Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Aplankyti gyvūnų globos namai

2017 12 07


Tęsdami kasmetinę socialinę paramos iniciatyvą „Nepamirškime beglobių gyvūnų“ PĮVP16, PSDP16 ir PK17/1 gr. mokiniai, lydimi profesijos mokytojų S. Savickienės ir K. Butkuvienės, dar šventėms neįsibėgėjus aplankė Šiaulių gyvūnų globos namus VšĮ „Binada“, įsikūrusią Daubos g. 5. Beglobiams gyvūnams Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė visą lapkričio mėnesį rinko įvairų maistą.
Lankytojus pasitikusi organizacijos vadovė Adelė Levanienė džiaugėsi vizitu, dėkojo už dėmesį ir dovanas. Ir, žinoma, pakvietė susipažinti su šiuo metu įstaigos globojamais gyvūnais. Be galo šeimininkų mylimas, šlubuojantis šuo Nafas bei kiti keturkojai į kiekvieną žvelgė ilgesingu, draugišku žvilgsniu. Prieglaudos teritorijoje esančiuose voljeruose ir nameliuose apgyvendinti įvairaus dydžio, amžiaus ir veislių šunys, katinai. Skaudu ir liūdna matant kažkada šeimininkų globotus, o dabar paliktus augintinius. Anot šeimininkės, liūdina tai, kad dar vis atsiranda žmonių, kurie tiesiog palieka savo gyvūną kaip nereikalingą daiktą prie prieglaudos vartų.
Pasidžiaugę gyvūnais, palikę jiems maisto bei maloniai pasikalbėję su gyvūnų globos namų įkūrėja, mokiniai pažadėjo dar juos aplankyti. Ir ne tik maisto parūpinti, bet ir skirti kelias valandas gyvūnų priežiūrai.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif