Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Nauji patiekalai

2017 09 22
Rugsėjo 22 dieną PV15/2 grupės mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojos Gintos Marčenkienės, praktinio užsiėmimo „Saldieji patiekalai“ metu gamino ir skyriaus valgyklos lankytojams pristatė naują desertą – spanguolių ir manų kruopų putėsius. Plačiau...»

Praktinė veikla

2017 09 22
Rugsėjo 22 dieną Pagyvenusių žmonių asociacija organizavo ansamblių peržiūrą / koncertą. Šventės dalyvius ir svečius aptarnavo ir stalus paruošė Prekybos ir verslo skyriaus padavėjo-barmeno specialybės mokinės kartu su profesijos mokytoja S. Marmakaite. Plačiau...»

Seniūnų susirinikimas

2017 09 21
Rugsėjo 21 d. seniūnų kuratorius profesijos mokytojas Algirdas Bartašiūnas visų grupių seniūnus pakvietė susitikti skyriaus skaitykloje. Susitikimo metu seniūnai rinko aktyvą, atstovą į centro mokinių tarybą, planavo veiklas, aptarė einamuosius klausimus. Taip pat susitiko su skyriaus vedėja Renata Veršinskiene, kartu aptarė skyriaus mokinių tarybos veiklą, išsakė savo norus, problemas. Plačiau...»

Prevencinis renginys

2017 09 21
Rugsėjo 21 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi LR VRM Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkardos jaunesnysis specialistas Andrius Mačanskis ir 6 metų vokiečių aviganis Kasparas. Mokiniai galėjo iš arti pamatyti kinologo ir jo tarnybinio šuns pasirodymą Plačiau...»

Pusryčiai su...

2017 09 21
Rugsėjo 21 dieną tradiciniame renginyje „Pusryčiai su...“ skyriaus bendruomenė susitiko Giedre Zaurake, „Dvaro“ turgavietės projektų vadove. Studijavusi ŠU, dirbusi ŠTV žurnaliste, Giedrė prieš 18 metų išvyko į užsienį dėl vieno tikslo – norėdama išmokti anglų kalbą, pažinti kitą kultūrą. Išvykusi pagal „Au pair|“ programą į Daniją gyveno ir dirbo šeimoje, studijavo universitete tarptautinį verslą, vėliau mokėsi ir profesinėje mokykloje, kur baigė aptarnavimo ekonomiką. Plačiau...»

Pirmakursių krikštynos

2017 09 20
Rugsėjo 20 d. popietę antro ir trečio kurso mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoju Tadu Gulbinu kvietė pirmakursius į jų šventę – pirmakursių krikštynas. Paženklinti ,,F" raide ir apsukę garbės ratą aplink mokyklą pirmakursių kolona, vedama krikštatėvių, patraukė į Sporto gimnazijos stadioną. Plačiau...»

Sveikatos mokymai mokiniams

2017 09 20
Rugsėjo 19–20 dienomis IĮ „Sveikatos mokymai“ atstovai privalomuosius higienos įgūdžių mokymus vedė pardavėjo, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, maisto pramonės darbuotojo specialybių mokiniams. Mokymų tikslas – supažindinti su higienos ir sveikatos reikalavimais dirbant prekybos ir viešojo maitinimo įmonėse. Plačiau...»

Naujų mokinių sveikinimas

2017 09 18
Rugsėjo 18 dienos ankstyvą rytą į Prekybos ir verslo skyrių sugužėjo mokiniai, priimti mokytis po antrojo priėmimo etapo. Plačiau...»

Paroda „Tavo PIN kodas“

2017 09 08
Rugsėjo 7 dieną Šiaulių arenoje vyko paroda „Tavo PIN kodas“, kurioje įvairių mokslo, meno, sporto, verslo specialistai ir kūrybingas, aktyvus jaunimas galėjo pristatyti savo veiklas ir paslaugas, naujausius projektus, pasidalyti aktualiausiomis idėjomis, užmegzti naujus ryšius. Plačiau...»

Tarptautinė raštingumo diena

2017 09 08
Rugsėjo 8 dieną UNESCO iniciatyva švenčiama Tarptautinė raštingumo diena. Ta proga minimi ir pagerbiami tie, kurie atnešė pasauliui raštingumą ir visi mokytojai, kurie dabar moko kitus. Tarptautinė raštingumo diena buvo paminėta Prekybos ir verslo skyriuje. Lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Jasnauskaitė organizavo konkursą, kurio metu buvo renkama raštingiausia grupė. Plačiau...»

Tęstinis projektas „Miesto gimtadienį švenčia kiekvienas“

2017 09 07
2017 m. rugsėjo 6-10 dienomis Šiaulių miesto gyventojai šventė miesto 781-ą gimtadienį. Ta proga Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė įgyvendina tęstinį projektą „Miesto gimtadienį švenčia kiekvienas“. Plačiau...»

Vizitas

2017 09 07
Rugsėjo 7 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi Šiaulių Medelyno progimnazijos septintokai. Jų vizito tikslas – susipažinti su skyriuje rengiamomis specialybėmis. Plačiau...»

Mokymai

2017 09 07
Rugsėjo 7 dieną Prekybos ir verslo skyriaus mokiniams, besimokantiems virėjo, konditerio ir padavėjo-barmeno specialybių, buvo organizuoti privalomieji higienos įgūdžių mokymai. Mokymų tikslas – supažindinti su higienos ir sveikatos reikalavimais dirbant viešojo maitinimo įmonėse. Plačiau...»

Vizitasi į Šiaulių regioninę televiziją

2017 09 06
Rugsėjo 6 dieną Prekybos ir verslo skyriaus Multimedijos paslaugų teikėjo profesijos mokinai kartu su profesijos mokytojais Rita Misiuliene ir Ramūnu Snarskiu, netikėtai sulaukė kvietimo atvykti į Šiaulių regioninę televiziją ir susipažinti su televizijos darbuotojo specialybe bei galimybėmis įsitvirtinti darbo rinkoje. Plačiau...»

Pažintinė veikla

2017 09 05
Naujieji mokslo metai Prekybos ir verslo skyriuje prasidėjo prasmingai. Skyriaus mokiniai su grupių vadovais, profesijos mokytojais lankėsi muziejuose, įmonėse. Štai keletas mokinių atsiliepimų:
PĮVP17 grupės mokinė Vaida: „Su grupe lankėmės Šokolado muziejuje, ekskursija labai patiko, esu ne vietinė ir neturėjau galimybės jame apsilankyti. Buvo įdomu sužinoti šokolado ir UAB „Rūta“ istoriją“. Plačiau...»

Rugsėjo 1-osios šventė

2017 09 01
Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos Prekybos ir verslo skyriuje. Plačiau...»

Dėmesio!

2017 08 30
"Sakoma, kad gyvenimas - tai permainos, o permainos - tai gyvenimas. Laukiame Jūsų visų sėkmingai įveikusių įstojimo procesą rugsėjo 1 dieną, 10.30 val. Prekybos ir verslo skyriuje. Plačiau...»

Mokymai

2017 08 30
Rugpjūčio 30 d. Prekybos ir verslo skyriuje profesijos mokytojai ruošėsi naujiems mokslo metams. Vyko mokymai ,,Darbas su virtualia mokymosi aplinka ir priemonėmis". Plačiau...»

Stojančiųjų dėmesiui!

2017 07 14
Registracija ir prašymai mokytis Šiaulių profesinio rengimo cente pateikiami www.lamabpo.lt
arba atvykus adresu Gardino g. 4, Šiauliai. Plačiau...»
ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_eNature.png
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif