Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Profesionaliausio prekybininko konkursas

2018 04 18


2018 m. balandžio 18 d Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje vyko respublikinis mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Profesionaliausias prekybininkas 2018“, kurio tema – „Duonos ir pyrago gaminiai“, skirta paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Konkurse dalyvavo 16 mokinių iš 8 Lietuvos profesinių mokyklų, kuriose yra mokoma pardavėjo specialybės. Išbandyti profesionalumą panoro Mažeikių politechnikos mokykla, VŠĮ Kuršėnų politechnikos mokykla, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Mažeikių politechnikos mokykla Viekšnių skyrius, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras bei Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius.
Prieš konkursą visi dalyviai burtų keliu buvo sugrupuoti į komandas po du mokinius. Konkurso metu komandos atliko užduotis, susijusias su kasdienine prekybininko praktine veikla: turėjo parengti duonos ar jos gaminio pristatymą, aptarnauti pirkėją dirbdami kompiuteriniu kasos aparatu, užpildyti PVM sąskaitą-faktūrą, buvo tikrinamas mokinių pastabumas. Viso konkurso metu buvo vertinamas būsimų prekybininkų pasiruošimas darbui, išvaizda, komunikabilumas.
Kol mokiniai varžėsi, juos lydėję profesijos mokytojai dalyvavo diskusijoje apie šiandieninį pardavėją, jam keliamus reikalavimus su PLC „Tilžė“ administratore Jūrate Briaukuviene, klausėsi paskaitos „Asmens įvaizdis“, kurią vedė Šiaulių TV vadybininkė ir žurnalistė Neringa Trinkaitė.
Konkursą stebėjo ir vertino komisija, kurią sudarė UAB „Vagos prekyba“ direktorė Violeta Murzienė, „Maxima LT“ pamainos viršininkė Brigita Purlytė bei IĮ savininkė Inga Trinkienė.
Po visų užduočių susumavus rezultatus buvo išrinktos 3 geriausios komandos:
I vieta: Sigita Navikaitė ir Sandra Vasiliauskienė (VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras);
II vieta: Gabrielė Lukauskaitė (VŠĮ Kuršėnų politechnikos mokykla) ir Dovilė Šarauskienė (Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius)
III vieta: Lina Minkevičiūtė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras) ir Zita Ruškienė (Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius)
Visiems konkurso dalyviams įteiktos padėkos, o nugalėtojai apdovanoti diplomais ir socialinių partnerių dovanomis. Specialūs prizai – knygos – įteiktos dalyviams, sulaukusiems komisijos simpatijų.
Daugiau konkurso nuotraukų rasite mūsų facebook paskyroje https://www.facebook.com/mokykissiauliuose/

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif