Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Konkursas ,,Profesionaliausias prekybininkas 2019“

2019 03 28


2019 m. kovo 28 d Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje vyko respublikinis mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Profesionaliausias prekybininkas 2019“. Konkurse dalyvavo 16 mokinių iš 8 Lietuvos profesinių mokyklų: VŠĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centro, Marijampolės profesinio rengimo centro, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos. Šiaulių PRC atstovavo Prekybos ir verslo skyriaus būsimos pardavėjos. Šiaulių PRC direktorius Saulius Dargužas, skelbdamas konkurso pradžią, sveikino susirinkusius dalyvius, dėkojo jiems už rastą galimybę atvykti ir linkėjo nuvijus nerimą siekti gerų rezultatų.
Prieš konkursą visi dalyviai burtų keliu buvo sugrupuoti į komandas po du mokinius. Konkurso metu komandos atliko užduotis, susijusias su kasdienine prekybininko praktine veikla: turėjo parengti UAB „Ruvera“ gaminamos produkcijos pristatymą, aptarnauti pirkėją kompiuteriniu kasos aparatu, užpildyti kasos pajamų orderį, buvo tikrinamas mokinių pastabumas. Viso konkurso metu buvo vertinamas būsimų prekybininkų pasiruošimas darbui, išvaizda, komunikabilumas. Konkursą stebėjo ir vertino komisija, kurią sudarė UAB „Vagos prekyba“ direktorė Violeta Murzienė, „Maxima X“ vaovė Brigita Purlytė bei UAB „Eirita“ vadovė Rūta Balčiūnienė.
Kol mokiniai varžėsi, juos lydėję profesijos mokytojai dalyvavo Algio Smirnovo vedamoje motyvacinėje paskaitoje „Mokytojo savimotyvacija asmenybės ugdymui“ bei skyriaus vedėjos dr. Renatos Veršinskienės ir profesijos mokytojo Mindaugo Bartkaus vedamoje paskaitoje „Mokomosios el. parduotuvės INOBIOTAU.LT pritaikymo ugdymo procese pristatymas“.
Po visų užduočių susumavus rezultatus buvo išrinktos 3 geriausios komandos:
I vieta: Roneta Ramanauskaitė (Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius) ir Jurgita Lečkauskaitė (VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras);
II vieta: Dalia Užkurienė (Kupiškio technologijos ir verslo mokykla) ir Artūras Švedas (Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla);
III vieta: Monika Virbickaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras) ir Rima Raišelytė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla).
Visiems konkurso dalyviams įteiktos padėkos, o nugalėtojai apdovanoti diplomais ir socialinių partnerių dovanomis. Dalyviams, sulaukusiems komisijos simpatijų, įteikti specialūs prizai – knygos. Konkurso pabaigoje visiems konkurso dalyviams ir mokytojams savo energingą ir linksmą pasirodymą dovanojo skrabalų virtuozas Regimantas Šilinskas.

Konkurso vaizdo įrašas

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif