Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Peal projekto stažuotė Danijoje

2019 05 17


Šių metų gegužės 6–17 dienomis pagal tęstinį PEAL projektą „Partnerystė plėtojant elektroninę prekybą“ („E-commerce sharing activities and learning-2017-1-DK01-KA202-034285“) buvo vykdoma 5-oji mokinių ir mokytojų stažuotė, kuri vyko Tradium (https://tradium.dk) koledže Danijoje, Randers mieste.
Prekybos ir verslo skyriaus mokinės Karolina Jokubaitytė ir Rūta Taralytė Danijoje gavo „Inforserv“ (https://infoserv.dk/) kompanijos užduotį per dvi savaites sugalvoti naujus produktus, susijusius su citatomis, išanalizuoti rinką, sukurti pardavimo ir reklamos strategiją bei sukurti el. parduotuvės modelį sukurtiems produktams. Mokinės puikiai atliko joms pavestą užduotį, pristatymo metu „Infoserv“ kompanijos direktorė dėkojo už puikias idėjas ir puikiai atliktą darbą, kuris padės tolimesnei firmos veiklai.
Gegužės 6–8 dienomis profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus kartu su projekto partnerių mokytojais dalinosi elektroninės prekybos mokymo medžiaga, dalyvavo Tradium koledžo mokytojo organizuotoje pamokoje, bendravo ir diskutavo apie elektroninės prekybos situaciją Danijoje, Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Olandijoje. Taip pat buvo pabaigta rengti mokomoji medžiaga, skirta elektronines prekybos mokymui ir mokymuisi.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif