Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
pravers_parduotuve.png
logo_inobiotau_parduotuve.png

Draugai
Telia_logo_r.pngNaujienos

Pirmosios pagalbos mokymai

2019 09 13
Rugsėjo 13 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokytojams ir aptarnaujančio personalo darbuotojams vyko privalomieji pirmosios pagalbos mokymai. Plačiau...»

Praktinė veikla

2019 09 12
Rugsėjo 12–13 dienomis Prekybos ir verslo skyriaus būsimieji padavėjai-barmenai, vadovaujami profesijos mokytojų A. Kairienės ir A. Salinkienės, aptarnavo skyriuje vykusios konferencijos dalyvius. Maitinimu rūpinosi virėjai, vadovaujami profesijos mokytojų I. Vaišnorienės ir G. Marčenkienės, bei konditeriai (profesijos mokytoja R. Daučionienė). Plačiau...»

Netradicinė pamoka padavėjams-barmenams

2019 09 11
Padavėjo-barmeno specialybė daug kam atrodo romantiška, daugmaž aiški ir imponuojanti. Todėl nuoširdus pokalbis su pirmakursiais padavėjais-barmenais apie įvaizdį, darbo specifiką ir ypatumus pirmosiomis dienomis yra labai svarbus. Plačiau...»

Paskaita „Bankai ir pinigai. Kaip atsakingai elgtis“

2019 09 10
Rugsėjo 10 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pirmakursiai dalyvavo skyriaus vaiko gerovės komisijos inicijuotoje prevencinėje paskaitoje „Bankas ir pinigai. Kaip atsakingai elgtis“. Paskaitą vedė AB „Swedbank“ pardavimo vadybininkas Mantas Udras. Plačiau...»

Sveikatos mokymai mokiniams

2019 09 10
Rugsėjo 10 dieną Prekybos ir verslo skyriaus pardavėjo, virėjo, konditerio, padavėjo-barmeno, duonos ir pyrago kepėjo specialybių mokiniai išklausė privalomuosius higienos įgūdžių mokymus, kuriuos vedė IĮ „Sveikatos mokymai“ atstovai. Plačiau...»

Kviečiame į naują knygų parodą

2019 09 09
Prekybos ir verslo skyriaus bibliotekoje kviečiame aplankyti naują knygų parodą,skirtą Šiaulių gimtadieniui. Paroda veiks rugsėjo 10 - 20 dienomis. Plačiau...»

Išvyka į logistikos įmonę

2019 09 06
Rugsėjo 6 dieną Logisto ekspeditoriaus specialybės mokiniai kartu su grupės vadove Rasa Jarošiene vyko į logistikos įmonę UAB „Girteka“, kur įmonės vadovo pavaduotojas A. Paulauskas supažindino mokinius su įmone, darbo specifika. Plačiau...»

Skyriaus būrelių pristatymas

2019 09 06
Prasidėjus naujiems mokslo metams profesijos mokytojai mokiniams siūlo įdomiai ir naudingai laiką praleisti popamokinėje veikloje. Plačiau...»

Pirmakursių krikštynos

2019 09 05
Rugsėjo 5 dienos popietę antro ir trečio kurso mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoju Tadu Gulbinu kvietė pirmakursius į krikštynas. Susirinkę Prekybos ir verslo skyriaus kieme, pirmakursiai išmoko „Fuksų himną“, buvo paženklinti „F“ raide ir pademonstravo atliktus namų darbus: grupės prisistatymą ir šūkį. Plačiau...»

Pažintinis vizitas į bendruomeninės globos namus

2019 09 05
Rugsėjo 5 dieną Prekybos ir verslo skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjo II kurso mokiniai su grupės vadove K. Butkuviene lankėsi VšĮ „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ draugijos Šiaulių bendruomeninės globos namuose, įsikūrusiuose Medelyno mikrorajone. Tai nevyriausybinė organizacija, globojanti sudėtingose situacijose atsidūrusius vaikus. Plačiau...»
ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif