Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Praktinė veikla kitaip – pokalbiai telefonu

2020 03 27


Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo (PSDP18 gr.) II kurso mokiniai, pandemijai sutrikdžius prasidėjusią praktiką, nuo kovo mėnesio pabaigos prisidėjo prie „Sidabrinės linijos“ projekto iniciatyvos ir aktyviai įsitraukė į savanorių gretas. Pagrindinis savanorio uždavinys – vyresnio amžiaus žmones, ypač patiriančius vienatvę, turinčius fizinę ir/ar emocinę negalią telefoniniu pokalbiu paguosti ar nuraminti, suteikti jiems visapusę informaciją ir konsultacijas bei priminti, kaip jie turėtų elgtis šiandienos karantino sąlygomis, taip padėdami ramybės jausmui sugrįžti, mažinti nerimo jausmą.
Baigiamojo kurso mokiniai įsitikino, jog garbaus amžiaus žmonėms, neretai išgyvenantiems atskirtį ir izoliaciją, galimybė turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai pasikalbėti įvairiomis temomis, aptarti aktualijas, pasidalinant patiriamais išgyvenimais ar tiesiog būti išgirstiems, itin svarbu. Mokiniai savanoriaudami kartu įgyja ir patirties, kaip būsimieji socialinio darbo specialistai – svarbios ir naudingos, atliepiančios bendravimo poreikį.
Visi norintys išbandyti šią savanorystės kryptį gali jau dabar prisijungti prie ‚Sidabrinės linijos“ savanorių, žr. nuorodą https://www.sidabrinelinija.lt/savanoriams/registracija

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif