Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Profesionaliausio prekybininko konkursas

2017 04 06


2017 m. balandžio 6 d Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje vyko konkursas „Profesionaliausias prekybininkas“. Konkurse dalyvavo 22 mokiniai iš 11 Lietuvos profesinių mokyklų, kuriose yra mokoma prekybos darbuotojo specialybės. Išbandyti profesionalumą panoro VšĮ Alantos technologijų ir verslo mokykla, Mažeikių politechnikos mokykla, Všį Kuršėnų politechnikos mokykla, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Žeimelio žemės ūkio mokykla, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras bei Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius.
Prieš konkursą visi dalyviai burtų keliu buvo sugrupuoti į komandas po du mokinius. Konkurso metu komandos atliko užduotis, susijusias su kasdienine prekybininko praktine veikla: turėjo parengti prekės pristatymą, aptarnauti pirkėją dirbdami kompiuteriniu kasos aparatu, užpildyti kasos pajamų orderį. Viso konkurso metu buvo vertinamas būsimų prekybininkų pasiruošimas darbui, išvaizda, komunikabilumas.
Konkursą stebėjo ir vertino komisija, kurią sudarė Šiaulių darbo rinkos mokymo centro profesijos mokytoja metodininkė D. Lazutkienė, UAB „Vagos prekyba“ direktorė V. Murzienė bei Maxima LT parduotuvės pamainos viršininkė B. Purlytė.
Susumavus visus rezultatus buvo išrinktos 3 geriausios komandos:
I vieta: Viktorija Kačinskytė (Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius) ir Aistė Cirtautaitė (VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla).
II vieta: Tadas Pavlavičius (Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyrius) ir Kamilė Venclovaitė (Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla).
III vieta: Erika Gluodytė (Kelmės profesinio rengimo centras) ir Deimantė Vaineikytė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla).
Visi nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir socialinių partnerių dovanomis.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif