Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Socialinis projektas „Dėmesys kitam“

2017 04 21


Artėjant Atvelykiui, balandžio 21 d penktadienį Prekybos ir verslo skyriaus padavėjo- barmeno, socialinio darbuotojo padėjėjo grupės mokiniai, profesijos mokytojai Aldona Kairienė, Ramūnas Snarskis, Česlovas Abromaitis, Kristina Butkuvienė, Mindaugas Bartkus bei Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės paramos tarnyboje (Stoties g. 9), žinomoje kaip „labdaros valgykla“. Paramos tarnybos lankytojai buvo maloniai nustebinti artėjančio Atvelykio staigmena: Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės dėmesiu, linkėjimais, mokinių keptais keksiukais, bei Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio palaiminimu ir malda.
Tęsiant socialinį projektą, tą pačią penktadienio popietę, Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė kartu su Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonu teol. lic. Sauliu Paliūnu lankėsi ir Šiaulių miesto savivaldybės laikino apgyvendinimo tarnyboje (Pakruojo g. 41). Šios įstaigos gyventojai noriai pasitiko projekto atstovus, kartu susėdo prie bendro šventinio stalo, vaišinosi Prekybos ir verslo skyriaus konditerio specialybės mokinių keptomis šviežiomis bandelėmis, klausėsi dainų. Klebonas Saulius Paliūnas gyventojams pasakojo apie Atvelykio tradicijas, papročius, pakvietė visus bendrai maldai.
Galima tik pasidžiaugti, kad tokios socialinės iniciatyvos jau tampa Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės tradicija: aplankyti prieš didžiąsias šventės tuos, kuriems labiausiai trūksta visuomenės dėmesio ir palaikymo.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif