Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Susitikimas su Arvydu Juozaičiu

2018 11 30


Lapkričio 30 dienos popietę Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė buvo pakviesta į susitikimą su filosofu, rašytoju, politiniu bei visuomeniniu veikėju, kandidatu į Lietuvos Respublikos prezidentus – Arvydu Juozaičiu. Kartu svečiavosi ir Šiaulių Verslo inkubatoriaus direktorius Alius Valys.
Svečias susitikimą pradėjo nuo intrigos, klausimo, kiek susirinkusieji žino „auksinių žuvelių“. Pasirodo A. Juozaitis – buvęs plaukikas, apdovanotas olimpiniu bronzos medaliu.
Kalbėdamas apie save Arvydas Juozaitis atskleidė, jog turi 4 kryžius gyvenime: sportą, mokslą, rašybą ir politiką. Svečias trumpai papasakojo apie savo kūrybinį kelią, pristatė knygas: „Ryga, niiekeno civilizacija“, „Karalių miestas be karalių“, „Kraštai ir žmonės“, „Klaipėda – Mėmelio paslaptis“ ir pačią naujausią „Tėvynės tuštėjimo metas“. Taip pat prisipažino, jog dėl užimtumo, būsimų prezidento rinkimų šiuo metu rašomos knygos apie Kauną dar teks palaukti.
Susitikimo metu buvo pasidalinta įžvalgomis apie šiuo metu Lietuvoje sprendžiamas opias problemas: mokytojų streiką, Lietuvos miškų kirtimą bei įstatymų pataisas vaikų teisių apsaugos sistemoje. Būtent tai, anot pašnekovo, neleidžia likti nuošalyje ir skatina dalyvauti politiniame gyvenime.
A. Juozaitis su savimi atsinešė Lietuvos Respublikos lietuvio pasą, kurį daugelis pirmą kartą matė ir laikė savo rankose, papasakojo, kuo jis ypatingas, kokia jo reikšmė emigrantams, kam apskritai jis reikalingas.
Atsisveikindamas Arvydas Juozaitis skyriaus mokiniams linkėjo pagalvoti apie savo įsipareigojimus valstybei, neskubėti emigruoti, siekti savo tikslų gimtojoje šalyje.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif