Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Nacionaliniame virėjų konkurse – trečia vieta

2018 02 09


Vasario 8–9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Vilnius) vyko Nacionalinis virėjo profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvauti buvo pakviestos aštuonios Lietuvos profesinės mokyklos, rengiančios specialistus pagal Virėjo mokymo programas: Alytaus profesinio rengimo centras, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Biržų technologijos ir verslo mokymo centras, Šiaulių profesinio rengimo centras, Klaipėdos turizmo mokykla, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras, Kupiškio technologijų ir verslo mokykla. Konkurso nugalėtojas atstovaus Lietuvai „Euroskills 2018“ konkurse. Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriui atstovavo II kurso mokinė Roberta Freimonaitė, konkursui rengtis padėjo profesijos mokytojos Ingrida Vaišnorienė ir Ginta Marčenkienė.
Konkursantų pasirodymui buvo skirtos 3 val. 30 min. Per šį laiką dalyvis turėjo atlikti dvi praktines užduotis: užkandį su jūros gėrybėmis ir karštą anties patiekalą. Konkurso dalyviai kiekvienas dirbo individualiai.
Burtai lėmė, kad konkurse Roberta dalyvavo ketvirtu numeriu. Po burto traukimo taip pat sužinojo, kokį užkandį – su krevetėmis ar su midijomis – gamins, kokių maisto produktų iš sąrašo nebus. Roberta gamino tris karštus krevečių užkandžius ir tris karštus anties patiekalus.
Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse Roberta Freimonaitė užėmė III-ąją vietą. Sveikiname Robertą ir profesijos mokytojas Ingridą ir Gintą.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif