Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

„Sidabrinės linijos“ savanoriai dalijosi patirtimi

2018 10 09


Spalio 9 dieną bendrai diskusijai rinkosi Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojai, nuo 2018 m. vasario 2 d. savanoriaujantys M. Čiuželio labdaros ir pramos fondo projekte „Sidabrinė linija“. Tai draugystė, bendravimas telefonu ir pagalbos linija brandaus amžiaus, vienišiems žmonėms, jaučiantiems poreikį būti išklausytiems, mėgstantiems ir norintiems bendrauti. Svarbiausia užduotis savanoriui – nuoširdus noras praskaidrinti vienišo senolio kasdienybę paskambinant ir pokalbiui skiriant pusvalandį ar valandą kiekvieną savaitę.
Kiekvienas iš savanorių, įkvėpti šio kilnaus tikslo bei sukaupę nemažą bendravimo patirtį su esamais pašnekovais, kartu pasidžiaugė senolių pozityvumu bei dėmesiu. Profesijos mokytoja Birutė Prišmantienė, kalbėdama apie savo pašnekovę Oną (88 m., buvusią pedagogę) neslėpė, jog sunku apsakyti, kaip gera kalbėtis su tokio garbaus amžiaus sulaukusiu žmogumi, spinduliuojančiu tokį milžinišką pozityvumą ir erudiciją. Profesijos mokytoja Raimonda Žilinskienė savąją pašnekovę, 68 m. Aldoną, apibūdino kaip atvirą, noriai bendraujančią moterį. Savo pašnekovę 87 m. kaunietę Benigną skyriaus vedėja Renata Veršinskienė įvardijo kaip „iššūkį“. Profesijos mokytoja Kristina Butkuvienė su savo pašnekove Liudvika (87 m.) bendrauja kaip su savo močiute, jos entuziazmas praturtina, padeda augti, keičia požiūrį, praplečia akiratį bei moko su džiugesiu bei atvira širdimi žvelgti į kitą žmogų. Dalijantis patirtimi dar kartą pritarta, jog savanorystė nieko nekainuoja, savanorio skirtas laikas kažkam itin svarbus, o pašnekesys laukiamas ir brangus.
Savanorystė – prasminga veikla, tad kviečiame visus norinčius prisijungti prie šio projekto. Artimiausiu metu Prekybos ir verslo skyriuje lankysis vienas iš šio projekto įkūrėjų – Marius ar Kristina Čiuželiai, pristatys labdaros ir paramos fondo „Sidabrinė linija“ plėtrą, savanoriavimo galimybes (sekite PV skyriaus internetinį puslapį).

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif