Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Pažintinės ekskursijos

2019 09 03


Rugsėjo 3 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai su profesijos mokytojais, grupės vadovais dalyvavo pažintinėse ekskursijose, kurių tikslas – leisti mokiniams pajusti savos profesijos specifiką.
Būsimieji padavėjai-barmenai (PPB 19 gr.) kartu su profesijos mokytoja Aldona Kairiene lankėsi BLACK bare, kur apie padavėjo ir barmeno darbą pasakojo buvęs skyriaus mokinys dirbantis šiame bare Nerijus Baradinskas. Mokytoja A. Kairienė akcentavo, kokių kompetencijų reikia norint sulaukti sėkmės darbe.
Konditerio (PK 19 gr.) specialybės mokiniai su profesijos mokytoja Birute Prišmantiene lankėsi UAB „Palink“ (PC IKI) konditeriniame ceche „Smaguris”. Cecho gamybos vedėja papasakojo apie gaminių asortimentą (įvairiausios duonos gaminiai, bandelės, kiti skanumynai), darbo specifiką. Ji pasidžiaugė, kad parduodama produkcija turi didžiulę paklausą (vien tortų parduodama iki 1,5 tonos per metus). Džiaugėsi mūsų skyriaus mokiniais, kurie, įgiję konditerio kvalifikaciją, jau darbuojasi šiame ceche, ir kvietė būsimus konditerius šioje įmonėje įgyti praktinių įgūdžių.
PV 19 grupės mokiniai su grupės vadove Reda Daučioniene lankėsi kavinėje La Crepe, esančioje PC ,,Saulės miestas”. Būsimus virėjus gamybos vadovė Rasa Anilionienė ir administratorė Neringa Musneckienė supažindino su virėjams ir padavėjams keliamais reikalavimais, apibūdino darbo tinklinėje maitinimo įmonėje specifiką.
Duonos ir pyrago gaminių kepėjų (PDPK 19 gr.) ir konditerio (PK 18 gr.) specialybių mokiniai su profesijos mokytojomis D. Rupšiene ir Z. Šuminskiene lankėsi UAB VILONA kavinėje „Lietuviški patiekalai“. Kavinės direktorė Vilma Kulikauskienė supažindino mokinius su duonos ir pyrago gaminių kepėjo bei konditerio darbo specifika, reikalingomis kompetencijomis, gaminamų patiekalų asortimentu ir pačia gaminimo technologija, baigus mokyklą kvietė prisijungti prie kolektyvo. Po malonaus ir nuoširdaus bendravimo mokiniai buvo pavaišinti varškės spurgomis ir arbata. Taip pat šių grupių mokiniai lankėsi Chaimo Frenkelio vilos parke, kur grožėjosi rožėmis ir mėgavosi jų kvapo terapija.
Multimedijos paslaugų teikėjo (PMPT 19 ir PMPTt19 gr.) specialybės mokiniai su grupės vadove Rita Misiuliene lankėsi Šaulių televizijoje. Ekskursijos metu mokiniai susipažino su televizijos istorija, darbuotojais, jų atliekamu darbu, transliuojamomis programomis. Ekskursiją mokiniams vedė direktoriaus pavaduotoja Daiva Pikturnienė. Mokinius labiausiai nustebino, jog filmuojant ir fotografuojant reikia žinoti labai daug taisyklių, kad nufilmuoti kadrai būtų tinkami publikavimui eteryje. Mokiniai džiaugėsi pasidalinta patirtimi ir pažadėjo grįžti čia kaip praktikantai.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif