Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautinė Tolerancijos diena

2017 11 16


Lapkričio 16-ąją minima Tarptautinė Tolerancijos diena. Prie šios pilietinės iniciatyvos, kurią jau šešioliktus metus inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, prisijungė ir Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė. Ryte visų grupių mokiniai suskirstė į grupeles ir gavo kūrybinę užduotį – popieriaus lape perteikti tolerancijos reikšmę ir ją pristatyti renginio metu.
Popiet visi, susirinkę į renginį, aptarė žodžio „tolerancija“ reikšmę bei istoriją, apžvelgė socialinę tolerancijos pusę – kiek pasaulis ir mes, lietuviai, esame tolerantiški. Renginio vedėjai PKm17 gr. mokinė Justina Kasnauskaitė ir PV16/2 gr. mokinys Tomas Mituzas paaiškino, ką reiškia šių metų tolerancijos simbolis – rankos. Taip pat renginio dalyviai diskutavo, ar gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, žiūrėjo PKm17 grupės mokinių kurtą vaizdo įrašą apie tolerancijos ir netolerancijos pavyzdžius.
Visiems tolerancijos dienos dalyviams buvo padėkota įteikiant saldžiuosius prizus, rašiklius bei užrašines, o atsisveikinant palinkėta būti tolerantiškiems ne tik šią dieną.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif