Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Diskusija su spec. pedagogu V. Kančausku

2019 05 30


Gegužės 30 dieną su Prekybos ir verslo skyriaus mokytojais apie specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius diskutavo Kelmės specialiosios mokyklos mokytojas Valdas Kančauskas. Pedagogas, dirbantis su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais, jokiu būdu nenori jų apibūdinti tokiu terminu ir vietoje jo renkasi savo auklėtinius vadinti ypatingais vaikais. Mokytojas yra pelnęs Herojaus titulą, jo mokinių vektorinių piešinių paroda keliauja po Lietuvą.
Anot V. Kančausko, reikia mokėti priimti vaiką tokį, koks jis yra. Specialisto teigimu, prie kiekvieno vaiko reikia mokėti prieiti, o tam, kad būtų išlaikytas kontaktas, reikia įdėti daug pastangų. Šiuolaikinis pedagogas, anot jo, turi būti vaikams pavyzdys, kuriuo jie norėtų sekti, todėl labai svarbu, koks žmogus dirba šį darbą. Todėl pedagogui labai svarbus platus matymas, energija, charizma ir be abejonės – žaismingumas. Negali būti taip, kad čia yra mokytojas, o čia yra vaikas – turi būti komanda. Todėl dirbdamas su mokiniais jiems sako „aš esu dėl jūsų, jūs padedate man, o aš padedu jums“.
Mokytojas V. Kančauskas turi galybę idėjų ir planų, kaip padėti ypatingiems vaikams realizuoti ir atrasti save bei patirti kuo daugiau įsimintinų akimirkų.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif