Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena

2020 05 15


Visame pasaulyje šeimos diena pradėta minėti nuo 1994 metų Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu, siekiant atkreipti dėmesį į santykius šeimoje. Darni šeima užtikrina visų jos narių fizinę, psichinę, dvasinę gerovę, visavertę asmenybės socializaciją. Tačiau šiandienos aštrios socialinės problemos, kaip smurtas, skyrybos, nedarbas, įvairios priklausomybės ar kita – trikdo šeimos gyvenimą, keičia vertybinę elgseną. Mūsų šalyje socialinę riziką patiriančių šeimų skaičius gana didelis, jos lengvai pažeidžiamos. Profesionali ir kompetentinga pagalba, kurią teikia socialinio darbo specialistai, šioms šeimos yra būtina.
Ši diena, tai puiki proga susimąstyti apie tvirtos ir darnios šeimos svarbą, jos reikšmę kuriant saugią aplinką vaikui. Lietuvoje 2020-ieji metai paskelbti Vaikų emocinės gerovės metais. Stiprinant vaikų emocinės gerovės užtikrinimą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengta smurto prieš vaikus prevencija, daugiau informacijos rasite https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/seima-ir-vaikai/vaiko-teisiu-apsauga/smurto-pries-vaikus-prevencija
Svarbiausia šeimoje – atviri, pagarbūs, meile ir rūpesčiu paremti visų šeimos narių tarpusavio santykiai. Rodydami deramą pavyzdį savo vaikams, galime tikėtis, kad ir jie savo būsimose šeimose atitinkamai elgsis – kurs gražius tarpusavio santykius vadovaudamiesi įskiepytomis vertybėmis.
Su šeimos diena – mylėkime ir branginkime vieni kitus!

 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif