Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautinė nerūkymo diena

2018 11 13
Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Tai yra gera proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti rūkymo savo ir savo artimųjų sveikatos labui. Tarptautinės nerūkymo dienos proga Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje surengta knygų paroda. Plačiau...»

Susitikimas su renginių organizatoriais

2018 11 12
Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi „Real dreams“ dainų autorius ir atlikėjas Rytis Gramantas ir festivalio „Piramidė“ organizatorius Deividas. Svečiai bendravo su PAO 18 grupės (apeigų ir švenčių organizatoriaus mokymo programos) mokiniais ir tris mokines pakvietė prisijungti prie festivalio organizatorių komandos. Plačiau...»

Dalyvauta labdaros akcijoje „Maltiečių sriuba“

2018 11 09
Lapkričio 9 dieną nuo pat ryto Prekybos ir verslo skyriaus būsimieji virėjai, vadovaujami profesijos mokytojos I. Vaišnorienės, valgyklos virtuvėje virė „Entuziastų“ sriubą, kurią tos dienos vakarą dalino Šiaulių miesto skvere prasidėjusioje kasmetinėje gerumo akcijoje „Maltiečių sriuba“. Plačiau...»

Praktinė veikla

2018 11 09
Lapkričio 9 dieną Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre vyko konferencija „Savanorystė – tai tavo laikas sau“. Pertraukos metu konferencijos dalyvius aptarnavo Prekybos ir verslo skyriaus padavėjai-barmenai, vadovaujami profesijos mokytojos Anetos Salinkienės. Plačiau...»

Sveikatos mokymai mokiniams

2018 11 09
Lapkričio 9 dieną IĮ „Sveikatos mokymai“ atstovai privalomuosius higienos įgūdžių mokymus vedė pardavėjo, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, socialinio darbuotojo padėjėjo specialybių mokiniams. Mokymų tikslas – supažindinti su higienos ir sveikatos reikalavimais dirbant prekybos ir viešojo maitinimo įmonėse. Plačiau...»

Kraujo donorystės akcija

2018 11 08
Lapkričio 8 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko kraujo donorystės akcija. Nuoširdžiai džiaugiamės skyriaus bendruomene, panorusia prisidėti prie šios kilnios iniciatyvos, kurios metu neatlygintinai dovanojama kraujo. Plačiau...»

Pažintinė ekskursija į vaikų globos namus

2018 11 08
Lapkričio 8 dieną Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo I kurso mokiniai su grupės vadove K. Butkuviene lankėsi ir iš arčiau susipažino su dar viena Šiaulių miesto savivaldybės socialine įstaiga. Plačiau...»

Paroda „Viskas prasideda nuo maisto“

2018 11 08
Lapkričio 8 diena paskelbta Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos šalyse visuomenė skatinama maitintis sveikai, organizuojami renginiai, kuriuose pasakojama apie tinkamos mitybos principus. Skyriaus bibliotekoje kviečiame apsilankyti gausioje knygų parodoje „Viskas prasideda nuo maisto“. Plačiau...»

Sriuba labdaros akcijai

2018 11 06
Artėjant kasmetinės paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ startui Šiauliuose, prie jos nusprendė prisidėti Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė. Sriubų miestelyje, įkurtame skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės, būsimieji virėjai ir socialinio darbuotojo padėjėjai dalins „Entuziastų“ sriubą. Plačiau...»

Pyragų diena

2018 11 06
Lapkričio 6 dieną Lietuvoje švenčiama pyragų diena. Šia proga PK18 grupės mokiniai su profesijos mokytoja Daiva Vidugiriene kepė pyragus, dalinosi su draugais, netikėtu receptu nudžiugino socialinius partnerius. Juk pyragas – tai kepinys, skirtas dalintis! Plačiau...»

MMB „Pravers“ atidarymas

2018 11 05
Lapkričio 5 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko mokinių mokomosios bendrovės – parduotuvės „Pravers“ antrojo sezono atidarymas. Plačiau...»

Pusryčiai su Brone Vainauskiene

2018 11 05
Lapkričio 5 dieną Prekybos ir verslo skyriuje tradiciniuose „Pusryčiuose su...“ dalyvavo žurnalistė, Maltos ordino pagalbos tarnybos Šiauliuose vadovė Bronė Vainauskienė. Plačiau...»

Nauja paroda

2018 11 05
Skyriaus bibliotekoje veikia nauja paroda skirta pyragų dienai. Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas gimnazistams

2018 10 26
Spalio 26 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi Šiaulių S. Daukanto gimnazijos mokiniai. Gimnazistai skyriaus virtuvėje virė tyres iš moliūgų, jas skanino spanguolėmis, apelsinais, citrinomis, obuoliais, gvazdikėliais, cinamonu, imbierais. Plačiau...»

Privalomieji higienos įgūdžių mokymai

2018 10 25
Spalio 25 dieną Prekybos ir verslo skyriaus darbuotojams vyko privalomieji higienos įgūdžių mokymai, kuriuos vedė IĮ „Sveikatos mokymai“ lektoriai. Plačiau...»

Paroda laisvalaikiui

2018 10 25
Skyriaus bibliotekoje iki lapkričio 6 d. veikia paroda „100 būdų, ką veikti, kai neturi, ką veikti“ ir kviečia niūriomis dienomis pabūti skulptoriumi, padovanoti draugui draugystės apyrankę, nusiausti juostą be audimo staklių, išbandyti skrebinimą, dalyvauti piešimo laboratorijoje arba pasigaminti linksmų sumuštinių. Plačiau...»

Profesinis informavimas

2018 10 25
Spalio 25 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi Šiaulių specialiojo ugdymo centro auklėtiniai. Mokytoja J. Jasnauskaitė juos supažindino su skyriaus veikla, rengiamomis specialybėmis, aprodė praktinio mokymo kabinetus. Plačiau...»

Paminėta Konstitucijos diena

2018 10 25
1992 m. spalio 25 d. Lietuvos piliečiai referendume priėmė dabartinę Lietuvos Respublikos Konstituciją. Todėl ši diena Lietuvoje minima kaip Konstitucijos diena. Ta proga Prekybos ir verslo skyriuje svečiavosi Šiaulių apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė Rita Dabužinskienė ir Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gabrielė Petkuvienė. Plačiau...»

Profesinis informavimas

2018 10 25
Spalio 25 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos pirmokai. Plačiau...»

Mokymai profesijos mokytojams ir darbdaviams

2018 10 24
Spalio 24 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro organizuoti mokymai „Naujų praktinio mokymo būdų išbandymas profesiniame mokyme ir profesijos meistrų rengimas“, skirti profesinių mokyklų mokytojams ir darbdaviams Plačiau...»

Paskaita „Žmogaus gyvybės vystymasis“

2018 10 23
Spalio 23 dieną Prekybos ir verslo skyriaus PVm 17, PK 16/1 ir PSDP 18 grupių mokiniai dalyvavo paskaitoje – diskusijoje tema „Žmogaus gyvybės vystymasis. Neplanuotas nėštumas, jo išeitys ir pasekmės“. Plačiau...»

Pirmosios pagalbos mokymai

2018 10 22
Spalio 22 dieną Prekybos ir verslo skyriaus darbuotojams vyko privalomieji pirmosios pagalbos mokymai. Plačiau...»

Profesinis veiklinimas

2018 10 18
Spalio 18 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi Šiaulių logopedinės mokyklos dešimtokai. Jie dalyvavo praktiniame užsiėmime „Apsitarnauk pats“, kurį vedė profesijos mokytoja Jurga Džiautienė. Plačiau...»

Netradicinė praktinio mokymo pamoka socialinėje įstaigoje

2018 10 18
Spalio 18 d. Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo I kurso mokiniai, lydimi profesijos mokytojos K. Butkuvienės, lankėsi Šiaulių m. sav. Socialinių paslaugų centro Laikino apgyvendinimo tarnyboje. Vestos netradicinės dalyko „Socialinis darbas su klientu“ praktinio mokymo pamokos kartu su socialinės įstaigos socialine darbuotoja N. Zablockiene ir socialinio darbuotojo padėjėju V. Balčiūnu. Plačiau...»

Edukacinis užsiėmimas „Dailės“ galerijoje

2018 10 18
Spalio 18 dieną Prekybos ir verslo skyriaus būsimieji konditeriai (PK 16/1 ir PKm17 gr. mokiniai) su profesijos mokytojomis D. Vidugiriene ir R. Daučioniene dalyvavo Šiaulių „Dailės“ galerijoje organizuotame edukaciniame užsiėmime „Mėlynųjų saulės atspaudų dirbtuvės“. Plačiau...»

Profesinis informavimas

2018 10 18
Spalio 18 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi Didžvario gimnazijos antrokai. Mokytoja J. Jasnauskaitė juos supažindino su skyriaus veikla, rengiamomis specialybėmis, aprodė praktinio mokymo kabinetus, atsakė į mokinių klausimus. Plačiau...»

Knygų paroda

2018 10 17
Spalio 16–19 skyriaus bibliotekoje veikia gausi knygų paroda, skirta pasaulinei masto dienai paminėti. Kviečiame apsilankyti. Plačiau...»

Profesinis informavimas

2018 10 17
Spalio 17 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi Gegužių progimnazijos penktokai. Mokytojas Č. Abromaitis juos supažindino su skyriaus veikla, rengiamomis specialybėmis, aprodė praktinio mokymo kabinetus, atsakė į mokinių klausimus Penktokus nustebino modernios įrangos gausa, žavėjosi jaukia ir šilta skyriaus atmosfera. Plačiau...»

Naujos elektroninės parduotuvės atidarymas

2018 10 16
Spalio 16 dieną Prekybos ir verslo skyriuje – reikšmingas įvykis. Atidaryta nauja mokomoji Prekybos ir verslo skyriaus ir UAB „Ruvera“ elektroninė parduotuvė. Atidarymo renginyje dalyvavo daug garbių svečių. Plačiau...»

Prevencinė paskaita „Prekyba žmonėmis“

2018 10 16
Spalio 16 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo prevencinėje paskaitoje tema „Prekyba žmonėmis“, kurią skaitė VšĮ „Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro” socialinės darbuotojos Monika Murnikaitė ir Eglė Milašiūtė Plačiau...»

Keramikos darbų paroda

2018 10 16
Spalio 16 dieną Prekybos ir verslo skyriuje atidaryta Šiaulių rajono Aukštelkės globos namų gyventojų autorinių keramikos darbų paroda „Molio simfonija“. Plačiau...»

Kolektyve nauja kolegė

2018 10 15
Spalio 15 dieną į Prekybos ir verslo skyriaus mokytojų kolektyvą įsiliejo nauja mokytoja Aneta Salinkienė. Plačiau...»

Informacinė paskaita „Saugus eismas: būk saugus“

2018 10 15
Spalio 15 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniams vyko Vaiko gerovės grupės inicijuota informacinė-mokomoji paskaita „Saugus eismas: būk saugus“. Paskaitą vedė profesijos mokytojas Rolandas Samuila. Plačiau...»

Rudeniški keksiukai

2018 10 15
Spalio 15 d. PK16/1 grupės būsimieji konditeriai su profesijos mokytoja R. Daučioniene praktinių užsiėmimų metu kepė šokoladinius cukinijų keksiukus. Norint užfiksuoti gražias šio rudens akimirkas, keksiukai buvo dekoruojami rudeninių spalvų cukrinės masės lapeliais. Plačiau...»

Projektas „Skaitau ir dalinuosi“

2018 10 15
Spalio pradžioje prasidėjo projektas „Skaitau ir dalinuosi“, kurį inicijavo Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekininkė Vida Butavičienė. Džiugu, kad į bibliotekos lentynas jau atkeliavo pirmosios knygos, kurias padovanojo skyriaus mokytojai. Plačiau...»

Pramoginė ekskursija mokytojams

2018 10 12
Spalio 11 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokytojai dalyvavo pramoginėje ekskursijoje „Pagauk momentą“, kurią vedė korespondentas-gidas-istorijos ekspertas Saulius Šaulys. Ši ekskursija mokytojus nukėlė į XX a. pradžios Šiaulius – antrą pagal svarbumą Lietuvos miestą. Plačiau...»

Edukacinis užsiėmimas

2018 10 11
Spalio 11 dieną konditerio specialybės (PK 16, PKm 17 gr.) mokiniai bei maisto srities profesijos mokytojai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kurį vedė TOptimus atstovas. Lektorius supažindino su naujais įrengimais, skirtais konditeriams ir kulinarams. Daugiausia susidomėjimo kėlė liofilizatorius. Plačiau...»

Parodos atidarymas

2018 10 11
Spalio 11 dieną Prekybos ir verslo skyriaus 4 aukšto fojė atidaryta Šiaulių rajono Aukštelkės socialinės globos namų gyventojos Audronės Landienės tapybos darbų paroda. Joje eksponuojami darbai, nutapyti per vienerius metus. Skyriaus vedėja R. Veršinskienė dėkojo autorei ir parodos iniciatoriams už sukurtą nuotaiką ir šventę bendruomenei, už suteiktas susimąstymo akimirkas. Plačiau...»

Pasveikinti socialiniai partneriai

2018 10 11
Spalio 11 diena paskelbta Pasaulio paliatyviosios pagalbos diena. Paliatyviosios pagalbos tikslas – padėti žmogui lengviau kęsti nepagydomos ligos skausmus. Visomis priemonėmis stengiamasi ne pratęsti gyvenimą, o palengvinti likusias gyventi dienas, kai žinoma, kad ligos nebeįmanoma išgydyti. Plačiau...»

Ekskursija pirmakursiams

2018 10 10
Spalio 10 dieną po pamokų Prekybos ir verslo skyriaus pirmo kurso mokiniai su grupių vadovais rinkosi prie Šiaulių turizmo ir informacijos centro, kur jų laukė dizaineris, kultūros istorikas-mėgėjas, kraštotyrininkas Vilius Puronas. Plačiau...»

Pusryčiai su Vitalijumi Mitrofanovu

2018 10 10
Spalio 10 dieną minint savivaldybių tarnautojų profesinę šventę tradiciniuose „Pusryčiuose su...“ dalyvavo Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas. Susitikimo pradžioje svečias paaiškino minėtinos dienos prasmę ir svarbą, pabrėžė, jog tai ir visų žmonių šventė, nes visi gyvename tam tikroje savivaldoje. Plačiau...»

Mokinių ekskursija į Pamarį

2018 10 10
Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė turi tradiciją pavasarį dalyvauti talkoje tvarkant Kryžių kalną. Už tai aktyviausiems mokiniams rudenį yra dovanojama ekskursija. Plačiau...»

Susitikimas su UAB „Ruvera“ atstovais

2018 10 09
Spalio 9 dieną Prekybos ir verslo skyriaus vedėja R. Veršinskienė ir profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus susitiko su UAB „Ruvera“ produktų vadybininku Gediminu Rupšiu ir vadybininko asistente Rolanda Stankute. Plačiau...»

„Sidabrinės linijos“ savanoriai dalijosi patirtimi

2018 10 09
Spalio 9 dieną bendrai diskusijai rinkosi Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojai, nuo 2018 m. vasario 2 d. savanoriaujantys M. Čiuželio labdaros ir pramos fondo projekte „Sidabrinė linija“. Tai draugystė, bendravimas telefonu ir pagalbos linija brandaus amžiaus, vienišiems žmonėms, jaučiantiems poreikį būti išklausytiems, mėgstantiems ir norintiems bendrauti. Plačiau...»

Profesinis orientavimas

2018 10 09
Spalio 9 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi Gegužių progimnazijos šeštokai. Mokytoja J. Jasnauskaitė juos supažindino su skyriaus veikla, rengiamomis specialybėmis, aprodė praktinio mokymo kabinetus, atsakė į mokinių klausimus. Plačiau...»

Įteiktas apdovanojimas

2018 10 09
Prekybos ir verslo skyriaus mokytojų kolektyvas turi tradiciją spalio mėnesį švenčiant Mokytojų dieną vienam iš mokytojų įteikti pereinamąjį prizą – skulptūrėlę „Sparnai“. Plačiau...»

Pasveikinta Sporto gimnazijos bendruomenė

2018 10 08
Pirmąjį spalio šeštadienį Lietuvoje švenčiama Kūno kultūros ir sporto diena. Ta proga Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė sveikino savo kaimynus, socialinius partnerius Sporto gimnazijos bendruomenę. Teikdami būsimų konditerių iškeptą saldžią dovanėlę dėkojome už nuoširdų ir geranorišką bendradarbiavimą. Plačiau...»

Bibliotekoje naujos knygos

2018 10 08
Puoštis brangakmeniais žmonės mėgo visais laikais. Tačiau išminčiai, be abejonės, taikė juos ne puošybai, o tik jiems žinomiems tikslams. Kuo jie grindė tokį mineralų pritaikymą ir kodėl? Kokią naudą iš mineralų gali gauti žmogus? Akmenų kortos padės giliau pažinti save, suvokti savo poelgių motyvus, suprasti situacijų, kuriose Jūs esate, priežastis.
Kviečiame apsilankyti skyriaus bibliotekoje. Plačiau...»

Desertas mokytojui

2018 10 05
Tarptautinės Mokytojų dienos proga skyriaus pedagogus sveikino ir konditerijos būrelio nariai (vadovė profesijos mokytoja Daiva Vidugirienė). Jie mokytojams dovanojo desertą „Saldi diena“. Renginio metu sveikinimo žodį tarė ir desertą pristatė PK 17/1 grupės mokinys Domantas Musiejukas. Plačiau...»

Mokytojų diena, kupina staigmenų

2018 10 05
Ateina ruduo, o su juo ypatinga šventė – Mokytojų diena. Šiai dienai mokiniai ruošia ką nors ypatingo, nekasdieniško. Taip pat ir šiais metais, nuo pat ankstyvo ryto Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus mokytojus mokinių vardu sveikino seniūnų taryba. Pamokose mokytojus pakeitė vyresnieji skyriaus mokiniai, tėvai. Plačiau...»

Mokinių ir tėvų dovana mokytojams

2018 10 05
Mokytojų diena – didelė šventė. Ji svarbi tiek mokiniams, tiek mokytojams. Šią dieną kiekviena mokykla švenčia savaip. Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai pasistengė, kad šią dieną skyriaus mokytojai pasijustų pagerbti ir ypatingai pasveikinti. Plačiau...»

Svečiuose Linas Slušnys

2018 10 04
Spalio 4 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys. Susitikimą inicijavo skyriaus vaiko gerovės grupės nariai. Susitikimo metu kalbėta apie aktualiausias vaikų ir paauglių problemas, emocijų įtaką žmonių gyvenime, didžiausias šiandienos vertybes. Plačiau...»

Protmūšis „ Aš nepriklausomas“

2018 10 04
Spalio 4 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pirmakursiai dalyvavo proto mūšyje „Aš nepriklausomas“, kurį organizavo skyriaus vaiko gerovės komanda, Šiaulių visuomenės sveikatos biuras ir klubas „Tarp savų“ pagal prevencinį projektą „Stop N“. Plačiau...»

Atvira ekonomikos ir verslo pagrindų pamoka su G. Nausėda

2018 10 04
Spalio 4 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko atvira ekonomikos ir verslo pagrindų pamoka „Šiandien ir rytoj“, kurią vedė vienas žymiausias Lietuvos finansininkas Gitanas Nausėda. Plačiau...»

Paminėta Pasaulinė gyvūnų diena

2018 10 04
Pasaulis kasmet spalio 4 dieną pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Ta proga PK 18 ir PV 16/1 grupių mokiniai, lydimi mokytojų R. Žilinskienės, Č. Abromaičio ir Z. Šuminskienės aplankė mini zoologijos sodą, esantį Šiaulių rajone Dargaičių kaime. Plačiau...»

Finansinio raštingumo paskaita „Bankas ir pinigai“

2018 10 03
Spalio 3 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai dalyvavo finansinio raštingumo paskaitoje „Bankas ir pinigai: kaip protingiau laikyti ir taupyti“, kurią vedė Swedbanko specialistas Mantas Šaltis. Plačiau...»

Brandos atestatų įteikimo šventė

2018 10 03
Spalio 3 dieną III kurso padavėjo-barmeno ir konditerio specialybės mokiniams (buvusiems abiturientams) buvo įteikti brandos atestatai. Susirinkusius mokinius sveikino ir sėkmės siekiant įgyti profesinio mokymo diplomą linkėjo Didmeninės ir mažmeninės prekybos sektorinio praktinio mokymo centro vadovė A. Tiškuvienė. Plačiau...»

Solidarumo bėgimas

2018 10 02
Spalio 2 dieną aktyviausi Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai ir mokytojai dalyvavo 5-jame solidarumo bėgime, kurį organizuoja visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“. Solidarumo bėgimo tikslas – ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, o dalyviai prisideda prie kilnaus ir nesavanaudiško tikslo – suteikti pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Plačiau...»

Pasveikinti pareigūnai

2018 10 02
Spalio 2 dieną Lietuvoje minima Angelų sargų, arba Policijos, diena. Profesinės šventės proga Prekybos ir verslo skyriuje pasveikinti Šiaulių VPK pareigūnai. Renginį pradėjusi aktorė Nomeda Bėčiūtė sveikino susirinkusiuosius su jų švente ir dovanojo dainą iš spektaklio „Alisa stebuklų šalyje“. Plačiau...»

Spalio 1-oji – ypatinga diena

2018 10 01
Spalio 1-oji – ypatinga diena. Ši diena paskelbta Tarptautine pagyvenusių žmonių diena, Pasaulinė vegetarų diena ir Tarptautine kavos diena. Plačiau...»

Paminėta Tarptautinė kavos diena

2018 10 01
Tarptautinė kavos organizacija 2014 m. paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine kavos diena. Šia proga padavėjo ir barmeno specialybės mokiniai gamino įvairiausias kavas. Skyriaus mokomajame bare buvo galima paragauti kavos be kofeino, pasirinkti su kokiu pienu bus gaminama kava: su liesu ar riebiu, su pienu be laktozės ar su sojų pienu. Plačiau...»

Pasveikintos socialinės įstaigos

2018 09 28
Minint Lietuvos socialinių darbuotojų dieną pasveikintos Šiaulių miesto bei rajono socialinės įstaigos Plačiau...»

Paminėta Socialinių darbuotojų diena

2018 09 28
Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje minima socialinių darbuotojų diena. Ji buvo paminėta ir Prekybos ir verslo skyriuje, kur mokosi būsimieji socialinio darbuotojo padėjėjai. Renginį pradėjo apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės (PAO 18 gr.) mokinė Vaida, atlikdama dainą „Ačiū, kad šalia esi“. Plačiau...»

Prisistatė būrelių vadovai

2018 09 28
Prasidėjus naujiems mokslo metams, profesijos mokytojai mokiniams siūlo įdomiai ir naudingai laiką praleisti popamokinėje veikloje. Plačiau...»

Tėvų susirinkimas

2018 09 27
Rugsėjo 27 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko tėvų susirinkimas. Susirinkimą sveikinimo daina pradėjo profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus, meninę kompoziciją pagal dainą „Kada grįš tėvelis“ atliko apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės mokinės. Plačiau...»

Padavėjų-barmenų veikla

2018 09 27
Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje ir Prekybos ir verslo skyriuje minint socialinių darbuotojų dieną, prie šventės prisidėjo padavėjo-barmeno specialybės mokiniai. Šventės metu buvo dalinami nuolaidų kuponai gėrimams, kuriuos buvo galima įsigyti mokomajame bare. Plačiau...»

Prevencinė akcija „Narkotikams – NE“

2018 09 26
Rugsėjo 26 dieną Prekybos ir verslo skyriuje svečiavosi Šiaulių apskrities policijos pareigūnai, patrulių rinkinės kinologų būrio vyr. patrulė Kristina Jutinskaitė ir mobiliojo būrio vyr. patrulis Darijus Malyševas su tarnybiniu šunimi Bartu Plačiau...»

Pusryčiai su turizmo vadybininku

2018 09 26
Rugsėjo 27 dieną minima Pasaulinė turizmo diena. Tad ta proga Prekybos ir verslo skyriaus organizuojamuose „Pusryčiuose su...“ viešėjo Šiaulių turizmo ir informacijos centro turizmo vadybininkas Arvydas Valentėlis. Plačiau...»

Paskaita – diskusija „Žmogaus gyvybės vystymasis“

2018 09 25
Rugsėjo 25 dieną Prekybos ir verslo skyriaus PK 17/1 ir PK 18 grupių mokiniai dalyvavo paskaitoje – diskusijoje tema „Žmogaus gyvybės vystymasis. Neplanuotas nėštumas, jo išeitys ir pasekmės“. Plačiau...»

Kūno kultūra gryname ore

2018 09 25
Siekiant didinti Prekybos ir verslo skyriaus mokinių fizinį aktyvumą, kūno kultūros mokytojas Tadas Gulbinas stengiasi kuo daugiau kūno kultūros pamokų vesti gryname ore. Džiugu, jog mieste daugėja erdvių, kuriose galima mankštintis visais metų laikais ir tai nieko nekainuoja. Plačiau...»

Vyko mokymai mokytojams

2018 09 21
Rugsėjo 21 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko mokymai profesijos mokytojams. Mokytojai buvo supažindinti su apskaitos programa Rivilė sandėlis. Programa bus naudojama ne tik buhalterinės apskaitos mokymams, bet ir mokomosios parduotuvės veikloje: prekių apskaitai, pardavimui, atsiskaitymams ir pan. Plačiau...»

Prevencinė paskaita apie žalingus įpročius

2018 09 19
Rugsėjo 19 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pirmakursiams prevencinę paskaitą apie narkotines ir psichotropines medžiagas ir jų poveikį žmogui ir aplinkai skaitė Raudonojo Kryžiaus draugijos Šiaulių skyriaus lektorius-instruktorius Egidijus Kalinaitis. Plačiau...»

Susitikimas su partneriais

2018 09 19
Rugsėjo 19 d. Prekybos ir verslo skyriuje vyko susitikimas su UAB "Ruvera" atstovais ir skyriaus komanda. Buvo aptarti el. parduotuvės veikimo procesiniai klausimai, administravimas. Planuojama, kad el. parduotuvė, kurios pavadinimas yra tikslinamas, startuos spalio 9 d Plačiau...»

Prevencinė paskaita apie patyčias

2018 09 17
Rugsėjo 17 dieną Prekybos ir verslo skyriaus specialioji pedagogė Ieva Juzumienė vedė prevencinę paskaitą PK 17/1 grupės mokiniams. Plačiau...»

Naujos knygos

2018 09 14
Biblioteka pasipildė naujomis knygomis. Kviečiame užsukti. Plačiau...»

Seminaras apie AŠI

2018 09 14
Rugsėjo 14 dieną Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytoja Rita Misiulienė vedė seminarą „Atvirųjų švietimo išteklių kūrimas SlideWiki“ skyriaus mokytojams. Plačiau...»

Pirmakursių krikštynos

2018 09 13
Rugsėjo 13 dienos popietę antro ir trečio kurso mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoju Tadu Gulbinu kvietė pirmakursius į jų šventę – pirmakursių krikštynas. Susirinkę skyriaus kieme, pirmakursiai išmoko „Fuksų himną“, buvo paženklinti „F“ raide ir pademonstravo atliktus namų darbus: grupės prisistatymą ir šūkį. Plačiau...»

Skyriaus seniūnų susirinkimas

2018 09 12
Rugsėjo 11 dieną vyko Prekybos ir verslo skyriaus mokinių tarybos susirinkimas. Susirinkimo metu buvo išrinkta nauja seniūnų prezidentė. Ja tapo Rima Gedminaitė. Prezidenės pavaduotojais išrinkti Renatas Abromavičius ir Erika Skabeikytė. Plačiau...»

Projektas „Gebėjimų asimetrija“

2018 09 11
Rugpjūčio mėnesį Prekybos ir verslo skyriuje startavo projektas „Gebėjimų asimetrija“ (Nr. 08.3.1-ESFA-K-413-01-0018“, kurio tikslas – didinti socialiai pažeidžiamų asmenų socialinę įtrauktį ir aktyvumą darbo rinkoje mokymosi visą gyvenimą kontekste. Plačiau...»

Mokymai sektoriniame praktinio mokymo centre

2018 09 10
Rugsėjo 10–14 dienomis Prekybos ir verslo skyriuje įsteigtame Didmeninės ir mažmeninės prekybos sektoriniame praktinio mokymo centre mokosi UAB „Amatų mokymo centro“ kursantai. Plačiau...»

Projektas „Miesto gimtadienį švenčia kiekvienas“

2018 09 08
Rugsėjo 7–9 dienomis Šiaulių gyventojai šventė miesto 782-ąjį gimtadienį. Ta proga Prekybos ir verslo skyrius jau penktąjį kartą įgyvendina projektą „Miesto gimtadienį švenčia kiekvienas“, kurio tikslas – ugdyti socialiai atsakingus, atjausti kitus gebančius asmenis. Plačiau...»

Pusryčiai su Adolfu Zablockiu

2018 09 07
Rugsėjo 7 dieną Prekybos ir verslo skyriuje tradiciniuose „Pusryčiuose su...“ dalyvavo stalo tenisininkas Adolfas Zablockis. Pokalbio metu svečias prisiminė savo vaikystę, mokslus tuometinėje Šiaulių J. Janonio vidurinėje mokykloje, Inžinerijos institute. Plačiau...»

Praktinė veikla

2018 09 07
Rugsėjo 7 dienos vakare Koncertų salėje „Saulė“ vyko Šiaulių miesto mero A. Visocko priėmimo vakarienė. Plačiau...»

Sveikatos mokymai mokiniams

2018 09 06
Rugsėjo 6 dieną skyriuje buvo organizuoti privalomieji higienos įgūdžių mokymai virėjo, konditerio, padavėjo-barmeno, svečių aptarnavimo darbuotojo specialybių mokiniams. Mokymus vedė IĮ „Sveikatos mokymai“ atstovai. Plačiau...»

Biblioteka pasipildė naujomis knygomis

2018 09 06
Biblioteka pasipildė naujomis knygomis Plačiau...»

Konditerijos ir maitinimo įrengimų pamoka konditeriniame ceche

2018 09 06
Rugsėjo 5 dieną Prekybos ir verslo skyriaus PKm 17 ir PK17/1 grupių mokiniai ir profesijos mokytojos D. Vidugirienė ir Z. Šuminskienė lankėsi PC „TAU“ konditeriniame ceche. Plačiau...»

Pažintinė ekskursija

2018 09 06
Rugsėjo 5 dieną padavėjo-barmeno ir svečių aptarnavimo darbuotojo specialybių I kurso mokiniai kartu su profesijos mokytojomis S. Šimkaitiene ir S. Marmakaite lankėsi viešbutyje-restorane „Medžiotojų užeiga“. Plačiau...»

Pažintinės ekskursijos

2018 09 05
Rugsėjo 4 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai su profesijos mokytojais, grupės vadovais dalyvavo teminėse pažintinėse ekskursijose. Plačiau...»

Naujų mokslo metų pradžia

2018 09 03
Atskubėjęs rugsėjis paskelbė naujų mokslo metų pradžią. Į Mokslo ir žinių dienos šventę gausiai rinkosi pirmakursiai ir jų tėveliai, kiti skyriaus mokiniai. Plačiau...»

Vyko mokymai su R-keeper programa

2018 08 29
Vyko mokymai su R-keeper programa Plačiau...»

Projektas „Gebėjimų asimetrija“

2018 08 21
Prekybos ir verslo skyriuje startavo naujas projektas Projektas „Gebėjimų asimetrija“ Plačiau...»
ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif