Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Informacinis-prevencininis pranešimas „Pagalba prekybos žmonėmis ir prostitucijos aukoms“

2017 03 16


 Prekybos ir verslo skyriaus profesijų mokytojai, ketvirtadienį (03.16), skyriaus bibliotekoje klausė informacinį – prevencinį pranešimą Šiaulių skyriaus Carito socialinės darbuotojos Aistės Paliušytės tema „Pagalba prekybos žmonėmis ir prostitucijos aukoms“. Susitikimo metu, Lietuvos Caritas programos "Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms" Šiaulių regione socialinė darbuotoja Aistė Paliušytė pristatė programos, kuri pradėta vykdyti Šiauliuose nuo 2004 m., teikiamą nemokamą socialinę, psichologinę ir teisinę pagalbą nukentėjusiems ir jų šeimų nariams.
Taip pat, supažindino su esančiomis prekybos žmonėmis formomis, prostitucijos pavojais, fiktyviomis santuokomis, priverstiniais darbais užsienio šalyse bei pristatė konkrečius klientų atvejus iš darbo praktikos, kokia pagalba teikiama, kas daroma ir t.t. Buvo aptarta, kaip teikiama kompleksinė pagalba moterims ar vyrams tapusiems prekybos aukomis Lietuvoje ar užsienio šalyse, įtrauktiems į prostitucijos tinklą ir pan.
Baigdama pranešimą, Šiaulių skyriaus Carito socialinė darbuotoja A. Paliušytė akcentavo, kaip svarbu nelikti abejingiems pastebėjus pakitusį mokinio ar mokinės elgesį, pomėgius, bandyti kalbėti apie esančias ar galimas grėsmes, informuoti, kur galima kreiptis pagalbos.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif