Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Pusryčiai su Mokytoju

2017 10 05


Spalio 5-oji diena UNESCO iniciatyva paskelbta Tarptautine mokytojų diena. Ja siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojo darbą. Dėmesys mokytojui buvo parodytas ir Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje tradiciniame renginyje „Pusryčiai su...“. Į pusryčius buvo kviečiami skyriaus mokytojai. Sveikinimu mokytojams renginį pradėjo skyriaus vedėja Renata Veršinskienė. Pedagogus sveikindamas klebonas Saulius Paliūnas džiaugėsi, kad metuose yra diena, kai Mokytojas gali švęsti. Jis pabrėžė, kad mokytojo darbas sunkus – suteikti amatą, mokyti jaunimą, kad taptų profesionalais, turėtų pragyvenimo šaltinį – labai svarbu, bet kvietė nepamiršti savęs, mylėti save ir tausoti.
Prieš ateidami į šventę, skyriaus mokytojai turėjo atlikti užduotį – į šventę atsivesti savo Mokytoją. Mokytoją, kuris mokė mokykloje ar universitete, Mokytoją, kuris padėjo praktikoje, Mokytoją, kuris lydi gyvenime ir moko gyvenimo tiesų. Renginyje skambėjo daug nuoširdžių žodžių, o mokytojų pristatymus lydėjo geri ir gražūs prisiminimai.
Mokytojų dienos renginys buvo puiki proga padėkoti savo Mokytojui – žmogui, kuris padeda eiti tolyn, nepalūžti, tobulėti, žmogui, kuris mokė ir moko kasdien.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif