Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Mokytojų diena, kupina staigmenų

2018 10 05


Ateina ruduo, o su juo ypatinga šventė – Mokytojų diena. Šiai dienai mokiniai ruošia ką nors ypatingo, nekasdieniško. Taip pat ir šiais metais, nuo pat ankstyvo ryto Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus mokytojus mokinių vardu sveikino seniūnų taryba. Pamokose mokytojus pakeitė vyresnieji skyriaus mokiniai, tėvai.
Po pietų visos skyriaus bendruomenės laukė dar viena dovana. Mokytojai dalyvavo paskaitoje, kurią vedė Paulius Kovas – lektorius, derybų konsultantas, buriuotojas, Tūkstantmečio odisėjos idėjos bendraautoris ir jos XI etapo jachtos „Ambersail“ kapitonas, knygos „Gyvenimas audroje“ autorius. Paskaitą P. Kovas pradėjo prisiminimais apie savo mokslo metus, bendramokslius ir klasės auklėtoją, kuri gebėjo klasę suburti į tvirtą komandą. Tad sveikindamas skyriaus mokytojus profesinės dienos proga, lektorius linkėjo būti mokiniams draugais, kuriais jie galėtų pasitikėti ir atsiverti.
Paskaitoje P. Kovas pasakojo apie Tūkstantmečio odisėjos idėjos gimimą, pasiruošimą plaukimui, patį plaukimą, komandos narius. Dalindamasis patirtimi ir prisiminimais apie linksmus ir skausmingus nuotykius, patirtus plaukiant aplink pasaulį jachta „Ambersail“, kapitonas P. Kovas kalbėjo metaforos kalba. Pavadindamas mokyklą – jachta, mokyklos pedagogus – įgula, vadovą – kapitonu, o kolektyve kylančius konfliktus – audra, motyvacinėje paskaitoje jis kalbėjo apie lyderystę, lyderiui būdingas dorybes ir lyderystės dėsnius, išskyrė pagrindines klaidas formuojant komandą ir išdavė kolektyvo tvirtybės formulę. Savo paskaitą lektorius baigė prasminga fraze „Koks aš, koks tu, kokia komanda, tokia ir Lietuva“.
Šventinę nuotaiką pajuto ir mokiniai. Kol mokytojai dalyvavo P. Kovo paskaitoje, su mokiniais bendravo žymi lietuvių teatro, kino, televizijos aktorė bei rašytoja Nijolė Narmontaitė.
Po įdomios paskaitos mokytojai ir svečiai turėjo galimybę dar pabūti ir pabendrauti prie kavos puodelio, skanaujant būsimo konditerio Domanto ir profesijos mokytojos Daivos gamintu desertu „Saldi diena“.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif