Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Verslo plano turnyre II vieta

2018 12 14


Gruodžio 13–14 dienomis Raseinių rajone Kirkšnovės sodyboje Šiaulių verslo inkubatorius organizavo kasmetinį verslo plano turnyrą. Verslo plano turnyras – tai viena iš jaunimo verslumo iniciatyvų skatinimo programos Šiauliuose dalių. Konkurse dalyvavo Šiaulių miesto įvairių mokymo įstaigų mokiniai iki 29 metų. Šių metų turnyro tema „Tikra idėja, tikra vertė, tikri klientai, tikri pinigai“.
Konkursas vyko kiek kitokia forma nei įprastai – komandai reikėjo atlikti namų darbą: per savaitę uždirbti 30 Eur ir savo verslo sumanymą nufilmuoti bei pristatyti organizatoriams. Prekybos ir verslo skyriui konkurse atstovavo komanda „Pravers", kurią sudarė Karolina Jokubaitytė, Rima Mykolaitytė ir Gerda Simonavičiūtė. Merginos pristatė ir per joms duotą laiką uždirbo net 50 Eur (iš rasto nenaudojamo metalo suorganizavo ir pagamino 2 šašlykines ir jas pardavė).
I-ąją verslo plano turnyro dieną vyko įvairūs mokymai: savimotyvacija, viešojo kalbėjimo praktikumai, savęs ir kitų pažinimo užsiėmimai, pateikti idėjos pristatymo pavyzdžiai. Užsiėmimus vedė lektorius, „Talentų kartos” vadovas Aleksejus Žaltovski.
II-ąją dieną vyko pasiruošimas verslo idėjos pristatymui, bet organizatoriai pasunkino užduotį – reikėjo įtikinti komisiją, kaip būtų galima per mėnesį uždirbti 100 Eur. Karolina, Rima ir Gerda nepasimetė ir patobulinusios jau pasisekusią idėją, įtikino komisiją. Verslo plano turnyre merginos užėmė II vietą. Džiaugiamės merginų pasiekimu ir linkime sėkmės tobulinant šią idėją toliau.

 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif