Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Motyvacinė paskaita mokiniams

2019 09 04


Rugsėjo 4 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pirmo kurso mokiniams motyvacinę paskaitą „Turiu tikslą. Kaip aš jo sieksiu…?” skaitė UAB „Finakcentai” vadovas Algis Smirnovas. Lektorius paskaitos pradžioje mokiniams uždavė paprastą klausimą – „Kokį aš matau gyvenimą: pilką ar šviesų?” Anot pranešėjo, tai, kaip mes mąstome, koks mūsų požiūris, nulemia mūsų gyvenimo tėkmę.
Paskaitos metu lektoriaus organizuoti žaidimai parodė mokiniams, jog norint kažką gauti, neužtenka vien norėti, reikalingos ir pastangos, ir sprendimai. Nemažai kalbėta apie komandą ir jos stiprinimą, įtaką siekiant tikslų. Lektorius pabrėžė, jog kiekvienas narys komandoje yra svarbus. Taip pat labai svarbu nenuvertinti savęs ir kitų.
Kadangi didžioji auditorijos dalis šiems mokslo metams dar neturėjo išsikėlusi tikslo, tai A. Smirnovas kiekvienam mokiniui skyrė užduotį: čia ir dabar užrašyti realų tikslą. Priminė, jog siekiant užsibrėžtų tikslų reikia vadovautis „geležiniu trikampiu“ – žinoti, tikėti, daryti. Nepamiršti ir jo alternatyvos – šeima, finansai, sveikata.
Atsisveikindamas su mokiniais svečias palinkėjo ne tik svajoti, bet ir veikti. Mokiniams skyrė ir namų darbus: užrašyti popieriaus lape savo svajonių atlyginimą ir kaip jį išleistų.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif