Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Paminėta Tarptautinė kavos diena

2019 10 01


Daugelis šalių turi Nacionalines kavos dienas, kurias kiekviena mini skirtingu metu. 2014 metais įvairios kavos asociacijos ir organizacijos susijungė vienam bendram tikslui – nustatyti oficialią Tarptautinę kavos dieną, kurią kartu galėtų švęsti visas pasaulis. Tad spalio 1-oji paskelbta Tarptautine kavos diena.
Ankstyvą antradienio rytą, minėdama Tarptautinę kavos dieną, Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė nusprendė kavos puodeliu pradžiuginti pro mokyklą, Vytauto gatve, važiuojančius vairuotojus. Socialinių partnerių – policijos pareigūnų – stabdomi automobiliai stojo šalikelėje, o būsimieji padavėjai-barmenai vairuotojus ir jų keleivius vaišino gardžia, aromatinga kava, linkėdami geros dienos, malonių potyrių, džiugių akimirkų. Vairuotojai džiaugėsi netikėta staigmena, o renginio organizatoriams smagu buvo matyti besišypsančius jų veidus.
Renginys, skirtas paminėti Tarptautinei dienai, popietę tęsėsi skyriaus mokomajame bare. Kad baro lankytojai galėtų paragauti kuo įvairesnių kavų ir atrastų naujų skonių, padavėjo ir barmeno specialybės mokiniai eksperimentuoja su įvairiais priedais kavai gaminti. Tad baro lankytojai galėjo paragauti kavos be kofeino, pasirinktu norimo skonio sirupu ar pienu: liesu ar riebiu, sojų ar be laktozės.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif