Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Minėta tarptautinė Tolerancijos diena

2019 11 15


Lapkričio 15 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams įvertinti siūlomos iniciatyvos – šiais metais minėti Tarptautinę tolerancijos dieną su Tolerancijos Švyturio simboliu. Socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės II kurso mokiniai su grupės vadove K. Butkuviene nuo ankstyvo ryto kvietė mokinius ir mokytojus pasirašyti Tolerancijos stende, padėti simbolišką Tolerancijos spindulį. Kartu kiekvienas turėjo galimybę pasvarstyti, kas yra tolerantiškas žmogus, kokiomis savybėmis jis turėtų pasižymėti. Tolerantiško žmogaus portretas buvo iškabintas mokyklos koridoriuje. Vėliau norintys pamatyti diskusiją keliančių ir toleranciją ugdančių animacinių filmukų („Paryžiaus katedros kuprius“, „Aukštyn“, „Balerina“ ), kalbančių apie „kitokius“ veikėjus, buvo pakviesti filmų peržiūrai į biblioteką.
Tolerancijos dienos proga ilgosios pertraukos metu padavėjo-barmeno specialybės I kurso mokinės Ema ir Deimantė mokomajame bare atliko keletą muzikinių kūrinių. Taip pat būsimieji padavėjai-barmenai su profesijos mokytoja A. Salinkiene bendruomenę vaišino late kava puošta „T“ raide.
Šiandien, minint artėjančią Tarptautinę tolerancijos dieną, paskatinta atkreipti dėmesį į skirtingą nuomonę, pakantumą kitam, supratimą, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimą, kad jis turi teisę būti kitoks nei visi.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif