El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Bronzos laimėtojas Aurimas Klemas

2017 11 20

Lapkričio 19 dieną Prancūzijoje baigėsi tarptautinis „French Open“ tekvondo turnyras, kuriame lietuviai iškovojo tris medalius. Šiame turnyre dalyvavo sportininkai iš 40 pasaulio šalių. Vyrų svorio kategorijoje iki 74 kg bronzą iškovojo Aurimas Klemas. Jis, nugalėjęs ispaną, amerikietį ir kanadietį, užėmė garbingą trečiąją vietą. Po kovos Aurimo varžovas kanadietis prisipažino, kad Aurimas šiais metais jį įveikė jau antrą kartą. Pirmas kartas buvo Jungtinėse Amerikos Valstijose, o antras kartas Paryžiuje.
Aurimas Klemas – Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus mokinys, vienas garsiausių tekvondo sporto atstovų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse kategorijoje iki 74 kg. Grupės vadovė Aldona Kairienė teigia, jog Aurimas santūrus ir kultūringas vaikinas. Tokios jo savybės pastebimos ne tik mokykloje, bet ir labai svarbios siekiant sportinio rezultato. Pats Aurimas džiaugiasi pasirinkęs padavėjo-barmeno specialybę. Būtent šiai specialybei ypač svarbi gera fizinė forma, taisyklinga laikysena ir puiki koordinacija. Aurimas taipogi pažymi ir savo pasirinktos sporto šakos tekvondo specifiškumą: dinamika, greitis ir kojų lankstumas. Daugelį metų gabųjį tekvondo kovotoją treniruoja treneris Romualdas Montvidas
Aurimo varžybų grafikas labai įtemtas. Jis dalyvauja įvairiuose turnyruose ir čempionatuose, kurie vyksta visame pasaulyje. 2016 m. Europos čempionate Aurimas Klemas užėmė penktąją vietą, Pietų Korėjoje vykusio 2017 metų pasaulio tekvondo čempionato vyrų svorio kategorijoje iki 74 kg – devintąją vietą.
Nors nemažai laiko užima mokykla, tačiau vis daugiau laiko tenka praleisti sporto salėje. Artimiausiu metu daugiausiai laiko ir jėgų planuoja skirti pasiruošimui Tokijo olimpinėms žaidynėms, kurios vyks 2020 metų liepos 24 – rugpjūčio 9 dienomis Japonijos sostinėje.