Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių ir tėvų dovana mokytojams

2018 10 05


Mokytojų diena – didelė šventė. Ji svarbi tiek mokiniams, tiek mokytojams. Šią dieną kiekviena mokykla švenčia savaip. Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai pasistengė, kad šią dieną skyriaus mokytojai pasijustų pagerbti ir ypatingai pasveikinti.
Šventinės dienos pirmąsias pamokas būsimieji prekybos įmonių vadybininko padėjėjai (PĮVP 18 gr.) vedė pirmakursiams konditeriams (PK 18 gr.), trečiakursiai konditeriai (PK 16.1 gr.) konditerinius gaminius mokė dekoruoti apeigų ir švenčių organizatoriaus (PAO 18 gr.) specialybės mokinius. Mokiniai pasistengė, kad pamokos būtų įdomios ir įspūdingos, juk tai puiki proga pabūti bent vieną pamoką mokytoju.
Džiugu, kad Tarptautinės mokytojų dienos proga pamokas vedė ir mokinių tėveliai. Būsimųjų socialinio darbuotojo padėjėjo pamokoje dalyvavo Remvydo Ramono šeimynos vienas iš vadovų ir su mokiniais kalbėjosi apie šeimynos statusą, kasdienybę, aplinkinių požiūrį, dalijosi rūpesčiais.
Tądien gražių akimirkų patyrė ne tik mokytojai, bet mokiniai ir jų tėveliai. Ne vienas po pamokos dalinosi įspūdžiais apie iki šiol nepatirtus jausmus, nugalėtą jaudulį bei naują patirtį.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif