Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Prevencinė paskaita „Švęsk saugiai“

2017 12 11


Gruodžio 11 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniams organizuota prevencinė paskaita „Švęsk saugiai“, kurią inicijavo skyriaus vaiko gerovės komisija. Artėjant šventėms daugėja nelaimingų atsitikimų dėl pirotechnikos gaminių naudojimo, tad paskaitos svečiai Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stoties bei asociacijos „Savanoriški saugos būriai“ atstovai kalbėjo apie pirotechnikos keliamas grėsmes, pasekmes. Šiaulių APGV vyr. specialistas Vytautas Dambrauskas patarė, kaip išsirinkti tinkamą pirotechnikos gaminį ir kaip jį saugiai naudoti. Inspektorė Airida Kurklinskienė mokiniams paaiškino pagrindinius gaisrinės saugos reikalavimus namuose ir veiksmus kilus gaisrui. Taip pat paaiškino, kaip Bendrasis Pagalbos Centras gauna ir apdoroja pranešimus ir kas nutinka, kai gaunamas melagingas pranešimas. Šiaulių GMPS vyriausioji slaugos administratorė Judita Andriušaitienė paaiškino, ką reikia ir ko nereikia daryti nutikus nelaimei. Demonstravo, kaip teikti pirmąją pagalbą susižalojus ar lūžus rankai, kaip stabdyti kraujavimą.
Prisistatydami asociacijos „Savanoriški saugos būriai“ (kitaip policijos rėmėjai) atstovai ir jų prezidentė Regina Kvedarienė papasakojo apie savo veiklą: tai ir pagalba neįgaliems, vienišiems, vargstantiems žmonėms, ir prevencinė veikla renginiuose, ir viešosios tvarkos palaikymas, ir renginiai mokyklose.
Visi pranešėjai dėkojo už dalyvavimą paskaitoje ir linkėjo, kad ateinančios šventės būtų gražios, smagios ir saugios, o mokiniai po švenčių grįžtų pailsėję ir sveiki.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif