Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Išvyka į „Biržų duoną“

2018 03 02


Kovo 2 d. Prekybos ir verslo skyriaus maisto pramonės darbuotojo (PMm17) ir konditerio (PK16/1) specialybės mokiniai vyko į praktinio užsiėmimo pamoką UAB „Biržų duona“. Įmonė turtinga įrengimų: kočiojimo stalai, spurgų virimo aparatai, šakočių kepimo įranga, duonos maišymo įrengimai, kepimo krosnys ir daugelis kitų. Dauguma veikiančių įrengimų automatizuoti, pavyzdžiui, miltų padavimo, maišymo bei duonos formavimo aparatai. Mokinius sudomino duonos kepimo robotas, kuris duoną pašauna į kepimo krosnis. Taip pat buvo aprodytos modernios prekių sandėliavimo, atšaldymo, fasavimo patalpos, žaliavų laikymo sandėliai. Konditerijos cechuose mokiniai stebėjo sausainių, riestainių, duonos lazdelių, pyragų gamybą.
Mokiniai sužinojo, kad įmonė savo produkciją parduoda ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalims: Lenkijai, Rusijai, Anglijai ir kt., o Lietuvoje veikia 22 firminės duonos parduotuvės. UAB „Biržų duona“ gamina apie 200 pavadinimų konditerijos gaminių, taip pat ir duonos. Įmonėje dirba daugiau kaip 370 darbuotojų.
Praktiška patirtis įmonėje sustiprino mokinių žinias, suteikė galimybę įsitikinti, kad pasirinko paklausią ir mėgiamą specialybę.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif