Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautinė kavos diena

2017 09 29


Daugelis šalių turi Nacionalines kavos dienas, kurias kiekviena mini skirtingu metu. 2014 metais įvairios kavos asociacijos ir organizacijos susijungė vienam bendram tikslui – nustatyti oficialią Tarptautinę kavos dieną, kurią kartu galėtų švęsti visas pasaulis. Tad spalio 1-ąją visas pasaulis švenčia Tarptautinę kavos dieną.
Rugsėjo 29 dienos ankstyvą rytą, minėdama Tarptautinę kavos dieną, Šiaulių PRC Prekybos ir verslo bendruomenė nusprendė pradžiuginti ir sutrumpinti laukimą vairuotojams, vykstantiems remontuojamu kelio Kuršėnai–Šiauliai ruožu. Užsidegus raudonam šviesoforo signalui būsimieji padavėjai-barmenai vairuotojus ir jų keleivius vaišino gardžia, aromatinga kava, linkėdami geros dienos, malonių potyrių, džiugių akimirkų. Vairuotojai džiaugėsi netikėta staigmena, o akcijos rengėjams smagu buvo matyti besišypsančius jų veidus.
Kadangi vienas iš Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės tikslų – ugdyti socialiai atsakingą asmenybę, tad ir šį kartą atsakingumas nebuvo pamirštas. Norėdami prisidėti prie aplinkos tausojimo, mokiniai vairuotojams siūlė vienkartinių puodelių neišmesti, o užsukti į Prekybos ir verslo skyrių spalio 2–6 dienomis ir iškeisti jį į puodelį kavos.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif