Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Socialinių darbuotojų diena

2017 09 27


 

Rugsėjo 27 diena – Socialinio darbuotojo diena. Ją Prekybos ir verslo skyriuje kvietė paminėti būsimieji socialinio darbuotojo padėjėjai. Renginyje buvo apžvelgti anketos, į kurios klausimus atsakė skyriaus mokiniai ir mokytojai, rezultatai. Anketoje buvo pateikti tokie klausimai: su kokiais sunkumais susiduria socialinis darbuotojas, kokiomis savybėmis pasižymi socialinis darbuotojas, kur reikia kreiptis dėl socialinių paslaugų, kas yra darbo ir socialinės apsaugos ministras ir pan. Renginyje socialinio darbuotojo padėjėjus sveikino „Maisto banko“ Šiaulių regiono padalinio vadovė Simona Čėsnaitė. Kartu ji pristatė labdaros ir paramos fondą, kuris veiklą Lietuvoje pradėjo nuo 2007 metų. Viešnia ne tik pristatė statistinius duomenis, bet papasakojo apie kasdienę veiklą, vykdomus projektus, priminė apie vyksiančias akcijas ir kvietė visus prisijungti. Mokiniams apie savanorystę pasakojo Šiaulių jaunimo centro specialistė Lina Lukytė. Apie savanoriavimą ir socialinio darbuotojo darbą pasakojo „SOS vaikų kaimų Lietuvoje Draugijos" dienos centro Šiauliuose socialinės darbuotojos Ingrida Mockutė ir Erna Šimkutė.
Renginio pabaigoje skyriaus vedėja Renata Veršinskienė dėkojo viešnioms už naudingą informaciją ir sveikino esamus ir būsimus socialinius darbuotojus su profesine švente.

 

Anketinę apklausą "Ką žinote apie socialinį darbą" rasite čia: https://apklausa.lt/f/ka-zinote-apie-socialini-darba-44n7pat/answers.html
Atsakę į pateiktus klausimus, galėsite peržiūrėti apklausos rezultatus.

 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif