Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje sidabrinis apdovanojimas

2018 04 27


Balandžio 26 dieną Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko jau 22-oji Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė „Kaunas 2018“. Mugę organizavo Švietimo ir mokslo ministerija, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Vilniaus kolegijos „Simulith“ centras ir Lietuvos imitacinių bendrovių asociacija „Liba“. Mugėje dalyvavo 27 Lietuvos, 22 Rumunijos, 3 Kanados, 7 Ispanijos ir 5 Rusijos imitacinės bendrovės. Mugės metu simuliaciniai pirkimai ir pardavimai vyko apie 5 val. Lietuvos imitacinės bendrovės prekiavo tiesiogiai iš savo įsirengtų stendų, o prekyba su užsienio imitacinėmis bendrovėmis vyko nuotoliniu būdu bendraujant „Skype“ programa.
Imitacinių bendrovių mugėje Šiaulių profesinio rengimo centrui atstovavo Prekybos ir verslo skyriuje veikianti imitacinė bendrovė „Šagrenė“. Komandą sudarė prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės mokiniai Tadas Pavlavičius, Greta Šopienė, Joana Baukytė ir Edvinas Petkauskas. Komanda parengė odinių ir džinsinių rūbų reklamos kampaniją, pristatė el. parduotuvę sagrene.sprc.lt, parengė radijo reklamą, video pristatymą ir vykdė aktyvius pardavimus su mugėje dalyvaujančiomis imitacinėmis bendrovėmis.
Viso renginio metu imitacines bendroves stebėjo ir vertino komisija. Ją sudarė įvairių sričių Kauno verslininkai ir organizacijų vadovai bei darbuotojai. Jų sprendimu IB „Šagrenė“ buvo nominuota, kaip „Sidabrinė mugės imitacinė bendrovė“ tarp profesinių ir bendro lavinimo mokyklų už geriausią gebėjimą reklamuoti savo imitacinę bendrovę, jos prekes ir paslaugas. Taip pat IB „Šagrenė“ buvo apdovanota už geriausią radijo reklamą.
Imitacinės bendrovės „Šagrenė“ nariai nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie stendo gamybos. Elektroninės prekybos specialybės mokiniams dėkoja už sagrene.sprc.lt el. parduotuvės sukūrimą. Taip pat dėkojame elektroninės prekybos agento specialybės absolventui Dovydui Sutkui už techninę pagalbą kuriant radijo reklamą.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif