Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Paminėta Draugo diena

2017 11 28


Lapkričio 28 dieną Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė pakvietė savo draugus – socialinius partnerius – į padėkos renginį, skirtą paminėti Draugo dieną. Ta proga skyriuje buvo įkurtas „Miško restoranas“. Padėkos renginį sveikinimo žodžiu pradėjo skyriaus vedėja R. Veršinskienė. Visus susirinkusius sveikino ir apie draugystės svarbą kalbėjo Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonas S. Paliūnas. Pakalbinti Šiaulių rajono meras A. Bezaras ir Meškuičių seniūnė J. Baškienė sakė, kad didžiausia laimė – turėti draugų, o būti drauge su Prekybos ir verslo skyriaus bendruomene – didelė garbė. Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotojas N. Adomavičius prisiminė vieną iš skyriaus rekordų – ilgiausią gaisrinės žarną, dėkojo už gebėjimą stebinti ir už gražų bendravimą. Klaipėdos teritorinės muitinės Šiaulių posto pareigūnams skyriaus vedėja dėkojo už vedamas prevencines paskaitas, už tai, kad prisideda prie jaunosios kartos švietimo. Pareigūnai buvo maloniai nustebę gavę kvietimą dalyvauti padėkos renginyje ir dėkojo už gražią draugystę. VSAT Šiaulių rinktinės atstovams dėkota už organizuojamų akcijų, projektų palaikymą, o šie, savo ruožtu, dėkojo už tai, kad skyriaus bendruomenė vienija žmones, o jos organizuojamuosiuose renginiuose susitinka seni ir atrandami nauji draugai. Šventėje dalyvavę Šiaulių miesto vicemeras J. Sartauskas, Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ vadovas S. Mikalčius, Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas A. Žvinys, UAB „Tija“ vadovas K. Tamulis, kaimo turizmo sodybos „Žemaitiška pastogė“ savininkė V. Stankūnienė dėkojo skyriui už ilgalaikę ir tvirtą draugystę, įvairiapusę pagalbą ir idėjas, tvirtino, kad didelė garbė būti Prekybos ir verslo skyriaus draugu. UAB „Gudelių duona“ vadovui K. Nesavui skyriaus vedėja dėkojo už tai, kad skyriaus bendruomenė gali būti socialiai atsakinga ir kad kiekvienas šiaulietis gali pajusti šventę. Išgirdęs skyriaus vedėjos padėką K. Nesavas prižadėjo ir toliau remti skyrių žaliavomis, kad visų išgirtų keksiukų galėtų iškepti visiems draugams. „Šiaulių naujienų“ vadovui A. Laureckui ir vyriausiajai redaktorei R. Urbonavičiūtei tartas ačiū už tai, kad rašo apie skyrių ir dėl to skyrius yra žinomas. O žurnalistai dėkojo skyriaus bendruomenei, kad geba sukviesti tokį gausų būrį ypatingų draugų ir už nešamą pozityvą į miesto gyvenimą.
„Miško restorane“ svečiai buvo vaišinami trinta miško grybų sriuba, vištienos ir kalakutienos kepsniu su pistacijomis, morkų kremu, daržovėmis ir bruknių čiatniu, o desertui patiektu pyragaičiu „Bananas po sniegu“.
Viso renginio metu skambėjo soprano Dianos Tiškovaitės dainos.
Baigdama padėkos renginį skyriaus vedėja R. Veršinskienė dėkojo dainininkei už nuoširdumą ir dainas, o visiems susirinkusiems – už tikra, nesumeluotą draugystę. Nes draugystė, anot V. Stankūnienės, tai simbiozė – mes duodame ir imame, imame ir duodame, bet svarbiausia, kad tai būtų tyra.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif