Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Nuoširdus absolventės Kornelijos atsiliepimas

2020 05 26


Gegužę įteikti profesinio mokslo diplomai multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokiniams. 7 mokinių gavo diplomus su pagyrimu.
Absolventė Kornelija nuoširdžiai džiaugėsi galėdama mokytis Prekybos ir verslo skyriuje:
"Visų pirma, prieš stojant mokytis multimedijos tiekėjo profesijos, jau žinojau, jog pasirinkau tikrai savo, išanalizavus profesiją, galimybes, atlikus ne vieną testą ir save išbandžiusi vietoje, nubraukiau visas abejones. O tai, manau, yra pamatas taisyklingos tolimesnės įvykių sekos, mūsų galvos turi būti ramios sklandžiam mokymuisi.
Kartodama, jog man labai patiko mokytis, aš nemeluoju, man tikrai teikė malonumą. Taip, turbūt skamba neįtikėtina, iš karto prisimename mokyklą ir stresą, ir rūstus mokytojo veidas prieš akis... :D
Galėčiau drąsiai nubraukti visus mitus, jog sunku mokytis nuotoliniu būdu.Tuoj paaiškinsiu kodėl:
Tu dirbi ir negali spėti į pamokas, ne bėda, pažiūri įrašą. Sergi? Ne bėda, guli lovoje su karštu puodeliu arbatos ir mokaisi savo ritmu, be streso, be laiko, neiškeldamas kojos iš lovos, todėl nepraleidi nei vienos pamokos. Mokydamasis nuotoliniu būdu, mokaisi tarytum privačiai, mokytojas visada „komiuteryje“, visada privatus ir tik tau, tai ne tas pats, kai sėdi penktame suole ir vos matai ką rašo lentoje, ne, tu viską turi prieš akis, matai viską ką daro ir rodo mokytojas. Tokiu būdu tampi nepriklausomas nuo laiko, nei vietos. Kiek kartų mokydamasi valgiau ar sportuojant klausiau pamokos ir grįžusi namo dariau darbus. Kiek aš laiko sutaupiau...Tampa nebesvarbu ar sėdi kavinėje ar namuose, ar parke, ar kompiuteris, ar telefonas. Aš manau, tai ir yra ateitis, tai progresas! Aš galiu būti ir laisvas ir perspektyvus, o tai yra didžiulė dovana. Aš galiu tobūlėti neatsisakęs savo gyvenimo ir neįspaustas, galiu judėti. Tai naudinga man, tai nepalyginamai normalu ir sveika, lyginant su tai ką prisimename kaip „mokykla“. Minimalus stresas tik į naudą žinių pasisavinimui, todėl rezultatai geri.
Ir atskira dalis mokytojams. Jie tokie šilti ir atsidavę, jų neįmanoma nepamilti ir nepriprasti prie jų, jie neskaičiuoja savo laiko ir kontaktuoja bet kuriuo metu. Ar dar taip būna? Aš Jūsų niekad nepamiršiu!
Bet kad suprasti tai tikra ar ne, reikės patiems patirti! Todėl linkiu mokytis drąsiai ir su nuotaika!
Aš labai laiminga , jog mokiausi multimedijos tiekėjo profesijos nuotoliniu būdu Šiaulių profesinio rengimo centre, Prekybos ir verslo skyriuje. Ir sakau, didelis ačiū prisidėjus prie mano svajonės įgyvendinimo!"

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif