Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Paminėta Socialinių darbuotojų diena

2018 09 28


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje minima socialinių darbuotojų diena. Ji buvo paminėta ir Prekybos ir verslo skyriuje, kur mokosi būsimieji socialinio darbuotojo padėjėjai. Renginį pradėjo apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės (PAO 18 gr.) mokinė Vaida, atlikdama dainą „Ačiū, kad šalia esi“. Simboliška, kad taip padėką labai atsakingos ir reikalingos profesijos atstovams išreiškė regėjimo negalią turinti mokinė.
Renginio metu demonstruotas pačių socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės (PSDP 18 gr.) mokinių kurtas filmukas, kuriame jie praeivių klausė apie socialinį darbą, socialinius darbuotojus ir jų reikalingumą. Renginyje dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorė Vida Šalnienė ir atvejo vadybininkė Aušra, kurios pristatė įstaigos veiklą, struktūrą, teikiamas paslaugas, socialinio darbo naujoves, pasidalino darbo džiaugsmais ir sunkumais.
Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (ŠJOA „Apskritasis stalas“) pirmininkas Vaidas Rusys pristatė organizacijos veiklą, Lietuvoje veikiančias jaunimo organizacijas, kalbėjo apie savanorystę ir jos teikiamą naudą.
Renginio dalyviai, išklausę svečius, suprato, koks iš tiesų yra atsakingas, daug kantrybės ir ištvermės reikalaujantis socialinio darbuotojo darbas.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif