Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Masiškiausias absolventų sambūris

2018 06 15


Kaip valstybei svarbūs yra jos piliečiai, taip kiekvienai mokymo įstaigai svarbi jos bendruomenė. Tad birželio 15 dieną Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius kvietė savo absolventus sugrįžti į mokyklą. Kvietė sugrįžti visus tuos, kurie mokslus jau baigė – nesvarbu, ar prieš metus, ar prieš kelis dešimtmečius. Džiugu, kad susirinko ir absolventai, geru žodžiu minintys mokyklą ir po 40-ies metų.
Susirinkę absolventai bendravo su grupės vadovais, susitiko su mokytojais, kartu pasidžiaugė nuveiktais darbais, dalijosi prisiminimais, įspūdžiais, atnaujino pažintis ir kontaktus. Į mokyklą grįžusius absolventus sveikino skyriaus vedėja dr. Renata Veršinskienė, skambias dainas skyrė profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus.
Šis Prekybos ir verslo skyriaus (buvusios Prekybos ir verslo mokyklos) absolventų susitikimas simboliškai skiriamas Lietuvos valstybės šimtmečiui. Ir į jį susirinko simbolinis skaičius absolventų – 101. Kadangi šis mokyklos absolventų susitikimas buvo pirmasis, tad buvo nuspręsta jį fiksuoti kaip masiškiausią absolventų sambūrį. Susirinkusius absolventus skaičiavo ir jų skaičių patvirtino kompetentinga komisija: dizaineris Vilius Puronas, sporto mokyklos „Klevas“ direktorius Svajūnas Mikalčius ir Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Rolandas Samuila.
Labai tikimės, kad tokie absolventų susitikimai taps gražia mokyklos tradicija. Metai netruks prašuoliuoti. Ir vėl su virpuliu širdyje lauksime savo buvusių mokinių!

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif