Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių išvyka į Vilnių

2019 12 17


Gruodžio 17 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniams organizuota ekskursija į Vilnių. Čia lankėsi Pinigų muziejuje, kur susipažino su pinigų istorija, sužinojo, kokie buvo pirmieji pinigai Lietuvoje ir pasaulyje, kad pinigų piramidės (iš vieno cento monetų, sukurtos 2014 m.) idėja priklauso Šiaulių Rėkyvos bendruomenei. Mokiniai su malonumu dalyvavo edukacinėje veikloje ir pasigamino kiekvienas skirtukus knygoms su vieno skatiko atvaizdu. Ekskursijos metu Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime lankytojams buvo sudaryta galimybė pasivaikščioti po teritoriją, daugiau sužinoti apie čia kalintų asmenų kasdienybę, pareigūnų darbą.
Mokytojas Česlovas Abromaitis vedė ekskursiją po Vilniaus senamiestį, papasakojo apie Prezidentūrą ir Vilniaus universitetą, siauromis gatvelėmis mokiniai pasiekė Rotušės aikštę, kur galėjo pasigrožėti ten esančia Kalėdų eglute.
Tikrą kalėdinę dvasią mokiniai pajuto Katedros aikštėje, kalėdiniame miestelyje. Grožėjosi gražiausia pripažinta Europoje eglute, ragavo karštą šaltalankių arbatą, o namiškiams ir draugams įsigijo kalėdinių lauktuvių.
Ekskursija buvo padėka skyriaus mokiniams, aktyviai dalyvavusiems skyriaus gyvenime.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif