Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Pažintinė ekskursija

2018 09 06


Rugsėjo 5 dieną padavėjo-barmeno ir svečių aptarnavimo darbuotojo specialybių I kurso mokiniai kartu su profesijos mokytojomis S. Šimkaitiene ir S. Marmakaite lankėsi viešbutyje-restorane „Medžiotojų užeiga“. Ekskursijos tikslas – susipažinti su realia darbo vieta. Mokiniams buvo aprodyti viešbučio kambariai, kitos patalpos, kuriomis naudojasi viešbučio gyventojai, baseinas, treniruoklių salė. Mokiniai apžiūrėjo ir gamybines patalpas: virtuvę, viešbučio darbuotojų pagalbines patalpas. Viešbučio darbuotojai paaiškino darbo specifiką: nuo svečio priėmimo registratūroje iki svečio išsiregistravimo, pademonstravo, kaip paruošti viešbučio kambarį svečiui, mini barą.
Tuo tarpu būsimieji padavėjai-barmenai susipažino su viešbučio restoranu ir padavėjo darbo specifika ir pareigomis. Pamatė, kaip reikia paruošti pusryčių stalą, jiems buvo paaiškinta, kaip vyksta aptarnavimas pusryčių metu. Taip pat susipažino su pietų stalo serviruote, paaiškinta, kaip dedasi įrankiai, mokėsi lankstyti servetėles.
Po pažintinės ekskursijos į „Medžiotojų užeiga“ pirmakursiai, lydimi mokytojų, susipažino su miestu. Kadangi dauguma mokinių yra atvykę iš kitų miestų, miestelių, jiems parodytos autobusų ir geležinkelių stotys, paaiškinta apie miesto autobusų tvarkaraščius, nuolatinius miesto autobuso bilietus. Vaikščiojant po miestą aprodytos lankytinos vietos.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif