Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Virėjų konkursas Biržuose

2017 11 23


Lapkričio 23 dieną Biržų technologijų ir verslo mokymo centre vyko nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso „Virėjas 2017“. Konkurse, skirtame Lietuvos šimtmečiui paminėti, dalyvavo dvylikos Lietuvos profesinių mokyklų mokiniai. Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriui atstovavo PV16/2 gr. mokinė Roberta Freimonaitė, kurią konkursui ruošė profesijos mokytojos Ginta Marčenkienė ir Ingrida Vaišnorienė.
Konkurso dalyviai turėjo atlikti teorinį testą (kurį sudarė 30 klausimų iš Lietuvos istorijos ir kulinarinio paveldo) ir praktinę užduotį. Praktinės užduoties metu turėjo pagaminti šaltą vištienos užkandį. Roberta gamino „Vištienos užkandį su pistacijomis ir spanguolių čatniu“.
Konkurso dalyvius vertino komisija, kurią sudarė Biržų miesto verslo atstovai ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centro rėmėjai. Pirma vieta skirta Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokinei Martynai Tamulevičiūtei, antra vieta – Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos mokinei Eglei Tomkevičiūtei, trečia vieta – Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokiniui Mindaugui Janušaičiui.
Profesijos mokytojos džiaugiasi savo gabia mokine, kuri užkandį pagamino be priekaištų, o mokinė džiaugiasi įgyta nauja patirtimi. Mokytojų nuomone, laimėjusių ir pralaimėjusių nebuvo. Visi dalyviai buvo lygiaverčiai varžovai, vienas kitam nenusileido savo meistriškumu ir buvo verti prizinių vietų. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų dovanomis.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif