020 12 09
Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojos Aneta Salinkienė ir Aldona Kairienė siūlo, kaip pasiserviruoti stalus Kūčių vakarienei, Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms. Plačiau...»

Atidaryta Kalėdinė e. mugė

2020 12 09
Gruodžio 9 dieną Prekybos ir verslo skyriuje veikiančios 2 jaunosios bendrovės, kuruojamos profesijos mokytojos J. Džiautienės, atidarė Kalėdinę e. mugę, kurioje galima įsigyti skyriaus mokinių ir mokytojų keptų gaminių, taip pat socialinių partnerių gaminių. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (VII)

2020 12 09
Gruodžio 9 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją metodininką Tadą Gulbiną. Plačiau...»

Įteikti diplomai projekto dalyviams

2020 12 08
Gruodžio 8 dieną įteikti profesinio mokymo diplomai Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Gebėjimų asimetrija“ dalyviams, kurie Prekybos ir verslo skyriuje mokėsi duonos ir pyrago gaminių kepėjo specialybės ir sėkmingai išlaikė egzaminus. Plačiau...»

Netradicinė pamoka

2020 12 08
Gruodžio 8 dieną PK18 gr. mokiniams buvo vedama nuotolinė netradicinė pamoka, tema „Konfliktai, jų priežastys ir sprendimo būdai“. Ją vedė profesijos mokytoja R. Žilinskienė ir ekspertė psichologė E. Damonskienė. Plačiau...»

Virtualus susitikimas su Laima Lavaste

2020 12 08
Artėjant gražiausioms metų šventėms šalies knygynuose pasirodė Laimos Lavaste knyga „Kunigas Ričardas“. Gruodžio 8 dieną virtualiame susitikime su Prekybos ir verslo skyriaus bendruomene knygos autorė sakė, jog tai galbūt pirmoji tokia atvira knyga apie kunigo gyvenimo kelią. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (VI)

2020 12 08
Gruodžio 8 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Ritą Misiulienę. Plačiau...»

Skaitomiausia mokytojų knyga

2020 12 07
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje lapkričio mėnesio darbuotojų skaitomiausia knyga tapo Lars Kepler „Paganinio kontraktas“. Plačiau...»

Skaitomiausia mokinių knyga

2020 12 07
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje lapkričio mėnesio mokinių skaitomiausia knyga tapo Kristan Higgins „Dienos laimikis“. Plačiau...»

Skyriaus dovana Maltiečiams

2020 12 07
Jau visą savaitę Prekybos ir verslo skyriuje kepami kalėdaičiai, dažnai vadinami „plotkelėmis“. Gruodžio 7 dieną skyriaus bendruomenės dovana – Kalėdaičiai – buvo įteikti Maltos ordino pagalbos tarnybos atstovams. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (V)

2020 12 07
Gruodžio 7 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Jurgitą Jasnauskaitę. Plačiau...»

Pietūs gydytojams

2020 12 04
Esant sudėtingai epideminei situacijai Lietuvoje, daugėjant susirgimų atvejų, Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė nusprendė palaikyti dirbančius Šiaulių Respublikinės ligoninės gydytojus ir jiems pagaminti pietus. Plačiau...»

Asmens įgytų kompetencijų vertinimas

2020 12 04
Gruodžio 3-4 dienomis vyko asmens įgytų kompetencijų vertinimas Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Gebėjimų asimetrija“ dalyvių, kurie Prekybos ir verslo skyriuje mokėsi duonos ir pyrago gaminių kepėjo specialybės. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (IV)

2020 12 04
Gruodžio 4 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją metodininkę Redą Daučionienę. Plačiau...»

Virtualus susitikimas su Eva Tombak

2020 12 03
Gruodžio 3 dieną Prekybos ir verslo bendruomenė virtualiai susitiko su rašytoja, jogos mokytoja Eva Tombak. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (III)

2020 12 03
Gruodžio 3 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją Rasą Jarošienę. Plačiau...»

Virtualus susitikimas su A. Matulu

2020 12 02
Gruodžio 2 dieną, minint Pasaulinę AIDS dieną, Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjai (PSDPt20gr. mokiniai) virtualiai kalbino gydytoją, Seimo narį Antaną Matulą. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (II)

2020 12 02
Gruodžio 2 dieną naujame Prekybos ir verslo skyriaus projekte „Virtualus PVS Advento kalendorius“ skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristato profesijos mokytoją metodininką Mindaugą Bartkų. Plačiau...»

Vyskupo kalendoriaus pristatymas

2020 12 01
Gruodžio 1 dienos pavakarę Šiaulių vyskupijos Pastoraciniame centre, ramioje, šiltoje aplinkoje, buvo pristatytas Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio 2021 metų nuotraukų kalendorius, skirtas Šv. Mergelei Marijai ir pavadintas „Marija, globok Europą“. Plačiau...»

Virtualus PVS Advento kalendorius (I)

2020 12 01
Prasidėjus Adventui startuoja naujas projektas „Virtualus PVS Advento kalendorius“. Jame skyriaus vedėja R. Veršinskienė pristatys skyriaus mokytojus, jų nuveiktus darbus, ateities planus. Plačiau...»

Draugo diena

2020 11 30
Lapkričio 30 dieną Prekybos ir verslo skyriuje paminėta Draugo diena. Tai renginys, skirtas padėkoti socialiniams partneriams už jų pagalbą, paramą, patarimus ir palaikymą. Kaip padėka už draugystę socialiniams partneriams ar jų atstovams buvo įteikta skyriaus konditerių (PK19), virėjų (PV20) ir duonos ir pyrago gaminių kepėjų (PDPKt20)gaminta „Draugo dienos moliūgienė“. Plačiau...»

Advento pradžia. Pokalbis su Jo Ekscelencija Vyskupu

2020 11 30
Lapkričio 29 dieną (sekmadienį) prasidėjo Adventas – keturių savaičių laikotarpis, skirtas pasiruošti Šv. Kalėdoms. Plačiau...»

Pasiruošimas artėjančioms šventėms

2020 11 30
Prasidėjus Adventui – prieškalėdiniam susikaupimo laikotarpiui – Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė pradėjo ruoštis gražiausioms metų šventėms. Plačiau...»

Po praktinio mokymo pamokų

2020 11 27
Lapkričio 23–27 dienomis duonos ir pyrago gaminių kepėjai (PDPK19 gr. mokiniai) su profesijos mokytoja S. Šimkaitiene modulio „Duonos gaminių gaminimas“ nuotolinių pamokų mokėsi apie riebaluose keptus gaminius. Plačiau...»

Akimirkos iš parodos „Angelas Tau“

2020 11 26
Graikų kalbos žodis „angelos“ reiškia „pasiuntinys, kurjeris, reprezentantas“. Angelai gyvena šalia mūsų ir mumyse, jie saugo ir globoja beveik visas mūsų gyvenimo sferas, vietoves, šeimas, gamtos reiškinius. Plačiau...»

Kviečiame įsigyti akcijų

2020 11 24
Jaunoji bendrovė BARAS ir jaunoji bendrovė PraVerS pradeda platinti akcijas. Jau nuo šiandien galima įsigyti vienos ar kitos arba abiejų bendrovių akcijų. Plačiau...»

Praktinio mokymo pamoka „Trapios tešlos gaminiai“

2020 11 23
Prekybos ir verslo skyriuje ugdymas vyksta nuotoliniu būdu. Duonos ir pyrago gaminių specialybės (PDPK19 grupės) mokinius modulio „Pyrago gaminių gaminimas“ pamokoje profesijos mokytoja Z. Šuminskienė mokė gaminti trapios tešlos pyragus, grietiniečius. Plačiau...»

Vasaros keliones prisiminus

2020 11 20
Tamsūs ir vėsūs lapkričio vakarai tinkamas metas prisiminti vasarą, jos metu vykusias keliones, išvykas, pramogas. Prekybos ir verslo skyriaus darbuotojas Leonas Nekrašas kviečia prisiminti kelionę į Žemaitiją, Orvidų sodybą. Tiesa, ją galima aplankyti ir rudenį. Plačiau...»

Rūkymas ir sportas nesuderinami dalykai

2020 11 19
Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena yra gera proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti rūkymo savo ir savo artimųjų sveikatos labui. Plačiau...»

Allos Baniulienės tapybos paroda

2020 11 17
Lapkričio 17 dieną Prekybos ir verslo skyriuje atidaryta socialinių partnerių Ukrainos asociacijos „Karpatai“ narės Allos Baniulienės tapybos paroda „Arčiau gamtos“. Plačiau...»

Minėta Tarptautinė tolerancijos diena

2020 11 16
Lapkričio 16 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenę virtualioje aplinkoje minėti Tarptautinę tolerancijos dieną kvietė socialinio darbuotojo padėjėjo grupės mokiniai kartu su grupės vadove K. Butkuviene. Plačiau...»

Atidarytos jaunosios bendrovės

2020 11 13
Lapkričio 13 dieną Prekybos ir verslo skyriuje atidarytos jaunosios bendrovės. Šiais mokslo metais galime džiaugtis pagausėjimu – atidarytos net 2 jaunosios bendrovės. Pardavėjo specialybės mokinių komanda buriasi parduotuvės atidarymui, o padavėjų barmenų komanda bandys jėgas, atidarydama barą. Plačiau...»

Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje auksinis apdovanojimas

2020 11 12
Lapkričio 12 dieną vyko 24-oji Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė, kurią organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Vilniaus kolegija, Vilniaus kolegijos „Simulith“ centras ir Lietuvos imitacinių bendrovių asociacija „Liba“. Šiemet mugė netradicinė – visi simuliaciniai pirkimai ir pardavimai tiek su užsienio, tiek ir su Lietuvos imitacinėmis bendrovėmis vyko nuotoliniu būdu. Plačiau...»

Atvyko autoriniai darbai parodai

2020 11 11
Šiandien dailininkė Alla Baniulienė atvežė savo darbus parodai, kuri bus atidaryta pirmadienį (11.16) Prekybos ir verslo skyriaus IV aukšto fojė. Plačiau...»

Kūno kultūros mokytojo patarimai sportuojantiems

2020 11 10
Prekybos ir verslo skyriaus kūno kultūros mokytojas Tadas Gulbinas pataria karantino metu neužsisėdėti, o pasportuoti ir, žinoma, sveikai maitintis. Plačiau...»

Dalyvavimas vebinare

2020 11 10
Prekybos ir verslo skyriaus valgyklos vedėja A. Vaitekaitienė dalyvavo ŠVSB organizuotame mitybos vebinare "Gyvenimo būdo strategijos ir kaip galiu padėti sau". Plačiau...»

Sveikinimas vyrų dienos proga

2020 11 08
Prekybos ir verslo skyriaus moterys sveikina vyrus Vyrų dienos proga, linkėdamos, kad jie tikrai būtų ir išliktų VYRIŠKAIS. Plačiau...»

Naujo asortimento pristatymas

2020 11 06
Lapkričio 6 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi socialinio partnerio UAB „Pas bobutę“ atstovas Gytis Leliukas. Jis susirinkusiai bendruomenei pristatė įmonės gaminamos produkcijos naujoves, gaminamų arbatų ir prieskonių asortimentą. Plačiau...»

Pyragų diena

2020 11 06
Lapkričio 6 dieną, Lietuvoje švenčiant Pyragų diena, ji nepamiršta ir Prekybos ir verslo skyriuje. Šią dieną projekto „Gebėjimų asimetrija“ dalyviai (PDPKt20 gr.) su profesijos mokytoja R. Daučioniene kepė pyragus, kuriais vaišino socialinius partnerius. Plačiau...»

Parodos uždarymas

2020 11 06
Lapkričio 6 dieną Prekybos ir verslo skyriuje uždaryta dailininko Vilmanto Dambrausko paroda „Fragmentai“. Susitikime skyriaus mokytojai su dailininku kalbėjo apie kūrybą, darbus, įkvėpimą, ateities planus. Plačiau...»

Virtuali mokinių paroda

2020 11 05
Artėjant pyragų dienai PVt20 grupės mokiniai kartu su informacinių technologijų mokytoja R. Misiulienė surinko savo mėgstamiausių išbandytų pyragų receptus ir suorganizavo virtualią parodą. Plačiau...»

Susitikimas su socialiniais partneriais

2020 11 05
Lapkričio 5 d. Prekybos ir verslo skyriuje vyko susitikimas su Šiaurės Lietuvos kolegijos atstove D. Samčiankiene, skyriaus vedėja R. Veršinskiene, profesijos mokytojais R. Misiuliene ir E. Martinkumi. Plačiau...»

Knygų paroda

2020 11 04
Artėjant pyragų dienai, kuri Lietuvoje minima lapkričio 6 dieną, Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje parengta knygų paroda, kurioje galima susipažinti su naujais kepinių receptais. Plačiau...»

Atvira pamoka

2020 11 03
Prekybos ir verslo skyriaus informacinių technologijų mokytoja R. Misiulienė vedė atvirą pamoką "Kūrybinių bendrijų licenzijos pritaikymas mano kuriamam kūriniui". Plačiau...»

Išvyka į Mūšos tyrelio aukštapelkę

2020 10 29
Spalio 29 dienos popietę Prekybos ir verslo skyriaus mokytojai vyko į Mūšos tyrelio pažintinį taką. Neišsigandę darganoto oro mokytojai įveikė daugiau nei 8 km aplink pelkę, esančią Mūšos tyrelio telmologiniame draustinyje. Plačiau...»

Artėja Pyragų diena

2020 10 28
Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė ruošiasi artėjančiai Pyragų dienai. Plačiau...»

Skaitomiausia darbuotojų knyga

2020 10 26
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje spalio mėnesio darbuotojų skaitomiausia knyga tapo Levo Tolstojaus „Karas ir taika“. Plačiau...»

Skaitomiausia mokinių knyga

2020 10 26
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje spalio mėnesio mokinių skaitomiausia knyga tapo Kiera Cass „Atranka“. Plačiau...»

Ruduo nuotraukose

2020 10 26
Ruduo – melancholiškas, gražus, jaukus ir be galo romantiškas metas. Kviečiame pasigrožėti rudens spalvomis, užfiksuotomis Prekybos ir verslo skyriaus darbuotojo Leono Nekrašo nuotraukose. Plačiau...»

Išvyka į Palendrių vienuolyną

2020 10 23
Vėlyvą penktadienio popietę Prekybos ir verslo skyriaus mokytojai vyko į Palendrių Šv. Benedikto vienuolyną. Plačiau...»

Netradicinė virtuali pamoka – susitikimas

2020 10 23
Spalio 23 dieną I kurso socialinio darbuotojo padėjėjo (PSDPt20) grupės mokiniams naudojant Adobe Conect tiesioginių pamokų platformą vesta netradicinė pamoka – virtualus susitikimas su projekto „Sidabrinė linija“ savanoriškos veiklos koordinatore Ieva Čerbulėnienė. Plačiau...»

Pažintis su sektoriniu centru

2020 10 23
Spalio 23 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi profesinių mokyklų mokytojai. Juos profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus supažindino su Didmeninės ir mažmeninės prekybos sektoriniu praktinio mokymo centru, jo veikla, rengiamomis specialybėmis, aprodė edukacines erdves, modernią įrangą. Plačiau...»

Konstitucijos diena

2020 10 23
Spalio 25 dieną minima Konstitucijos diena. Spalio 23 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai žiūrėjo filmuką apie tai kas yra teisė, Lietuvos Respublikos Konstitucija, Konstitucinis Teismas. Plačiau...»

Konsultacija dėl technologinio egzamino

2020 10 22
Spalio 22 dieną virėjo specialybės mokiniai, pasirinkę technologijų mokyklinį brandos egzaminą, dalyvavo konsultacijoje. Plačiau...»

Susitikimas su socialinių partnerių atstove

2020 10 21
Spalio 21 dieną vyko susitikimas su socialinių partnerių atstove Vilma Stupuriene. Susitikimo metu aptartos naujos mokymo programos įgyvendinimo galimybės. Plačiau...»

Naujas pretendentas į rekordus

2020 10 20
Spalio 20 dieną minint Tarptautinę virėjų dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė visuomenei pristatė naują pretendentą į rekordą – „Aukščiausia puodų piramidė“. Plačiau...»

Konsultacija padavėjams-barmenams

2020 10 19
Spalio 19 dieną modulio „Gėrimų, kokteilių, nesudėtingų šaltųjų ir karštųjų užkandžių gaminimas bei patiekimas“ konsultacija vyko padavėjo-barmeno specialybės, PPBt20ž grupės, mokiniams. Plačiau...»

Saugaus eismo diena

2020 10 19
Spalio mėnesį Europos šalyse minima Europos saugaus eismo diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, skatinti atsargiau elgtis keliuose. Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojas Rolandas Samuila vedė prevencinę saugaus eismo e. paskaitą skyriaus bendruomenei. Plačiau...»

Parama VšĮ prieglaudos „Binada“ gyvūnams

2020 10 16
Spalio 16 dieną Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės I kurso mokiniai su grupės vadove K. Butkuviene lankėsi VšĮ gyvūnų prieglaudoje „Binada“ ir perdavė Pasaulinės gyvūnijos dienos proga skyriaus bendruomenės surinktą maistą gyvūnams. Plačiau...»

Boso dienos pusryčiai

2020 10 16
Spalio 16 dieną minima Tarptautinė boso diena. Ta proga Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė pasveikino savo vadoves: skyriaus vedėją dr. Renatą Veršinskienę ir sektorinio praktinio mokymo centro vadovę Aldoną Tiškuvienę. Plačiau...»

Susitikimas su Dariumi Radkevičiumi

2020 10 15
Po įdomaus virtualaus susitikimo, spalio 15 dieną verslininkas, konsultantas Darius Radkevičius atvyko į Prekybos ir verslo skyrių. Plačiau...»

Konsultacija padavėjams-barmenams

2020 10 13
Prekybos ir verslo skyriuje ugdymas vyksta nuotoliniu būdu, tačiau iškilus klausimams mokiniai, susiderinę su profesijos mokytojais, gali atvykti į konsultaciją. Plačiau...»

Pasveikinti socialiniai partneriai profesinės dienos proga

2020 10 12
Spalio 12 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės vardu Socialinio darbuotojo padėjėjo grupės mokiniai su praėjusia Pasauline hospisų ir paliatyviosios pagalbos diena (švenčiama antrąjį spalio šeštadienį) sveikino VšĮ „Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro“ direktorę S. Petkevičienę bei visą kolektyvą. Plačiau...»

Susitikimas su darbdavių atstovu

2020 10 12
Spalio 12 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko susitikimas su Varlė.lt Šiaulių regiono vadovu Daliumi Mockevičiumi. Plačiau...»

Webinaras apie keliones

2020 10 08
Spalio 8 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė dalyvavo webinare apie keliones. Apie turizmą, saugias keliones kalbėjo Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė ir „Estravel“ direktorė Žydrė Gavelienė. Plačiau...»

Sveikinimai Mokytojams

2020 10 08
Į konsultaciją atėję ekspeditoriaus specialybės mokiniai (PEt20 gr.) mokytojus sveikino praėjusios profesinės dienos proga ir ant kabinetų durų paliko po prasmingą sveikinimą, linkėjimą. Plačiau...»

Virtualūs pusryčiai su Dariumi Radkevičiumi

2020 10 07
Spalio 7 dieną virtualiuose „Pusryčiuose su...“ diskutuota su verslininku, knygų autoriumi, Butano švietimo sistemą tyrinėjančiu Dariumi Radkevičiumi. Plačiau...»

Virtualūs pusryčiai su Vilija Targamadze

2020 10 06
Spalio 6 dieną tradicinis Prekybos ir verslo skyriaus projektas „Pusryčiai su...“ vyko netradiciškai – vyko virtualus susitikimas su švietimo eksperte, profesore Vilija Targamadze. Plačiau...»

Sveikinimas su profesine diena

2020 10 06
Sveikinimas su profesine diena mus pasiekė net iš užsienio. Plačiau...»

Paminėta Tarptautinė Mokytojų diena

2020 10 05
Ateina ruduo, o su juo ypatinga šventė – Tarptautinė Mokytojų diena. Šiai dienai mokiniai ruošia ką nors ypatingo, nekasdieniško. Taip pat ir šiais metais, Prekybos ir verslo skyriaus mokytojus mokinių vardu virtualiai sveikino mokinių aktyvas. Plačiau...»

Parodos atidarymas

2020 10 05
Spalio 5 dieną Prekybos ir verslo skyriuje atidaryta nauja Vilmanto Dambrausko paroda „Fragmentai“. Plačiau...»

Išvyka į Gelgaudiškio dvarą

2020 10 02
Spalio 2 dieną, pasitinkant Tarptautinę Mokytojo dieną, Prekybos ir verslo skyriaus mokytojai vyko į Gelgaudiškio dvarą. Plačiau...»

Tarptautinė kavos diena

2020 10 01
Spalio 1 dieną minima Tarptautinė kavos diena. Ją nuo 2014 m. siūlo minėti Tarptautinė kavos organizacija. Šią dieną Prekybos ir verslo skyriaus padavėjai-barmenai ir jų profesijos mokytojos A. Salinkienė ir A. Kairienė siūlo pasigaminti ypatingos kavos Plačiau...»

Mokytojų susirinkimas

2020 09 29
Rugsėjo 29 dieną vyko skyriaus profesijos mokytojų, dirbančių su SUP mokiniais, susirinkimas. Plačiau...»

Skaitomiausia knyga

2020 09 28
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje, praeitos savaitės skaitomiausia knyga tapo Sophia Amoruso „#Girlboss: mano sėkmės istorija“. Plačiau...»

Paminėta Europos kalbų diena

2020 09 25
Rugsėjo 25 dieną Prekybos ir verslo skyriuje paminėta Europos kalbų diena (Europos Sąjungoje minima rugsėjo 26 d.). Šią dieną organizuojamų renginių tikslas – paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms. Plačiau...»

Paminėta Lietuvos socialinių darbuotojų diena

2020 09 25
Rugsėjo 25 dienos rytą būsimieji Socialinio darbuotojo padėjėjai (PSDPt20 grupės mokiniai) su profesijos mokytoja K. Butkuviene kvietė Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenę kartu minėti artėjančią Lietuvos socialinių darbuotojų dieną. Plačiau...»

Solidarumo bėgimas

2020 09 25
Rugsėjo 25 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė prisijungė prie nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamo jau 7-ojo Solidarumo bėgimo. Visi gerai nusiteikę, pasipuošę bėgimo akcijos lipdukais, judėjo, mankštinosi ir ruošėsi bėgimo startui. Plačiau...»

Praktinė veikla

2020 09 24
Rugsėjo 24 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vykusio jaunimo kongreso dalyvius kavos pertraukos metu aptarnavo būsimosios padavėjos-barmenės (PPBm18 gr.), o desertą gamino konditeriai (PK19 gr.). Plačiau...»

Kongresas „Šiame mieste nėra vietos jaunimui?“

2020 09 24
Rugsėjo 24 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko asociacijos „Juspo“ ir Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ organizuotas renginys – jaunimo kongresas „Šiame mieste nėra vietos jaunimui?“ Plačiau...»

Brandos atestatų įteikimo šventė

2020 09 23
Rugsėjo 23 dieną III kurso padavėjo-barmeno ir svečių aptarnavimo darbuotojo specialybių mokiniams buvo įteikti brandos atestatai. Plačiau...»

Pažintis su sektoriniu centru

2020 09 21
Rugsėjo 21 dieną su Didmeninės ir mažmeninės prekybos sektoriniu praktinio mokymo centru supažindinti Europos struktūrinių fondų projekto „Gebėjimų asimetrija“ dalyviai. Plačiau...»

Projektas „Mes rūšiuojam“

2020 09 17
Įsibėgėjus naujiems mokslo metams, Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė prisijungė prie unikalaus, jau 9 metus iš eilės organizuojamo aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam“. Plačiau...»

Paskaita „Streso įveika“

2020 09 17
Rugsėjo 17 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo paskaitoje „Streso įveika“, kurią vedė Šiaulių psichologinių paslaugų centro psichologė Birutė Varnienė. Plačiau...»

Praktinė veikla

2020 09 16
Prekybos ir verslo skyriaus padavėjo-barmeno specialybės mokiniai (PPBt20ž gr.) talkino socialiniams partneriams aptarnaujant furšeto svečius. Plačiau...»

Netradicinė pamoka

2020 09 15
Rugsėjo 15 dieną padavėjų-barmenų specialybės mokiniams (PPBm18, PPBt20ž gr.) profesijos mokytojos A. Salinkienė ir A. Kairienė vedė netradicinę pamoką „Bottoms Up“ bare Plačiau...»

Projekto dalyvių, vykdytojų ir organizatorių susitikimas

2020 09 15
Rugsėjo 15 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko projekto „Gebėjimų asimetrija“ dalyvių, vykdytojų ir organizatorių susitikimas. Plačiau...»

Skyriaus aktyvo susirinkimas

2020 09 14
Rugsėjo 14 dieną seniūnų kuratorė mokytoja Vida Butavičienė visų grupių seniūnus pakvietė susitikti skyriaus skaitykloje. Plačiau...»

Socialinis projektas „Miesto gimtadienį švenčia kiekvienas“

2020 09 11
Rugsėjo 11 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės vardu profesijos mokytojos K. Butkuvienė, A. Salinkienė bei III kurso padavėjo-barmeno specialybės mokiniai (PPB18 gr.) kartu su Šiaulių vyskupu E. Bartuliu tęsdami kasmetinį socialinį projektą „Miesto gimtadienį švenčia kiekvienas“ lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės paramos tarnyboje (Stoties g. 9). Plačiau...»

Netradicinė pamoka

2020 09 11
Rugsėjo 11 dieną Prekybos ir verslo skyriaus duonos ir pyrago gaminių kepėjo specialybės II kurso mokiniai (PDPK19 gr.) su profesijos mokytojomis S. Šimkaitiene ir R. Žilinskiene integruotos „Duonos ir pyrago gaminių kepimas“ ir socialinių įgūdžių ugdymo programos dalyko „Pažintinė veikla“ pamokos metu lankėsi PC Norfos parduotuvėje, kur susipažino su pagamintos duonos gaminių asortimentu. Plačiau...»

Praktinė veikla

2020 09 11
Rugsėjo 11 dieną Prekybos ir verslo skyriaus būsimieji padavėjai-barmenai (PPB19 gr., profesijos mokytojos A. Salinkienė ir A. Kairienė) ir konditeriai (PK19 gr., profesijos mokytoja R. Daučionienė) įvykdė užsakovų užsakymą: pagamino nealkoholinius kokteilius ir iškepė keksiukus. Plačiau...»

Saugios pirmakursių krikštynos

2020 09 10
Rugsėjo 10 d. popietę antro ir trečio kurso mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoju Tadu Gulbinu kvietė pirmakursius į jų šventę – pirmakursių krikštynas. Plačiau...»

Netradicinė pamoka padavėjams-barmenams

2020 09 10
Rugsėjo 10 dieną profesijos mokytojų A. Salinkienės ir A. Kairienės kvietimu padavėjų-barmenų pamokoje viešėjo Bottoms baro savininkas Aurimas Motiekaitis ir administratorė Aistė Jankauskytė. Plačiau...»

Paminėta Pasaulinė savižudybių prevencijos diena

2020 09 10
Rugsėjo 10 diena - Pasaulinė savižudybių prevencijos diena, skirta atkreipti dėmesį į didelį savižudybių skaičių ir ieškoti išeičių užkirsti tam kelią. Plačiau...»

Privalomieji mokymai mokiniams

2020 09 07
Rugsėjo 7 dieną IĮ „Sveikatos mokymai“ atstovai privalomuosius higienos įgūdžių mokymus vedė pardavėjo, virėjo, padavėjo barmeno, duonos ir pyrago gaminių kepėjo, socialinio darbuotojo padėjėjo specialybių mokiniams. Plačiau...»

Integruota pamoka

2020 09 07
Rugsėjo 7 dieną ŠU Botanikos sode integruotą „Pažintinės veiklos“ ir „Duonos gaminių kepimo“ pamoką apie prieskoninius augalus PDPK19 grupei vedė profesijos mokytojos R. Žilinskienė ir S. Šimkaitienė. Plačiau...»

Prevencinė paskaita

2020 09 07
Rugsėjo 7 dieną Prekybos ir verslo skyriaus PV19 gr. mokiniams Šiaulių VPK bendruomenės pareigūnai vedė prevencinę paskaitą. Plačiau...»

Išvyka į KANE‘s areną

2020 09 04
Rugsėjo 4 dieną Prekybos ir verslo skyriaus PSADm18 grupės mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į KANE’S areną. Plačiau...»

Pažintinis vizitas

2020 09 04
Rugsėjo 4 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pirmakursiai, būsimi socialinio darbuotojo padėjėjai pažintį su specialybe pradėjo nuo vizito į Všį „Motinos Teresės šeimų namai". Plačiau...»

Konsultacijos

2020 09 03
Rugsėjo 2-3 dienomis Prekybos ir verslo skyriuje I kurso mokiniams vyko konsultacijos dėl nuotolinio mokymosi Adobe Conect sistemoje ir darbo Moodle aplinkoje. Plačiau...»

Dalykinės-pažintinės išvykos

2020 09 03
Rugsėjo 3 dieną Prekybos ir verslo skyriaus virėjo, duonos ir pyrago gaminių kepėjo , barmeno, multimedijos paslaugų teikėjo, socialinio darbuotojo padėjėjo specialybių mokiniai dalyvavo dalykinėse-pažintinėse ekskursijose. Plačiau...»

Dalykinės-pažintinės išvykos

2020 09 02
Rugsėjo 2 dieną Prekybos ir verslo skyriaus virėjų, ekspeditorių, barmenų, svečių aptarnavimo darbuotojų, duonos ir pyrago gaminių kepėjų specialybių mokiniai dalyvavo dalykinėse-pažintinėse ekskursijose. Plačiau...»

Socialinių partnerių dovana

2020 09 02
Mokslo ir žinių dienos šventėje dalyvavę socialinių partnerių – Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato – atstovai Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenei įteikė suvenyrinę dovaną – angelą sargą ant debesies. Plačiau...»

Nauja paroda

2020 09 01
Mokslo ir žinių dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė pasitiko kartu su nauja, šįkart siuvinėtų paveikslų paroda. Pomėgiu virtę autoriniai darbai pristatyti autorės Zofijos Butkienės. Plačiau...»

Mokslo ir žinių diena

2020 09 01
Atskubėjęs rugsėjis paskelbė naujų mokslo metų pradžią. Plačiau...»
ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif