Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje auksinis apdovanojimas ir geriausio vadybininko nominacija

2019 04 10


Balandžio 10 dieną Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje vyko 23-oji Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė „Vilnius 2019“. Mugę organizavo Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, Vilniaus kolegijos „Simulith“ centras, Lietuvos imitacinių bendrovių asociacija „Liba“. Mugėje dalyvavo 29 imitacinės bendrovės iš Lietuvos aukštųjų, profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų. Mugės metu buvo prekiaujama ir nuotoliniu būdu su Ispanijos, Italijos, Rumunijos, Austrijos imitacinėmis bendrovėmis.
Ateities verslas priklauso jaunajai kartai ir siejamas su viskuo, kas palengvins žmonijos kasdienybę, padės greičiau perprasti ir įdiegti inovatyvius sprendimus, sutaupyti laiko, pinigų. Šių metų mugės šūkis: „Verslo kelionė į ateitį“. Tad mugės metu imitacinės bendrovės turėjo pristatyti kokius pokyčius imitacinės bendrovės asortimente, jo pateikime, darbo organizavime ar kitose srityse prognozuoja, ką naujo, inovatyvaus pasiūlysi rinkai kitais metais, po 5-erių, po 10-ies ar daugiau metų.
Imitacinių bendrovių mugėje Šiaulių profesinio rengimo centrui atstovavo Prekybos ir verslo skyriuje veikianti imitacinė bendrovė „Šagrenė“. IB Šagrenė šiemet pristatė naują būdą įsigyti odinius, džinsinius rūbus neteršiant gamtos. Mugės dalyviams buvo pardavinėjami rūbų komplektai su galimybe rūbus gražinti, kai jie nusibos arba baigsis sezonas. Be to buvo siūloma nauja papildoma rūbų saugojimo (sandėliavimo) paslauga. „Šagrenės“ komandą sudarė prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės mokinės Karolina Jokubaitytė, Rūta Taralytė ir pardavėjo specialybės mokinė Roneta Ramanauskaitė, komandos vadovas profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus.
Viso renginio metu imitacines bendroves stebėjo ir vertino komisija. Ją sudarė įvairių sričių Vilniaus verslininkai ir organizacijų vadovai bei darbuotojai. Komisija vertino mugės dalyvių komandinį darbą, komunikabilumą, pagarbą ir toleranciją, gebėjimą reklamuoti savo prekes / paslaugas, kūrybinius gebėjimus, ateities idėjas.
Jų sprendimu IB „Šagrenė“ buvo nominuota „Auksine mugės imitacine bendrove“ tarp profesinių ir bendro lavinimo mokyklų už geriausią gebėjimą reklamuoti savo imitacinę bendrovę, jos prekes ir paslaugas. Taip pat IB „Šagrenė“ buvo apdovanota už geriausią radijo reklamą. Karolinai Jokubaitytei įteiktas geriausios vadybininko diplomas.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif