Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Fiksuotas ilgiausio prėskučių vėrinio rekordas

2018 12 10


Gruodžio 10 dieną artėjant gražiausioms metų šventėms Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė siekė dar vieno rekordo. Šį kartą pretendentas į rekordus – „Ilgiausias prėskučių vėrinys“. Visą savaitę skyriaus konditeriai, virėjai ir visa bendruomenė prisidėjo prie gamybos proceso: vieni minkė tešlą ir kepė prėskučius, kiti juo vėrė į vėrinį. Kadangi nuo vieno prėskučio iki kito turi būti pusė to prėskučio dydžio, tai tarpuose verti tuščiaviduriai makaronai.
Kunigui S. Paliūnui pašventinus vėrinį, kompetentinga komisija, kurią sudarė visuomenės veikėjas, kultūros istorikas Vilius Puronas, Šiaulių Verslo inkubatoriaus vadovas Alius Valys ir restorano „Karpynė“ virtuvės šefas Kęstutis Bartkus, ėmėsi darbo – išmatuoti vėrinį, kuris buvo išsiraizgęs skyriaus koridoriuose nuo ketvirto iki pirmo aukšto ir atgal. Sugaišusi keletą valandų komisija paskelbė rezultatą – 460 m ir 20 cm.
Šventiniu pretendentu į rekordą skyriaus bendruomenė dalinsis ne tik su savo draugais, bet ir su tais, kam reikia pagalbos.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif