Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg



2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Projekto #WOMEN GO TECH pristatymas

2019 10 10


Spalio 10 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi įmonės Tesonet programuotoja Karolina Ambrazevičienė, projekto #WOMEN GO TECH dalyvė.
#WOMEN GO TECH tai mentorystės ir konsultacijų programa Lietuvoje, kuri skirta merginoms ir moterims, siekiančioms karjeros technologijų sektoriuje.
Siekdami paskatinti mokinius būti drąsesniais kuriant savo profesinę ateitį, drąsiau imtis įvairių projektų kuriant sau darbo vietą ar net verslą įdarbinant kitus žmones, Lietuvos Junior Achievement atstovai pakvietė Prekybos ir verslo moksleivius į susitikimą. Susitikimo metu Karolina papasakojo, kaip ji siekė savo karjeros, koks įdomus ir kartu nelengvas tas kelias buvo. Taip pat pristatė AcceleratorX (anksčiau buvo mokinių mokomoji bendrovė) galimybes bei paskatino dalyvauti šiame projekte.
Mokiniai, kaip ir ankstesniais metais, kartu su profesijos mokytoja Jurga Džiautiene yra pasiryžę įkurti mokinių mokomąją bendrovę, kur aktyviai veikdami mokosi visų verslo kūrimo ypatumų – nuo įkūrimo, veiklos pasidalijimo, buhalterinės apskaitos, prekių asortimento sudarymo, kainodaros, vadybos, marketingo dalykų iki bendrovės uždarymo.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif