Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Socialinių darbuotojų diena

2019 09 26


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje minima socialinių darbuotojų diena. Rugsėjo 26 dieną ji buvo paminėta ir Prekybos ir verslo skyriuje, kur mokosi būsimieji socialinio darbuotojo padėjėjai.
Renginio metu mokiniai ir mokytojai dalyvavo interaktyviame žaidime, kur galėjo pademonstruoti savo žinias apie socialinį darbą ir socialinius darbuotojus. Žaidime buvo pateikti tokie klausimai: su kokiais sunkumais susiduria socialinis darbuotojas, kokiomis savybėmis pasižymi socialinis darbuotojas, kur reikia kreiptis dėl socialinių paslaugų, kas yra socialinės apsaugos ir darbo ministras ir pan. Renginio metu demonstruotas apeigų ir švenčių organizatoriaus (PAO 18 gr.) ir socialinio darbuotojo padėjėjo (PSDP 18 gr.) specialybių mokinių kurtas filmukas „Pas močiutę“.
Renginio viešnia skyriaus absolventė, savanorių koordinatorė Lina Lukytė mokiniams pasakojo apie savanorystę, pristatė jos galimybes, nurodė socialinius tinklus ir sukurtas platformas, kur būtų galima rasti daugiau informacijos apie savanorystę. Lina atsakė į mokinius dominančius klausimus: kaip galima tapti savanoriu, ar sunku juo būti, ar yra amžiaus cenzas norint tapti savanoriu ir pan. Savanoriaujanti L. Lukytė, akcentuodama, kad savanorystė keičia žmogų ir leidžia jam įgyti daugiau įvairiausios patirties, kvietė visus nebijoti ir savanoriauti.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif