Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkursas

2017 12 01


Gruodžio 1 d. socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės 2 kurso mokinė Karolina Valantinaitė dalyvavo pirmą kartą Lietuvoje Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro (Aukštadvaris, Trakų raj.) organizuotame nacionaliniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse.
Konkurse dalyvavo mokiniai iš aštuonių skirtingų profesinių mokyklų. Konkurso dalyviai užduotis turėjo atlikti realioje darbo vietoje – Karaliaus Mindaugo PMC Aukštadvario skyriuje ir socialinio partnerio Šv. Domininko namų patalpose. Per pirmąją praktinę užduotį mokiniai demonstravo socialinio darbuotojo padėjėjo profesinį meistriškumą: tvarkė senelių, gyvenančių globos namuose, kambarius, bendraudami su klientu (imitaciniu būdu) sudarė reikalingų nupirkti maisto produktų sąrašą bei perkeldami klientą iš sėdimos padėties į neįgaliojo vežimėlį transportavo iš taško A į tašką B. Antroji užduotis – namų darbas: pristatydami parengtą namų darbą „Socialinio darbuotojo padėjėjo profesijos žemėlapis“ mokiniai parodė, kaip suvokia profesiją, kokias įžvelgia ateities perspektyvas, įsidarbinimo galimybes, profesijos aktualumą. Konkurso užduotys orientuotos į meistriškumą, kūrybiškumą, empatijos jausmą. Pasak mokinės Karolinos Valantinaitės, dalyvavimas konkurse dar kartą parodė, jog atliekant praktines užduotis būtinos profesinės žinios ir įgūdžiai. Taip pat – tai specialybė, kuriai reikalingas pašaukimas, atsidavimas, nuoširdumas ir meilė kitam.
Mokinei Karolinai Valantinaitei įteiktas pažymėjimas už dalyvavimą nacionaliniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse. Mokytojai Kristinai Butkuvienei įteikta padėka už mokinio parengimą konkursui.
Reportažą apie vykusį socialinio darbuotojo padėjėjo meistriškumo konkursą žiūrėkite LRT laidoje "Pažvelk į profesiją kitaip", http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013680713/pazvelk-i-profesija-kitaip-2017-12-09-78-dalis

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif