Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Svečiuose socialiniai partneriai iš Ukrainos

2019 09 16
Rugsėjo 14–21 dienomis Prekybos ir verslo skyriuje lankosi delegacija iš Dniepropetrovsko (Ukraina). Tai ilgamečiai skyriaus socialiniai parneriai - profesinių mokyklų direktoriai, mokytojai, Švietimo ir mokslo departamento vadovai. Plačiau...»

Pirmosios pagalbos mokymai

2019 09 13
Rugsėjo 13 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokytojams ir aptarnaujančio personalo darbuotojams vyko privalomieji pirmosios pagalbos mokymai. Plačiau...»

Praktinė veikla

2019 09 12
Rugsėjo 12–13 dienomis Prekybos ir verslo skyriaus būsimieji padavėjai-barmenai, vadovaujami profesijos mokytojų A. Kairienės ir A. Salinkienės, aptarnavo skyriuje vykusios konferencijos dalyvius. Maitinimu rūpinosi virėjai, vadovaujami profesijos mokytojų I. Vaišnorienės ir G. Marčenkienės, bei konditeriai (profesijos mokytoja R. Daučionienė). Plačiau...»

Netradicinė pamoka padavėjams-barmenams

2019 09 11
Padavėjo-barmeno specialybė daug kam atrodo romantiška, daugmaž aiški ir imponuojanti. Todėl nuoširdus pokalbis su pirmakursiais padavėjais-barmenais apie įvaizdį, darbo specifiką ir ypatumus pirmosiomis dienomis yra labai svarbus. Plačiau...»

Paskaita „Bankai ir pinigai. Kaip atsakingai elgtis“

2019 09 10
Rugsėjo 10 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pirmakursiai dalyvavo skyriaus vaiko gerovės komisijos inicijuotoje prevencinėje paskaitoje „Bankas ir pinigai. Kaip atsakingai elgtis“. Paskaitą vedė AB „Swedbank“ pardavimo vadybininkas Mantas Udras. Plačiau...»

Sveikatos mokymai mokiniams

2019 09 10
Rugsėjo 10 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pardavėjo, virėjo, konditerio, padavėjo-barmeno, duonos ir pyrago kepėjo specialybių mokiniai išklausė privalomuosius higienos įgūdžių mokymus, kuriuos vedė IĮ „Sveikatos mokymai“ atstovai. Plačiau...»

Kviečiame į naują knygų parodą

2019 09 09
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje kviečiame aplankyti naują knygų parodą,skirtą Šiaulių gimtadieniui. Paroda veiks rugsėjo 10 - 20 dienomis. Plačiau...»

Išvyka į logistikos įmonę

2019 09 06
Rugsėjo 6 dieną Logisto ekspeditoriaus specialybės mokiniai kartu su grupės vadove Rasa Jarošiene vyko į logistikos įmonę UAB „Girteka“, kur įmonės vadovo pavaduotojas A. Paulauskas supažindino mokinius su įmone, darbo specifika. Plačiau...»

Skyriaus būrelių pristatymas

2019 09 06
Prasidėjus naujiems mokslo metams profesijos mokytojai mokiniams siūlo įdomiai ir naudingai laiką praleisti popamokinėje veikloje. Plačiau...»

Pirmakursių krikštynos

2019 09 05
Rugsėjo 5 dienos popietę antro ir trečio kurso mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoju Tadu Gulbinu kvietė pirmakursius į krikštynas. Susirinkę Prekybos ir verslo skyriaus kieme, pirmakursiai išmoko „Fuksų himną“, buvo paženklinti „F“ raide ir pademonstravo atliktus namų darbus: grupės prisistatymą ir šūkį. Plačiau...»

Pažintinis vizitas į bendruomeninės globos namus

2019 09 05
Rugsėjo 5 dieną Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo II kurso mokiniai su grupės vadove K. Butkuviene lankėsi VšĮ „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ draugijos Šiaulių bendruomeninės globos namuose, įsikūrusiuose Medelyno mikrorajone. Tai nevyriausybinė organizacija, globojanti sudėtingose situacijose atsidūrusius vaikus. Plačiau...»

Praktinė veikla

2019 09 04
Prasidėjus naujiems mokslo metams, prasidėjo ir aktyvi Prekybos ir verslo skyriaus mokinių praktinė veikla. Rugsėjo 4 dieną padavėjų-barmenų, virėjų, konditerių, apeigų ir švenčių organizatorių bei jų profesijų mokytojų komanda ruošė ir aptarnavo renginių, vykusių Frenkelio viloje bei Fotografijos muziejuje, svečius. Plačiau...»

Ekskursija pirmakursiams

2019 09 04
Rugsėjo 4 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pirmo kurso mokiniai su grupių vadovais po pamokų rinkosi prie Šiaulių turizmo ir informacijos centro, kur jų laukė dizaineris, kultūros istorikas-mėgėjas, kraštotyrininkas Vilius Puronas. Plačiau...»

Motyvacinė paskaita mokiniams

2019 09 04
Rugsėjo 4 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pirmo kurso mokiniams motyvacinę paskaitą „Turiu tikslą. Kaip aš jo sieksiu…?” skaitė UAB „Finakcentai” vadovas Algis Smirnovas. Lektorius paskaitos pradžioje mokiniams uždavė paprastą klausimą – „Kokį aš matau gyvenimą: pilką ar šviesų?” Plačiau...»

Mokymai profesijos mokytojams

2019 09 03
Rugsėjo 3–4 dienomis Prekybos ir verslo skyriuje vyksta profesinių mokyklų mokytojų mokymai „Specialių poreikių mokinių profesinis rengimas”, skirti plėtoti dalykines, didaktines kompetencijas. Mokymus Šiaulių PRC mokytojams veda lektorė Renata Dudzinskienė. Plačiau...»

Pažintinės ekskursijos

2019 09 03
Rugsėjo 3 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai su profesijos mokytojais, grupės vadovais dalyvavo pažintinėse ekskursijose, kurių tikslas – leisti mokiniams pajusti savos profesijos specifiką. Plačiau...»

Vardinis ženklas skyriaus vedėjai R. Veršinskienei

2019 09 02
Rugsėjo 2 dieną Šiaulių miesto politinis ir visuomenės veikėjas, kultūros istorikas-mėgėjas Vilius Puronas įteikė Prekybos ir verslo skyriaus vedėjai dr. Renatai Veršinskienei LDK kilmingųjų palikuonių ir Ordinų narių Simbolinę Insigniją. Ta proga bendruomenė nuoširdžiai sveikina skyriaus vedėją. Plačiau...»

Mokslo ir žinių diena

2019 09 02
Atskubėjęs rugsėjis paskelbė naujų mokslo metų pradžią. Susirinkusius į Mokslo ir žinių dienos šventę sveikino Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, Šiaulių PRC direktorius Saulius Dargužas ir praktinio mokymo vadovas Jonas Zaluba, Meškuičių seniūnė Jolanta Baškienė, Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys, kiti skyriaus socialinių partnerių atstovai. Plačiau...»
ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif